Pończochy CALZE CHER - NEUTRO XS/S (6482162671)

zakończona
8,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 5,00 zł
  • List polecony priorytetowy 6,00 zł
  • lokalizacja: Częstochowa
  • stan: nowy
  • rozmiar: 1/2
  • DEN: 15
  • typ: do paska
  • kolor: odcienie brązu i beżu
  • wzór: gładkie
  • dostawa z Polski: tak

Pończochy Gabriella CALZE CHER to cienkie, klasyczne pończochy

z dodatkiem włókna LYCRA.

Uszyte bez silikonu!

Wykończone 10cm jedwabnym mankietem, przeznaczone do noszenia z paskiem biodrowym.

Bez wydzielonej części palcowej.

Skład:

85% poliamid

15% elastan.

KOLORYSTYKA I WYMIARY

Rozmiar: XS/S (1/2)

Długość stopy: 23-25

Wysokość krocza: 70-74

Obwód uda: 58-62


Dostępne w kolorze neutro!

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
List polecony ekonomiczny 5,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
B.Małoszyc Fashion Spółka Komandytowa
Curie-Skłodowskiej 1
42-200 Częstochowa
Polska
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Firma nie zwraca kosztów poniesionych przez kupującego w celu odesłania przesyłki. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: amourelle.allegro@gmail.com. Firma odpowie kupującemu w ciągu 24 godzin w dni robocze, na przesłane oświadczenie, poinformuje w jaki sposób odesłać przesyłkę, jakim numerem ją opatrzyć prześle wzór odstąpienia od umowy zakupu oraz potwierdzi adres na jaki wysłać przesyłkę. Zwroty realizowane niezgodnie z podaną powyżej procedurą nie będą rozpatrywane. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Zwrot wpłaconej należności następuje w okresie 7 dni od otrzymania zwróconych towarów na rachunek bankowy wskazany przez klienta w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy zakupu.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem e-mail amourelle.allegro@gmail.com. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.

pozostałe informacje

Firma nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej oraz nie zapewnia odbiorów osobistych. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Radomiu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.