PORTFEL HARRY POTTER PORTMONETKA HOGWART (6851694146)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
54,00 zł
z 4 sztuk
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • produkt nowy
  • wysoka jakość wykonania
  • wymiary 9 x 16,5cm

Firma w sposób profesjonalny podchodzi do każdej zawieranej transakcji. Nasza obecność na allegro oraz pośrednictwo ma na celu zapewnienie Państwu dostępu do produktu w cenie hurtowej.
Produkt nowy. Starannie zapakowany przed wysyłką.
100% zadowolenia gwarantowane!


Brak "łańcucha" pośredników, towar wysyłany bezpośrednio z zagranicy.


14 dniowa gwarancja satysfakcji klienta.


Dla większości zamówień tylko od 10 do 25 dni roboczych. Średnio 15 dni.

W bardzo rzadkich przypadkach może ulec wydłużeniu 30-40dni. Paczki na terenie kraju doręcza poczta polska, w przypadku nieobecności klienta pozostawia awizo.wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 22,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Czas dostawy dlla większości zamówień tylko od 10 do 25 dni roboczych. Średnio 15 dni roboczych. W bardzo rzadkich przypadkach może ulec wydłużeniu 30-40dni. Paczki na terenie kraju doręcza poczta polska, w przypadku nieobecności klienta pozostawia awizo.

dane sprzedawcy

Dane firmy są ogólnie dostępne wraz z numerem regon i nip znajdują się na każdej naszej aukcji (góra aukcji pod polem z nazwą sprzedający maciekg65) dodatkowo po wybraniu kup teraz dane firmy zostają dostarczone kupującemu na adres poczty elektronicznej i znajdują się we wiadomości "kupiłeś przedmiot przez kup teraz" oraz dostępne są w zakładce moje allegro>kupione w opcjach przy zakupionym przedmiocie.

kontakt

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
  • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

Stale oferujemy Państwu dostęp do asortymentu zagranicznych hurtowni w najlepszych cenach - świadczymy pośrednictwo handlowe. Wybierając kup teraz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Oferta kierowana jest do osób prywatnych. Towary które prezentujemy na aukcjach są nowe i najwyższej jakości. Gwarantujemy zgodność opisu oraz zdjęć z zamówionym towarem. Zawsze dokładamy wszelkich starań abyście byli Państwo zadowoleni z zakupu - mogą to Państwo zweryfikować sprawdzając oceny i komentarze które otrzymujemy. Zapewniamy wysokie bezpieczeństwo zakupów. W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. WYSYŁKA 1. Towary są fabrycznie nowe bez wad, wysyłane do Państwa bezpośrednio z zagranicy w zależności od przedmiotu z: (CHRL, USA, Kanada, Japonia, Singapur). 2. Każda przesyłka jest ubezpieczona do 100% wartości. 3. Deklarowany w opisie aukcji czas dostawy 10-25 dni roboczych. W rzadkich przypadkach gdy występują utrudnienia w transporcie może ulec wydłużeniu o 5-15 dni roboczych. 4. Z lotniska przesyłkę odbierze i doręczy poczta polska. 5. W przypadku zamówień na własny użytek (niewielka ilość towaru w paczce) Zgodnie z postanowieniami art. 23 i art. 24 Rozporządzenia Rady (WE) Nr 1186/2009 z dnia 16 listopada 2009 r. ustanawiającego wspólnotowy system zwolnień celnych, zwolnione z należności celnych przywozowych są przesyłki zawierające towary o niewielkiej wartości. Za towary o niewielkiej wartości uważa się towary, których rzeczywista wartość nie przekracza 150 EURO na przesyłkę (646,5zł na dzień 07.11.2016) - do tej kwoty zakupy są zwolnione z cła. Natomiast jeżeli wartość przedmiotu przekracza 22 euro może zostać naliczony VAT (decyzję podejmuje urząd celny). W przypadku naliczenia vatu - gwarantujemy zwrot tych kosztów. ZWROTY W ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu mogą Państwo odstąpić od umowy i dokonać zwrotu towaru. Prosimy o poinformowanie nas o odstąpieniu poprzez zadaj pytanie sprzedającemu na aukcji lub listem tradycyjnym na adres naszej firmy. Treść odstąpienia od umowy powinna zawierać: imię i nazwisko, login allegro, numer oferty, data odbioru. W przypadku odstąpienia od umowy koszt odesłania towaru ponosi kupujący. REKLAMACJE Wszelkie reklamacje prosimy zgłaszać poprzez zadaj pytanie sprzedającemu na aukcji lub w formie pisemnej na adres firmy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać: Imię, nazwisko, adres, adres e-mail, datę zawarcia umowy, przedmiot reklamacji oraz wskazanie żądań i uzasadnienie reklamacji. 2. Rozpoznamy reklamację w ciągu 7 dni od jej otrzymania, odpowiedź wysyłana jest na adres e-mail kupującego lub adres tradycyjny. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostępu do tych