POPIELNICZKA ROSENTHAL VICTORIA VIKTORIA (6541051778)

zakończona
9,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 11,00 zł
Zakupy powyżej 400 zł
  • lokalizacja: Szczecin
  • uszkodzenia: porcelana bez defektów
  • data powstania: 1907 – 1956
Elegancka złocona popielniczka
Rosenthal Victoria.
Zdobiona ślicznym motywem kwiatowym i złoceniem.
Stan bardzo dobry.
Wymiary:
Średnica 9cm.
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u halenika za co najmniej 400 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Dane Firmy: ORINO Halina Szyłkiewicz Ul.Mazurska 2/32 70-416 Szczecin Numer NIP 8511465342 Numer REGON 360859137 Tel.515 277 498

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
ORINO Halina Szyłkiewicz
Mazurska 2/32
70-416 Szczecin
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Reklamacje: Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem halenika@tlen.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 2. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Zobowiązuję się dostarczyć towar bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

pozostałe informacje

Witam serdecznie: Cieszę się, że odwiedziła(e)ś moje aukcje. Zapraszam do obejrzenia atrakcyjnych ofert oraz do zapoznania się z zasadami obowiązującymi na moich aukcjach.