POSZYCIE SIEDZENIA YAMAHA YFZ 450 BLACKBIRD 04-13 (6542177220)

zakończona
169,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
Zakupy od 1 000 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Gdów, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

POSZYCIE SIEDZENIA YAMAHA YFZ 450 BLACKBIRD 04-13

E1Q15

Fabrycznie nowy pokrowiec na siedzenie firmy BLACKBIRD do YAMAHA YFZ 450

2004-2013 DIAMONT 2 kolor czarny.

KOD E1Q15

Bezpośrednio od producenta. Gwarancja najwyższej jakości.

Pasuje do odpowiednich modeli quadów.

Chętnie pomożemy w doborze właściwej części.

W razie wątpliwości skontaktuj się z sklep@forquad.pl

Koszt wysyłki wynosi 18 zł przy przedpłacie lub 22 zł za pobraniem.
Przy zamówieniu powyżej 1000 zł wysyłka GRATIS!

Dane do przelewu: J&S Joanna Samek, Marszowice 262, 32-420 Gdów
Numer konta: mBank 04 1140 2004 0000 3902 4008 8624

Kontakt:
email: sklep@forquad.pl
telefon: +48 733 772 777 (pn-pt, 9:00 - 18:00)

Zapraszamy!

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u psx69 za co najmniej 1 000 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 04114020040000390240088624
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

FORQUAD.PL sklep z pasji do quadów sportowych i przeprawowych.

Działamy od 2011 roku.

Wyróżnia nas:

- doświadczenie zebrane z blisko 100 rajdów i wypraw

- największy wybór opon do quadów w Polsce

- 93% oferowanych części jest dostępnych "od ręki" i wysyłanych tego samego dnia pod warunkiem złożenia zamówienia do 14.00

- indywidualne podejście do klienta

- zamówienia specjalne, części nietypowe

- do każdego zamówienia paragon lub faktura vat 23%

Nie znalazłeś części której szukasz - napisz lub zadzwoń sklep@forquad.pl, 733 772 777

kontakt

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
 • sobota 09:00 - 13:00
 • niedziela zamknięte

pozostałe informacje

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Niniejszy Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży produktów oferowanych przez firmę J&S Joanna Samek z siedzibą w Marszowicach 262, 32-420 Gdów, posługującą się numerem NIP 683-189-61-14 i REGON 121538734. Regulamin ten określa warunki oraz zasady prowadzonej przez firmę J&S Joanna Samek sprzedaży. Użyte w niniejszym regulaminie sformułowania J&S Joanna Samek, FORQUAD oraz FORQUAD.PL są tożsame.

2. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu pomiędzy składającym zamówienie w sklepie internetowym, udzielającym przybicia podczas aukcji, zwanym dalej Klientem, a właścicielem sklepu firmą J&S Joanna Samek, zwaną dalej Sprzedawcą.

3. Kupującym może być każda osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, zarejestrowana w sklepie internetowym lub portalu aukcyjnym Allegro.pl. Użyte w niniejszym regulaminie określenia Kupujący oraz Klient są równoznaczne.

4. Każdy Klient dokonujący zakupu produktów oferowanych przez jest zobowiązany zapoznać się z regulaminem.

PRZEDMIOT SPRZEDAŻY

5. Przedmiotem sprzedaży są produkty prezentowane na stronach WWW sklepu internetowego oraz oferowane w ramach działalności Sprzedawcy na stronach portalu internetowego Allegro.pl.

6. Produkty oferowane w sklepie internetowym FORQUAD.PL lub na aukcjach portalu internetowego Allegro.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych lub używane jeśli tak zostały oznaczone oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski

7. Ceny wszystkich produktów prezentowanych na stronach WWW sklepu internetowego  oraz oferowanych w ramach działalności Sprzedawcy na stronach portalu internetowego Allegro.pl. wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena brutto produktu nie obejmuje kosztu przesyłki.

8. Sprzedawca dokonuje bieżącej aktualizacji oferty swoich produktów prezentowanych na stronach WWW sklepu internetowego.

9. Płatność za realizację zamówienia następuje w jeden z poniższych sposobów:

- przelewem, przed dostawą towaru na rachunek bankowy Sprzedawcy (przedpłata)

- za pobraniem, przy odbiorze przesyłki od kuriera.

10. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na wystawianie i przesyłanie faktur w formie elektronicznej przez Sprzedawcę zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 14 lipca 2005 r. w sprawie wystawiania oraz przesyłania faktur w formie elektronicznej, a także przechowywania oraz udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej tych faktur (Dz. U. 2005, nr 133, poz. 1119) oraz zasadami wystawiania, przesyłania i przechowywania faktury elektronicznej. Zgoda na otrzymywanie faktury w formie elektronicznej jest równoznaczna z rezygnacją z otrzymywania faktury w formie papierowej. Jeśli Klient życzy sobie otrzymac fakturę w formie papierowej powinien o tym fakcie poinformować Sprzedawcę bezzwłocznie po złożeniu zamówienia.

11. Sprzedawca wystawia i przesyła faktury w formie elektronicznej gwarantując autentyczność ich pochodzenia oraz integralność ich treści.

12. Akceptacja Klienta nie wyłącza prawa do wystawiania i przesyłania faktur w formie papierowej.

13. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za błędne dane Kupującego wskazane przez niego przy rejestracji, jako właściwe do wystawienia faktury VAT.

14. Każda faktura w formie elektronicznej będzie dostarczona Klientom za pośrednictwem poczty elektronicznej na adresy poczty elektronicznej podany przez Klienta w formularzu rejestracyjnym. Zmiana adresu e-mail Klienta wymaga powiadomienia Sprzedawcy w formie pisemnej lub elektronicznej. W przypadku braku powiadomienia Sprzedawcy przez Klienta o zmianie adresu e-mail, korespondencja kierowana na dotychczasowy adres e-mail uważana będzie za prawidłowo doręczoną.

15. Klient jest uprawniony do wycofania akceptacji zgodnie z § 3 ust. 4 rozporządzenia w drodze pisemnego oświadczenia woli na adres: J&S Joanna Samek, Marszowice 262 , 32-420 Gdów lub elektronicznie na adres sklep@forquad.pl. W przypadku cofnięcia akceptacji od dnia następującego po dniu doręczenia oświadczenia Klienta o wycofaniu akceptacji  traci prawo do wystawiania i przesyłania Klientowi faktur w formie elektronicznej.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

16. Zamówienia w sklepie internetowym można składać poprzez witrynę internetową (sklep internetowy). W tym celu należy dokonać rejestracji konta użytkownika, podczas zakupów na stronie internetowej: http://FORQUAD.PL.

17. Aby dokonać rejestracji w sposób prawidłowy należy wypełnić wszystkie pola formularza rejestracyjnego zawierającego dane wymagane do założenia konta użytkownika.

18.Dokonując rejestracji konta użytkownika Klient:

- wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych teleadresowych w bazie i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz. 883. Dane te będą wykorzystywane w celu ewidencji sprzedaży i kontaktu z nabywcą wyłącznie przez Sprzedającego,

- dokonuje akceptacji regulaminu sprzedaży sklepu internetowego,

- wyraża zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i nowościach.

19. Podanie danych osobowych w formularzu rejestracyjnym jest dobrowolne, choć konieczne do realizacji umowy sprzedaży zawieranej ze Sprzedającym. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

20. W przypadku zmiany Regulaminu Sprzedający będzie informować użytkowników o jego zmianie poprzez umieszczenie komunikatu na stronie logowania w serwisie firmy.

21. Użytkownik dokonuje akceptacji zmiany regulaminu poprzez kliknięcie/potwierdzenie komunikatu na stronie logowania w serwisie firmy.

22. W celu zakupu produktów w sklepie internetowym  należy kliknąć wybrany produkt i dokonać zamówienia.

23. Okres ważności złożonego zamówienia wynosi 10 dni. W przypadku braku kontaktu z Klientem po upływie tego terminu zamówienie jest automatycznie anulowane.

24. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e-mail do Grupy Allegro oraz na przetwarzanie przez Sklep oraz Grupę Allegro , danych osobowych Klienta - w celu wypełnienia Ankiety oceny procesu składania zamówienia. Ankiety oceny realizacji zamówienia oraz Ankiety oceny produktu oraz potwierdzenia objęcia transakcji Programem Ochrony Kupujących (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997).

25. Wszystkie towary zawarte w dziale promocje,wyprzedaże oraz outlet są ograniczone ilościowo. Realizacja zamówień zawierających takie towary odbywa się w kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania zapasów.

DOSTAWA

27. Dostawy produktów zamawianych w Sklepie Internetowym oraz zakupionych w ramach portalu internetowego Allegro.pl realizowane są wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, lub po uprzednim uzgodnieniu z sklepem mogą zostać wysłane poza terytorium Polski.

28. Zakupione produkty są dostarczane zgodnie z wolą Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej.

29. Koszt dostawy zakupionych produktów określa cennik firmy kurierskiej i podawany jest do wiadomości Klienta przez pracowników sklepu przed dostawą towaru do Klienta.

30. Termin realizacji umowy sprzedaży wynosi od 1 do 10 dni roboczych. 95% przesyłek zostaje zrealizowana tego samego dnia pod warunkiem wpłynięcia zamówienia do godz. 14.00.

31. Jeżeli Sprzedający nie może spełnić świadczenia z tego powodu, że przedmiot świadczenia nie jest dostępny, powinien niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie trzydziestu dni od zawarcia umowy, zawiadomić o tym Klienta i zwrócić całą otrzymaną od niego sumę pieniężną.

32. W wypadku gdy Sprzedający nie może wykonać zobowiązania z powodu choćby przejściowej niemożności spełnienia świadczenia o właściwościach zamówionych przez Klienta, Sprzedający może zwolnić się z zobowiązania przez spełnienie świadczenia zastępczego, odpowiadającego tej samej jakości i przeznaczeniu oraz za tę samą cenę lub wynagrodzenie, informując zarazem Klienta na piśmie o jego prawie nieprzyjęcia tego świadczenia i odstąpienia od umowy, ze zwrotem rzeczy na koszt Sprzedającego. W takim wypadku Klient ma prawo odstąpić od umowy w sposób i na zasadach określonych w art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Zwrot rzeczy następuje wówczas na koszt Sprzedającego.

33. Odbiór przesyłki dostarczonej za pośrednictwem kuriera wymaga pisemnego pokwitowania. Z chwilą wydania towaru Klientowi, przechodzi na niego prawo własności towaru, uprawnienia i wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem towaru, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.

34. W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń co do stanu zewnętrznego opakowania przesyłki (np. rozerwanie opakowania, wgniecenie, zalanie), Klient nie powinien jej odbierać. Jakiekolwiek uszkodzenia sprzętu mogące mieć związek z dostawą, pomimo braku uszkodzeń opakowania zewnętrznego, zaleca się by Klient zgłosił w ciągu 24 godzin od daty otrzymania przesyłki pod adresem mailowym sklep@forquad.pl.

35. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia wewnątrz przesyłki (lub braków ilościowych) po jej rozpakowaniu, należy sporządzić z kurierem protokół reklamacji, z wyszczególnieniem przyczyny reklamacji.

36. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje niedopełnienia powyższych zaleceń. W przypadku nie zastosowania się do powyższych zapisów, zgłoszenia dotyczące uszkodzeń mechanicznych sprzętu powstałych podczas transportu, jak również zgłoszenia dotyczące braków ilościowych nie będą rozpatrywane jako reklamacje związane z dostawą sprzętu. Powyższe nie ogranicza, ani nie wyłącza uprawnień kupującego przewidzianych w ustawie o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z dnia 27.07.2002 r. (Dz. U. 02 R. 141 poz. 1176) oraz ustawy z dnia 23.03.1964 r. Kodeks Cywilny ( Dz.U.64.16.93).