POSTĘPOWANIE ADMINISTRACYJNE NSA Żukowski Sawuła (6542531077)

zakończona
6,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 10,00 zł
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
  • List polecony priorytetowy 14,50 zł
  • lokalizacja: Warszawa
  • stan: używany
  • okładka: miękka
  • rok wydania (xxxx): 2002
  • kondycja: bez śladów używania
POSTĘPOWANIE ADMINISTRACYJNE
i postępowanie przed Naczelnym Sądem Administracyjnym


Wydawnictwo Prawnicze LexisNexis 2002
ISBN: 8373340955
Liczba stron: 309
Redakcja: Ludwik Żukowski, Rober Sawuła
Wydanie 2 zmienione

Stan bardzo dobry - bez widocznych śladów użytkowania.

Praca obejmuje omówienie aktualnych instytucji prawnych k.p.a., ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji oraz ustawy o NSA - z uwzględnieniem dokonanych ostatnio zmian ustawodawczych. Jasno i przejrzyście skonstruowany wykład uwzględnia w szerokim zakresie dorobek nauki oraz judykaturę sądową. Korzystający z podręcznika będą mogli pogłębić bądź zweryfikować swoją wiedzę, sięgając do obszernie powoływanej w przypisach literatury i orzecznictwa oraz do wykorzystanych w książce materiałów źródłowych. Całość dopełnia skorowidz rzeczowy. Podręcznik, choć adresowany przede wszystkim do studentów, może być również źródłem aktualnej wiedzy dla praktyków administracji publicznej i samorządowej.

Prof. Ludwik Żukowski jest sędzią NSA, pracownikiem naukowym Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz w Wyższej Szkole Administracji i Zarządzania w Przemyślu, kieruje Zakładem Postępowania Administracyjnego i Nauk o Administracji. Jego dorobek naukowy obejmuje wiele publikacji, szczególnie z zakresu procedury administracyjnej.

Dr Robert Sawuła jest Prezesem Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Rzeszowie, pracownikiem naukowym Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz w Wyższej Szkole Administracji i Zarządzania w Przemyślu. Autor prac dotyczących procedury administracyjnej oraz prawa samorządu terytorialnego.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 14,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Witam, Dziękuję, że zaglądasz na stronę O mnie... Jeśli mogę w czymś pomóc - napisz w sprawie interesującej Cię aukcji. Zawsze chętnie odpowiem. Wszystkie wystawiane przeze mnie fanty są oryginalne i pochodzą z własnych, przykurzonych już nieco kolekcji. Muzyka, książki, filmy i inne rzeczy pojawią się na pewno - częściej lub rzadziej. Dodatkowo rzeczy bardziej przydatne, ale akurat nie dla mnie a jeśli już, to nie w danej chwili. Czas najwyższy nieco je przerzedzić - za wszelkie wsparcie z tego płynące szczerze dziękuję. Zarówno w wymiarze finansowym :) jak i praktycznym - na półkach miejsca brakuje a szkoda byłoby, gdyby takowe chciały się zgodnie z prawem Murphy'ego wreszcie zawalić. Jeśli coś Ciebie interesuje a nie możesz lub nie chcesz w danej chwili zalicytywować - napisz. Niekoniecznie muszę coś ponownie wystawić a szkoda by było, gdyby się potem okazało, że zdecydowałem się tego pozbyć z racji braku kupca. Odnośnie odbioru osobistego - jeśli chcesz zaoszczędzić na kosztach przesyłki, w grę wchodzi Warszawa a konkretnie BIELANY (pętla Piaski). Ewentualnie Żoliborz : okolice metra Plac Wilsona (np. w drodze z lub do pracy). Jako osoba pracująca, w tygodniu w godz. 8-18 jestem raczej nieosiągalny... W ostateczności - mogę się umówić z wyprzedzeniem na odbiór w miejscu pracy (Dolny Mokotów), ale nie chciałbym tej możliwości nadmiernie wykorzystywać. Z góry dziękuję za uwzględnienie tej kwestii. Tak więc - zapraszam do aukcji!