Portfel skórzany DAAG Alive P-05, szary (6922439989)

8 monet
zakończona
125,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Paczka pocztowa priorytetowa darmowa
 • Paczka pocztowa ekonomiczna darmowa
 • lokalizacja: Kraków, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • płeć: produkt męski
 • marka: Inna marka
 • dostawa z Polski: tak
 • kolor: czerń, odcienie szarości i srebra

opis


Portfel męski polskiej marki DAAG, z serii "Alive" P-05
w kolorze szarym


Portfel wykonany jest ze skóry bydlęcej, i postarzany aby nadać mu tzw. "old look".
Posiada trzy przegrody na banknoty (jedna zamykana na zamek błyskawiczny) oraz kieszonkę na bilon zamykaną napą, oraz:
-7 miejsc na karty kredytowe,
-4 miejsca na dokumenty,
-miejsce na dowód rejestracyjny.

Objęty 2-letnią gwarancją.

Rozmiary: 12 x 9,5 x 2,5 cm.

Produkt polski.

Uwaga od producenta:
Ze względu na to, że wyrób został wykonany z materiałów w stylu old look -"starzonych", gwarancja nie obejmuje wszelkiego rodzaju wycierania farby i lica oraz zarysowań materiału itp., ponieważ stanowi to element design wyrobu.--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­----
Zamówienia, które zostaną złożone do godziny 10:00, zostaną zrealizowane jeszcze tego samego dnia.


 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 9.00 do 17.00
telefon: 12-644-99-83
email
sklep@ewokulski.pl
adres sklepu firmowego:

Sklep KEGEL Centrum Handlowe M1 al. Pokoju 67

31-580 Kraków

Przedmioty wysyłamy do 72 h od momentu otrzymania wpłaty
Paczki wysyłamy

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

Możliwość zwrotu lub wymiany towaru do 14 dni (nie dotyczy licytacji). Kupując na wielu aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz! Prosimy o wcześniejszy kontakt w tej sprawie.

Przyjmujemy płatności

61 1050 1445 1000 0023 0901 2652

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
30,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Punkty odbioru

Sklep KEGEL CH Kazimierz
ul. Podgórska 34
31-536 Kraków
woj. małopolskie
email: kazimierz@ewokulski.pl
tel.: 124306061

 • poniedziałek - niedziela 09:00 - 19:00

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Sklep KEGEL CH M1
al. Pokoju 67
31-580 Kraków
woj. małopolskie
email: sklep@ewokulski.pl
tel.: 126449983

 • poniedziałek - niedziela 09:00 - 19:00

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Sklep KEGEL CH M1 Kraków
al. Pokoju 67
31-580 Kraków
Dodatkowe informacje

REKLAMACJA


Reklamacje na podstawie odpowiedzialności sprzedawcy za niezgodność towaru z umową lub na podstawie gwarancji producenta powinny być składane pisemnie adres email: sklep@ewokulski.pl lub listownie: Firma Magnificus Sklep Kegel Centrum Handlowe M1 al. Pokoju 67, 31-580 Kraków.


W reklamacji powinien znaleźć się dokładny opis rodzaju niezgodności, data wystąpienia, nr zamówienia oraz dane kontaktowe, co ułatwi procedurę reklamacyjną. Do odsyłanego towaru należy dołączyć opis niezgodności towaru z umową, nr zamówienia, nr konta oraz dane kontaktowe.

 W przypadku uzasadnionej reklamacji, Kupujący może żądać doprowadzenia produktu do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę lub wymiany produktu na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe (z powodu wyczerpania zapasów). Wówczas Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny zakupu. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Użytkownika adres e-mail. 


REKLAMACJA W PRZYPADKU NIEDOSTARCZONEJ PRZESYŁKI: Kupujący powiadamia Sklep drogą elektroniczną o fakcie nieotrzymania przesyłki; W przypadku, gdy przesyłka została wysłana, a zgodnie z regulaminem firmy świadczącej usługę doręczenia, upłynął termin doręczenia przesyłki, Sklep składa reklamację; Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie - przesyłka została zagubiona, niedostarczona - Kupujący niezwłocznie otrzyma zwrot całej wpłaconej kwoty na podany numer konta w banku polskim.


 REKLAMACJA W PRZYPADKU PRODUKTU USZKODZONEGO W TRANSPORCIE

 Klient powinien sprawdzić stan opakowania oraz towaru przed odebraniem przesyłki przez doręczyciela; Nie należy przyjmować przesyłki w przypadku: uszkodzenia opakowania lub towaru, podejrzenia uszkodzenia towaru; Reklamacje dotyczące uszkodzeń produktów podczas transportu muszą być zgłoszone najpóźniej w momencie odbioru przesyłki; Kupujący powinien sporządzić protokół odbioru z opisem uszkodzeń i podpisem pracownika firmy dostarczającej przesyłkę; Nie będą rozpatrywane reklamacje z tytułu uszkodzeń w transporcie bez sporządzonego protokołu oraz bez podpisu pracownika firmy dostarczającej przesyłkę na protokole.


 REKLAMACJI NIE PODLEGAJĄ:

Wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przecięcia itp.), a także uszkodzenia spowodowane niedbałym i niewłaściwym użytkowaniem, użytkowaniem niezgodnym z przeznaczeniem, niewłaściwym przechowywaniem i obchodzeniem się z towarem;


Inne warunki:

1. Towary odsyłane powinny być razem z  formularzem reklamacyjnym.

2. Nie stanowią podstawy reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora Klienta; Reklamowany towar przesłany do nas powinien być czysty. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji.

3.   Towar reklamowany (po rozpatrzeniu reklamacji) odsyłany jest niezwłocznie do klienta kurierem/pocztą. Jeżeli klient odmawia odbioru reklamowanego towaru Sklep wzywa klienta  do odbioru towaru w dodatkowym terminie 14 dni od daty otrzymania wezwania. Po bezskutecznym upływie dodatkowego terminu, Sklep  jest uprawniony do naliczania opłat za bezumowne przechowywanie rzeczy. Opłata ta wynosi 10% aktualnie obowiązującej stawki za 1m2 powierzchni magazynowej naliczanej za każdy miesiąc przechowania.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Firma Magnificus Sklep KEGEL Centrum Handlowe M1 w Krakowie
al. Pokoju 67
31-580 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Towary odesłane w terminie późniejszym nie będą przyjmowane. Możliwość zwrotu zakupionych artykułów dotyczy towaru, który będzie zwrócony nieużywany, czysty, z oryginalną metką i innymi elementami, które posiadał on w momencie sprzedaży. Do zwracanego towaru należy także dołączyć dokument fiskalny: paragon lub fakturę VAT (w przypadku niespełnienia powyższych warunków, produkt zostanie odesłany przesyłką pobraniową na koszt klienta). Nie przyjmujemy zwrotów przesyłek odesłanych do sklepu za pobraniem lub wysłanych bez uprzedniej konsultacji ze Sklepem. Po odstąpieniu od umowy należy odesłać towar na adres sklepu firmowego: Firma Magnificus Sklep KEGEL Centrum Handlowe M1 w Krakowie al. Pokoju 67, 31-580 Kraków. Sklep gwarantuje w takim przypadku zwrot kwoty równej cenie sprzedaży towaru wraz z najniższymi kosztami dostawy jakie ponosi Sprzedawca. Koszty odesłania towaru pokrywa Klient. Aby zrealizować zwrot, towar należy zapakować w opakowanie ochronne zapobiegające zniszczeniu i odesłać listem z zadeklarowaną wartością na adres sklepu. Zwrot należności za towar następuje jako zwrot na kartę za pomocą systemu elektronicznego, przelewem bankowym na konto Klienta i rozliczany jest w terminie 14 dni roboczych od daty fizycznego otrzymania zwrotu przez sklep (wraz z kompletną dokumentacją). W przypadku zwrotu przekazem pocztowym zostanie pobrana opłata pocztowa za przekaz pocztowy zg. z cennikiem poczty. Kwota ta zostanie potrącona z kwoty zwracanej za towar.

O sprzedającym
ewokulski
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

476

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Sklep firmowy KEGEL CH M1

al. Pokoju 67, 31-580 Kraków

Sklep firmowy KEGEL Galeria Kazimierz

ul. Podgórska 34, 33-332 Kraków

Pozostałe informacje

1. Zamówienia, które zostaną złożone do godziny 10:00, zostaną zrealizowane jeszcze tego samego dnia.