POŚCIEL 3D 200x220 BAWEŁNA PRZEŚCIERADŁO JAŚKI 6CZ (6483533955)

13 dni do końca
cena kup teraz
189,00 zł
z 1000 kompletów
Koszty dostawy
 • Paczkomaty 24/7 14,00 zł
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
Zakupy powyżej 1 000 zł
 • lokalizacja: Milanówek
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • materiał: bawełna
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 3.20 [kg]
 • wymiary kołdry: 200x220cm
 • ilość elementów w zestawie: więcej elementów
 • rodzaj zapięcia: zamek błyskawiczny
 • kolor: biały, kremowy, beżowy, odcienie żółtego, odcienie pomarańczowego , odcienie czerwieni, odcienie różowego, odcienie fioletowego, odcienie niebieskiego, odcienie zieleni, odcienie brązowego, odcienie szarości, czarny, wielokolorowy
 • wymiary poduszki: 40x40cm, 70x80cm
poscielowyswiat@wp.p­l

500 898 705

Poniedziałek - piątek

9.00 - 18.00
Wpłata na
konto bankowe:

W tytule przelewu prosimy o wpisanie nicka z Allegro.

Na wpłatę czekamy
do 7 dni.


Kurier
(po przedpłacie)

Kurier
(za pobraniem)REGULAMIN:

strona "O mnie"


Towar za pobraniem wysyłamy tylko sprawdzonym Allegrowiczom
którzy mają na koncie
minimum 10 pozytywnych komentarzy.
Zapraszamy do zapoznania się
z NAJWIĘKSZĄ
ofertą pościeli na Allegro.

Przedmiotem aukcji jest


KOMPLET POŚCIELI Z SATYNY BAWEŁNIANEJ

oryginalna, ekskluzywna pościel
w wymiarze

3

ZNANEJ I RENOMOWANEJ NA ŚWIECIE FIRMY

COLLECTION WORLD

Pościel 3D produkowana jest z najwyższej jakości wysokogatunkowej
jedwabiście miękkiej
100 % bawełny o gęstym splocie satyny,
dzięki czemu nadaje się doskonale dla osób o wrażliwej skórze
jak
również dla alergików.

Pościel pakowana jest w kartonowe zamykane pudełko

oraz specjalnie przygotowaną

torbą dzięki czemu jest znakomitym prezentem na różne okazje.

Rozmiar 200 x 220 cm

W skład kompletu 6 części wchodzi:

Poszwa na kołdrę 200 x 220 cm

Dwie poszewki na poduszki 70 x 80 cm
Dwie poszewki na jaśki 40 x 40 cm
Prześcieradło 230 x 245 cm


Poszwa i poszewki zapinane są na zamki błyskawiczne.

Poszwa i poszewki zapinane są na zamki błyskawiczne, nie posiadają falban
widocznych na zdjęciach, zaś wzór może mieć nieznaczne przesunięcie.


Kolorystyka prezentowanych pościeli może odbiegać od rzeczywistych barw
z powodu ustawień graficznych monitora komputera.

Pościel jest nowa i oryginalnie zapakowana.

GATUNEK I

NAJNOWSZA KOLEKCJAKUPUJĄC U NAS MASZ
GWARANCJĘ ZAKUPU W LEGALNIE DZIAŁAJĄCEJ FIRMIE.
DOSTĘPNE WZORY W SPRZEDAŻY:


PRZEPIS KONSERWACJI:

Prać ręcznie lub mechanicznie w temp. do 400C

Nie chlorować, nie bielić

Można prasować w temp. 110

Nie czyścić chemicznie

Można wirować

UWAGA !!!

Po wylicytowaniu pościeli na naszej aukcji prosimy o informację
w formularzu allegro (zalecane)
lub na e-mail z podanym wzorem, którym są Państwo zainteresowani.


Wzory na sprzedaż tylko z oznaczeniem

literowo-cyfrowym.

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u poscielowyswiat za co najmniej 1 000 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Credit Agricole Bank Polska S.A. 16 1940 1076 6278 4135 0000 0000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 5,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Paczkomaty 24/7 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
kolejna sztuka: 5,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 500-898-705
  Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 9:00 - 18:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Kupujący będący jednocześnie konsumentem w rozumieniu kodeksu cywilnego, który zawarł umowę na odległość ma możliwość odstąpienia od niej bez podania przyczyny. 2. Odstąpienie od umowy polega na złożeniu przez Konsumenta stosownego oświadczenia na piśmie w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie tego oświadczenia przed upływem terminu na adres mailowy metero_pl@wp.pl lub korespondencyjny PHU Metero Lilianna Karpińska ul. Nadarzyńska 36 05-822 Milanówek. Oświadczenie można złożyć na formularzu dostępnym na dole niniejszego regulaminu, którego wzór został przygotowany na podstawie załącznika do ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r lub innym stworzonym przez Klienta. 3. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru. Firma PHU Metero zwraca koszty dostarczenia towaru do Kupującego do wysokości ceny najtańszej formy dostawy. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia inny niż najtańszy oferowany przez Sprzedawcę, konsument nie może żądać zwrotu dodatkowych kosztów wysyłki towaru. 4. Towar należy odesłać na adres: PHU Metero Nadarzyńska 36 05-822 Milanówek.

reklamacje

1. Firma PHU Metero gwarantuje wysyłkę towarów sprzedanych przez siebie na koncie Allegro metero_pl zgodnych z umieszczonym na aukcji opisem. 2. Wszystkie dostępne produkty są objęte gwarancją obowiązującą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. 3. Czas trwania okresu gwarancyjnego to 24 miesiące, chyba że na stronie produktu został on dodatkowo wydłużony. 4. Jeśli kupujący stwierdzi niezgodność towaru z umową i nastąpi to w ciągu 2 lat od daty zawarcia umowy Kupującemu przysługuje prawo do złożenia reklamacji. 5. W takim przypadku Kupujący może żądać doprowadzenia towaru do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę lub wymianę towaru na nowy. 6. Jeśli naprawa towaru oraz wymiana nie są możliwe lub wymagają nadmiernych kosztów Kupujący ma prawo odstąpić od umowy bądź żądać stosownego obniżenia ceny zakupionego produktu. 7. Sprzedawca ustosunkuje się do złożonej reklamacji w ciągu 14 dni od chwili otrzymania pisemnej informacji od Kupującego o żądaniu doprowadzenia towaru do stanu zgodnego z umową. 9. Zgłoszenie reklamacji może nastąpić przez wypełnienie formularza reklamacyjnego zamieszczonego na dole niniejszego regulaminu lub poprzez dosłanie pisemnego zawiadomienia na adres mailowy metero_pl@wp.pl lub adres korespondencyjny PHU Metero Nadarzyńska 36 05-822 Milanówek. 10. W zawiadomieniu o którym mowa w pkt.9 należy podać dane Kupującego oraz opis niezgodności reklamowanego towaru. 11. Gwarancja nie wyłącza, nie zawiesza, nie ogranicza uprawnień kupującego z tytułu niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową.

pozostałe informacje

1. Dane osobowe Klienta przetwarzane są przez PHU Metero w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, tj. do nawiązania, ukształtowania treści , zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego łączącego Klienta ze Sprzedawcą. 2. Administrator serwisu przetwarzając dane osobowe chroni je przed ich pozyskaniem i modyfikacją przez osoby nieuprawnione. 3. Po zakończeniu korzystania z usługi świadczonej drogą elektroniczną Usługodawca, może przetwarzać dane osobowe Usługobiorcy, które są niezbędne do: rozliczenia usługi oraz dochodzenia roszczeń z tytułu płatności za korzystanie z usługi. 4. Usługobiorcy przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe, prawo ich poprawiania oraz usunięcia z bazy. VIII. Roszczenia sporne 1. Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy firmą PHU Metero a Klientem, który jest konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami właściwych przepisów Kodeksu postępowania cywilnego. 2. Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy firmą PHU Metero a Klientem, który nie jest konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego Kodeksu Cywilnego, zostaje poddane sądowi. 3. W przypadku, gdy Klient będzie chciał wdać się w spór z Firmą PHU Metero w związku z obsługą reklamacji towaru ma również możliwość skorzystania z pozasądowych metod rozstrzygania sporów. Wszelkie spory wynikające z umowy sprzedaży mogą być rozwiązywane w trybie mediacji przez mediatorów Centrum Mediacji Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, stosownie do regulaminu tego Sądu, obowiązującego w dniu skierowania wniosku o mediację. 4. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego. Niniejszy regulamin stanowi utwór w myśl ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90 poz. 631). Zabrania się jego kopiowania, powielania, oraz rozpowszechniania treści postanowień niniejszego regulaminu na użytek komercyjny.