PORTFEL HARRY POTTER PORTMONETKA HOGWART (6851694146)

do wyczerpania przedmiotów

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

Opis

  • produkt nowy
  • wysoka jakość wykonania
  • wymiary 9 x 16,5cm

SPRAWDZONY SPRZEDAWCA

Firma w sposób profesjonalny podchodzi do każdej zawieranej transakcji. Nasza obecność na allegro ma na celu zapewnienie Państwu dostępu do produktu z zagranicy. Więcej informacji w zakładce o sprzedającym.

WYSOKA JAKOŚĆ I NISKA CENA

Produkt nowy i pełnowartościowy, dostarczany z zagranicy.

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

100% zadowolenia gwarantowane, dobrze zapakowana i ubezpieczona każda przesyłka.

CZAS DOSTAWY PRZEDMIOTU

od 10 do 25 dni roboczych. Średnio 15 dni roboczych.

W bardzo rzadkich przypadkach może ulec wydłużeniu o dodatkowe 5-15 dni roboczych ponad pierwsze terminy. Paczki doręcza poczta polska, w przypadku nieobecności klienta pozostawia awizo.

Dostawa i płatność
od 22,00 zł

Lokalizacja: Latowicz, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
22,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Dodatkowe informacje

Dostawa z zagranicy. Czas dostawy: 10-25 dni roboczych. Średnio 15 dni roboczych. W bardzo rzadkich przypadkach może ulec wydłużeniu do 30-40 dni roboczych z winy transportu.

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Maciej Gajowniczek
Mińska 34
05-334 Latowicz
Dodatkowe informacje

 Wszelkie reklamacje prosimy zgłaszać w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres firmy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać: Imię, nazwisko, adres, adres e-mail, datę zawarcia umowy, przedmiot reklamacji oraz wskazanie żądań i uzasadnienie reklamacji. Rozpoznamy reklamację w ciągu 7 dni od jej otrzymania, odpowiedź wysyłana jest na adres e-mail kupującego lub adres tradycyjny.  

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Proszę o kontakt
Proszę o kontakt
00-000 Proszę o kontakt

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Bardzo prosimy o kontakt e-mailowy 1 dzień przed planowanym zwrotem przesyłki celem poinformowania nas o tym fakcie i uzyskania adresu zwrotnego dla danego przedmiotu. UWAGA - adres zwrotny często ulega zmianie, jest inny niż dane firmy. Koszt odesłania jaki Państwo ponoszą nie przekracza standardowej kwoty dla poczty polskiej - 11zł (jedenaście złotych). Prosimy o poinformowanie nas o odstąpieniu od umowy w formie elektronicznej. Treść odstąpienia od umowy powinna zawierać: imię i nazwisko,  login allegro, numer oferty, data odbioru.     

O sprzedającym
ZAWSZE-NA-CZASIE
95,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

1174

 

60

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,1

Koszt wysyłki

4,5

Obsługa kupującego

4,7

Dane firmy

Maciej Gajowniczek
G INTERNATIONAL
Mińska 34
05-334 Latowicz
REGON: 362222970
NIP: 825-213-57-61

Kontakt

  • 510 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Oferta kierowana jest do osób prywatnych. Towary które prezentujemy na aukcjach są nowe i najwyższej jakości. Gwarantujemy zgodność opisu oraz zdjęć z zamówionym towarem. Zawsze dokładamy wszelkich starań abyście byli Państwo zadowoleni z zakupu - mogą to Państwo zweryfikować sprawdzając oceny i komentarze które otrzymujemy. Zapewniamy wysokie bezpieczeństwo zakupów. W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.   


WYSYŁKA   


1. Pośrednictwo handlowe - dostawa do Państwa bezpośrednio z: ChRL, Singapur, USA. Po dotarciu do kraju doręczy poczta polska.  

2. Każda przesyłka jest ubezpieczona do 100% wartości.   

3. Deklarowany w opisie aukcji czas dostawy 10-25 dni roboczych. W rzadkich przypadkach gdy występują utrudnienia w transporcie może ulec wydłużeniu o 5-15 dni roboczych.   

4. W przypadku zamówień na własny użytek (niewielka ilość towaru w paczce) Zgodnie z postanowieniami art. 23 i art. 24 Rozporządzenia Rady (WE) Nr 1186/2009 z dnia 16 listopada 2009 r. ustanawiającego wspólnotowy system zwolnień celnych, zwolnione z należności celnych przywozowych są przesyłki zawierające towary o niewielkiej wartości. Za towary o niewielkiej wartości uważa się towary, których rzeczywista wartość nie przekracza 150 EURO na przesyłkę (646,5zł na dzień 07.11.2016) - do tej kwoty zakupy są zwolnione z cła. Natomiast jeżeli wartość przedmiotu przekracza 22 euro może zostać naliczony VAT (decyzję podejmuje urząd celny). W przypadku naliczenia vatu - gwarantujemy zwrot tych kosztów. Zakupy nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Pozostałe informacje

KONTAKT  

od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, sobota niedziela - zamknięte. 

Użyj przycisku pytanie do sprzedającego na aukcji pod kup teraz. W sprawie zamówień preferujemy kontakt emailowy. Kontakt telefoniczny: 510 696 116

Wyświetlenia:466
Numer oferty:6851694146
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry

Na czasie