POSŁUCHAJ ŚPIEWU ALASKI-CZUBASIEWICZ- PODRÓŻNICZA (6483464743)

zakończona
9,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 3,90 zł
 • List priorytetowy 5,10 zł
 • List polecony ekonomiczny 7,50 zł
 • lokalizacja: skarbimierz osiedle
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: używany
 • waga (z opakowaniem): 0.35 [kg]
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 1982
 • wydanie: standardowe© PanelReklamowySPRZEDAM NIEZWYKLE ATRAKCYJNĄ POWIEŚĆ PODRÓŻNICZO- PRZYGODOWĄ
BOGDANA CZUBASIEWICZA
"POSŁUCHAJ ŚPIEWU ALASKI"

"POSŁUCHAJ ŚPIEWU ALASKI"

AUTOR - BOGDAN CZUBASIEWICZ
ZDJĘCIA - BOGDAN CZUBASIEWICZ
WYDAWNICTWO - KAW
WYDANIE PIERWSZE
WARSZAWA - 1982
ILOŚĆ STRON - 300
FORMAT - 125 x 195
OKŁADKI - MIĘKKIE
STAN KSIĄŻKI - DOBRY
KARTKI BEZ NAPISÓW ,PIECZĄTEK, BLOK ZWARTY
OKŁADKI - ŚLADY PRZECHOWYWANIA,LEKKI­E PRZYBRUDZENIA-ŚLADY ZAGIĘĆ ROGÓW.

Bogdan Czubasiewicz

Ze Szczecinem związany od 1946 roku. Pracę dziennikarską rozpoczął od współpracy z Rozgłośnią Polskiego Radia. W latach 1958-1962 był korespondentem i kierownikiem szczecińskiego oddziału „Słowa Powszechnego”. Po ukończeniu studiów ekonomicznych w 1962 roku został dziennikarzem „Wiadomości Zachodnich” (do 1966). Od 1967 roku był publicystą „Głosu Szczecińskiego”, a od 1984 roku zastępca kierownika działu morskiego tego dziennika. Był założycielem i redaktorem naczelnym (1970-1980) miesięcznika „Rybak Dalekomorski”.

Jego wielką miłością było morze. Przez ponad 19 lat pływał na statkach „Gryfa”, „Transoceanu”, „Odry” i „Dalmoru” (m.in. jako kierownik floty i pomocnik kucharza). Uczestniczył w wielu wyprawach naukowo-badawczych. Brał udział w pierwszej polskiej krylowej ekspedycji naukowo-badawczej PAN w Antarktyce (1975), przebywał na Morzu Beringa i na Alasce (1979). Otrzymał m.in. dyplomy z okazji opłynięcia Przylądka Horn (styczeń 1976) i Przylądka Dobrej Nadziei (kwiecień 1976), dwukrotnego pobytu w Polskiej Stacji Antarktycznej im. Henryka Arctowskiego na King George (1977/1978). Nosił imię Zębacz, nadane mu przez Neptuna podczas przekraczania Koła Podbiegunowego na pokładzie statku s/t „Łużyca”.

Rezultatem wypraw były liczne reportaże i artykuły o tematyce morskiej, które zamieszczał na łamach „Morza”, „Morza i Ziemi”, „Panoramy”, „Panoramy Północy”, „Słowa Powszechnego”, „Spojrzeń” „WTK” i „Życia Literackiego”. Był autorem scenariusza do filmu Zejmani oraz kilku wystaw fotograficznych dokumentujących jego związki z morzem.

( z Wikipedii)

********************­********************­********************­********************­**************
ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE DZIEŁ LITERATURY POLSKIEJ I ŚWIATOWEJ,ALBUMÓW ,
POWIEŚCI I LEKTUR DLA
DZIECI I MŁODZIEŻY.
SPRZEDAJĘ RÓWNIEŻ PODRĘCZNIKI DO PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH I OGÓLNYCH
DO WSZYSTKICH TYPÓW SZKÓŁ.
********************­********************­********************­********************­***
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Credit Agricole Bank Polska S.A. 55 1940 1076 5476 5201 0000 0000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 8,30 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
List polecony ekonomiczny 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List ekonomiczny 3,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
List priorytetowy 5,10 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

pozostałe informacje

Formą zapłaty jest przelew na konto lub opcja "PayU" , możliwa forma "paczek za pobraniem " dla Allegrowiczów mających pełną rejestrację. UWAGA:KOSZTY PRZESŁANIA KUPIONYCH PRZEDMIOTÓW ZALEŻĄ OD ICH WAGI ,WIELKOŚCI ,SPOSOBU PRZESŁANIA ( CZYLI KOSZTY POCZTY POLSKIEJ ) 3 . Po 4 dniach od dnia zakupu i braku sfinalizowania transakcji wysyłam "wiadomość" mającą na celu wyłącznie informację ,że nie wpłynęły pieniądze . Po dalszych 3 dniach występuję do Allegro o "zwrot prowizji"..Oczywiście są wyjątki ,ale tylko po otrzymaniu wiadomości o fakcie konieczności przedłużenia terminu wpłaty przez kupującego .W przypadku braku wpływu zapłaty na moje konto bankowe w określonym terminie , zastrzegam sobie prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży ,bez konieczności zawiadomienia kupującego ( po zwrocie prowizji)W takim przypadku mogę swobodnie dysponować przedmiotem wystawionym na aukcji.[ TERMINY ZGODNIE Z REGULAMINEM]4. Wszelkie koszty związane z wysyłką i zapłatą ponosi Kupujący (np. koszty przelewu). Koszty wysyłki są podane na stronie przedmiotu.5 . W razie zakupu kilku książek proszę o kontakt. Koszty wspólnej przesyłki kilku zakupionych książek zostaną ustalone indywidualnie, o czym poinformuję w przesłanej wiadomości.Nie warto przepłacać , sumując koszty przesyłki pojedynczych książek, proszę poczekać na maila dot. kosztów wspólnej lub wysłać wiadomość z zapytaniem!!SZCZEGÓLNIE WAŻNE ,PO PODWYŻCE CEN PRZESYŁEK ,ZALEŻNYCH OD ŁĄCZNEJ WAGI !!!!! 6 . Jeżeli pojawią się niejasności związane z zakupionym przedmiotem -proszę o kontakt - zwrotów nie przyjmuję ( Nie prowadzę działalności gospodarczej ) ale mogą wystąpić sporne sytuacje , które można rozwiązać po wspólnych uzgodnieniach .LIST EKONOMICZNY I PRIORYTETOWY (ZWYKŁY) są przesyłkami nierejestrowanymi! W przypadku zaginięcia takiej przesyłki nie ma możliwości jej reklamacji. Takie przesyłki wysyłam wyłącznie na odpowiedzialność Kupującego. UWAGA :KUPUJĄCY NA MOJEJ AUKCJI !!!!!!!!!!!!!!1JEŻELI W CIĄGU 6 MIESIĘCY UŻYTKOWNIK KUPIŁ 11 I WIĘCEJ KSIĄŻEK , TO KOSZTY PRZESYŁKI NASTĘPNYCH BĘDĄ DLA NIEGO DARMOWE , BEZ WZGLĘDU NA ILOŚĆ KUPIONYCH JEDNORAZOWO KSIĄŻEK.! ZAPRASZAM !