POSTĘP W PRODUKCJI ROŚLIN OZDOBNYCH (6908423452)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
9,00 zł
Koszty dostawy
 • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • lokalizacja: Skierniewice, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 0.4 [kg]
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 2005

POSTĘP W PRODUKCJI ROŚLIN OZDOBNYCH

Ogólnopolska Konferencja

Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach

FORMAT: 17,0 x 23,5 cm

STRON: 177

STAN: bardzo dobry

(niewielkie ślady przechowywania)

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 11 1140 2004 0000 3602 5585 2309
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 15
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
ZA POBRANIEM NIE WYSYŁAM !
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

BUMI Mirosław Pięcek
ul. Graniczna 52
96-100 Skierniewice
NIP: 836-100-70-74
REGON: 750773394
Firma BUMI została założona w lutym 1996r. Posiada zaświadczenie o nr ewid. 8538-3 wydane przez Prezydenta Miasta Skierniewic Firma prowadzi sprzedaż internetową jak i stacjonarną higienicznych artykułów papierniczych, nieelektrycznych artykułów gospodarstwa domowego, chemii gospodarczej, kosmetyków oraz używanych książek. Serdecznie zapraszam

kontakt

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
 • sobota 09:00 - 15:00
 • niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Pozostałe informacje dla konsumenta związane z zakupem: ZAKUP: Po dokonaniu zakupu Kupujący otrzyma e-mailu wiadomość od sprzedającego, a w niej wszelkie informacje i dane niezbędne do sfinalizowania transakcji. Jeśli Kupujący dokonał zakupu na kilku aukcjach u sprzedającego, ponosi tylko jedne koszty przesyłki. Będą one zależały od łącznej wagi i gabarytów paczki. O ich wysokości Kupujący zostanie poinformowany osobnym e-mailem. Do każdego zakupu dołączony jest dokument fiskalny: paragon lub faktura VAT. WAŻNE: PRZESYŁKI INPOST allegro (Minipaczka i paczkomat) wymagają wypełnienia formularza dostawy przez Kupującego. W formularzu musi być zaznaczona jedna z wcześniej wymienionych form dostawy inpost oraz wpisany poprawny adres i nr telefonu komórkowego. W przypadku braku formularza na przesyłkę inpost allegro, sprzedający nie ma możliwości jej nadania. OŚWIADCZENIE: Sprzedający zobowiązuje się dostarczyć konsumentowi rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. WPŁATA: Kupujący dokonuje przedpłaty (cena towaru + koszty przesyłki) na konto sprzedającego. Zarówno cena towaru jak i koszty przesyłki zawierają podatek VAT i stanowią kwotę brutto - do zapłaty. Wpłaty Kupujący może dokonać przy pomocy szybkich płatności PayU dostępnych na Allegro lub w tradycyjny sposób przelewem bankowym na nr konta mBank 11 1140 2004 0000 3602 5585 2309 Wpłaty należy dokonać w ciągu 7 dni. Po tym terminie zostanie wysłane przypomnienie, a następnie wniosek do Allegro o zwrot prowizji. Jeśli zaistnieje problem z realizacją wpłaty w wyznaczonym terminie, należy powiadomić o tym sprzedającego. Wszelkie problemy sprzedający stara się rozwiązywać z korzyścią dla kupującego. CZAS REALIZACJI: Sprzedający zobowiązuje się wysłać przesyłkę w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na koncie lub w pierwszy dzień roboczy, jeśli wpłata została zaksięgowana w weekend czy dzień świąteczny. Jeżeli termin realizacji jest inny, będzie to zaznaczone w opisie aukcji. CZAS i SPOSÓB DOSTAWY Na czas dostawy składa się: czas realizacji + sposób dostawy. Kurier - przesyłkę dostarczy pracownik firmy kurierskiej. Powinna zostać doręczona w ciągu 1- 2 dni roboczych. Allegro MiniPaczka InPost - przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 3 - 7 dni roboczych. Allegro PACZKOMAT InPost - przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 1 - 2 dni roboczych do wybranego przez Kupującego paczkomatu. SPRZEDAJĄCY NIE REALIZUJE PRZESYŁEK ZA POBRANIEM ! Zakupy na moich aukcjach oznaczają akceptację w/wym. warunków.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
BUMI Mirosław Pięcek
ul. Graniczna 52
96-100 Skierniewice
PL
Dodatkowe informacje

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.


Skutki odstąpienia od umowy:

 • W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca wszystkie otrzymane od Kupującego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia, innego niż najtańszy wyszczególniony na danej aukcji sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego).
 • Zwrot należności nastąpi niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedający został poinformowany o decyzji Kupującego o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy, ale nie wcześniej niż towar zostanie zwrócony przez Kupującego.
 • Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru.

Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli i wysłać je na adres e-mail: bumi.piecek@onet.eu lub na adres firmy wraz ze zwracanym towarem. 


Towar podlega zwrotowi pod warunkiem, że:

 • zostanie odesłany w opakowaniu, które uniemożliwia jego uszkodzenie 
 • w przypadku płyt z muzyką i filmami oraz nośników z programami komputerowymi - znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu (nienaruszona folia ochronna)
 • nie nosi śladów używania (nie dotyczy towarów sprzedawanych jako używane)

Do celów księgowych niezbędny jest również zwrot dowodu zakupu (paragonu).

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
BUMI Mirosław Pięcek
ul. Graniczna 52
96-100 Skierniewice
PL
Dodatkowe informacje

Opis procedury reklamacyjnej:

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy na adres e-mailowy bumi.piecek@onet.eu, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.


Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:

 • imię, nazwisko
 • adres
 • adres e-mail Kupującego
 • datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji
 • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego
 • wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Reklamacją objęte są towary, których wady nie zostały wyszczególnione w opisie aukcji.

Reklamacje nie będą rozpatrywane jeśli nie zostanie załączony dokument zakupu (paragon lub Faktura VAT). 

Reklamowany towar Kupujący przesyła na własny koszt.

Przesyłki odsyłane za pobraniem nie będą odbierane.


Procedura reklamacyjna kończy się:

 • uznaniem reklamacji – wymiana towaru na wolny od wad lub zwrot poniesionych kosztów
 • odmową uznania reklamacji - Kupujący otrzymuje pisemne uzasadnienie odmowy uznania reklamacji oraz ponownie reklamowany towar po zapłaceniu kosztów wysyłki reklamacji.

W takim przypadku przysługuje Kupującemu prawo odwołania się od decyzji do właściwego Sądu. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej Delegatura w Skierniewicach. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.