ponad 200SZT cyrkonie PAZNOKCIE 2MM 16 KOLORÓW HIT (6483453920)

zakończona
1,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List ekonomiczny 3,50 zł
  • List priorytetowy 5,00 zł
  • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
  • lokalizacja: Pabianice
  • stan: nowy
  • dostawa z Polski: tak

witam!

Zapraszam do kupna prześlicznych cyrkonii

do zdobienia paznokci, ale nie tylko, mogą

posłużyć także do zdobienia czegokolwiek

byście tylko chcieli!!! np. telefonu, aparatu,

ramki do zdjęć i wielu wielu innych:) To już

tylko kwestia waszej wyobraźni;)

KOLORY DO WYBORU:

CLEAR

BLEKITNY

CHABROWY

CUKIERKOWY RÓŻ

RÓZOWY

CZERWONY

EMERALD (ZIELONY)

PISTACJA

CZARNY

WRZOS

FIOLET


cytrynowy


ZLOTY


pomaranczowy


jasny zloty


MIX(MIESZANKA WSZYSTKICH KOLOROW)

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIA:

Jedno opakowanie zawiera ponad 200 sztuk cyrkonii w rozmiarze 2mm, cena to tylko 1zł !!!


NA INNYCH AUKCJACH TAKŻE 1,5MM w kolorze clear i 3mm w róznych kolorach i wzorach

UWAGA!!!

PO ZAKUPIE PROSZĘ O PODANIE WYBRANEGO WZORU I KOLORU!

W PRZYPADKU NIE PODANIA INFORMACJI LUB BRAKU NA STANIE KTÓREGOŚ Z KOLORU LUB WZORU WYSYŁANY JEST LOSOWO WYBRANY.

PRZESYŁKI NIEREJESTROWANE KUPUJĄCY WYBIERA NA WŁASNE RYZYKO!

SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • BRE BANK SA 68114020040000380269522850
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
List polecony ekonomiczny 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
List ekonomiczny 3,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
List priorytetowy 5,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

telefon: +48606278670 e-mail: paulinka1401@op.pl ADRES Paulina Dzieciniak ul.Rzgowska 154 95-200 Pabianice Polska

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
Paulina Dzieciniak
Rzgowska 154
95-200 Pabianice
Polska
 
ZWROT TOWARU Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22, poz. 271) Klient będący konsumentem ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy i zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny.Prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny przysługuje jedynie konsumentom, czyli osobom fizycznym dokonującym zakupu w celu nie związanym z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową. Na pisemne (np. poprzez e-mail) odstąpienie od umowy dajemy Państwu 14 dni kalendarzowych od daty wydania rzeczy (otrzymania towaru lub doręczenia przesyłki). Przed dokonaniem zwrotu prosimy przesłać mailowo na adres paulinka1401@op.pl następujące dane: a) nazwę konta Allegro, z którego dokonany został zakup b) imię i nazwisko oraz numer telefonu c) nazwę zakupionego produktu, który chcą Państwo zwrócić Prosimy o wypełnienie formularza przesyłając Formularz Zwrotu towaru, który po wypełnieniu prosimy wydrukować, podpisać i dołączyć do zwracanego towaru. Na odesłanie produktu do siedziby firmy mają Państwo 14 dni kalendarzowych od dnia odstąpienia od umowy.W przypadku odstapienia od umowy sprzedawca nie ponosi kosztu wysylki przedmiotu do kupujacego i kosztu odeslania towaru.. W przypadku zwrotu wszystkich zakupionych produktów Sprzedajacy zwróci Klientowi należność równą kosztowi zwracanego przez Klienta towaru .W przypadku zwrotu części zakupionych produktów Sprzedajacy zwróci Klientowi należność równą kosztowi zwracanego przez Klienta towaru.Należność, o której mowa w pkt VI 9 i 10 Regulaminu zostanie zwrócona Klientowi przelewem na podany rachunek bankowy, nie później niż 14 dni od daty otrzymania przez Sprzedającego zwracanego towaru. Adres do zwrotu przesyłek Paulina Dzieciniak ul.Rzgowska 154 95-200 Pabianice 95-200 Pabianice Paulina Dzieciniak ul. Rzgowska 154 PolskaWażne nie odbieramy przesyłek za pobraniem.Przesyłki prosimy o nadawanie pocztą polską listem poleconym ekonomicznym.

reklamacje

REKLAMACJA W przypadku stwierdzenia wad fizycznych w zakupionym towarze lub niezgodności zakupionego towaru z umową, Klient ma prawo do zgłoszenia reklamacji Sprzedającemu (zgodnie z zapisami ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego). Różnice wynikające z indywidualnych ustawień monitora komputera Klienta (np. kolor lub proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru. Zgłoszenie reklamacji prosimy dokonywać poprzez e-mail, w którym należy podać: a) nazwę konta Allegro, z którego dokonany został zakup; b) imię i nazwisko oraz numer telefonu; c) nazwę zakupionego produktu, który chcą Państwo zgłosić do reklamacji; d) informację o stwierdzonych wadach lub niezgodności z zamówieniem;Skontaktujemy się z Państwem e-mailowo przesyłając Formularz Reklamacyjny, który po wypełnieniu prosimy wydrukować, podpisać i dołączyć do zwracanego towaru. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przez Sprzedającego przesyłki zawierającej reklamowany towar. Podczas dokonywania zgłoszenia reklamacyjnego Klient ma prawo określić swoje oczekiwania co do sposobu realizacji zobowiązań sklepu wynikających z pozytywnie rozpatrzonej reklamacji. Klient może wybrać: naprawę reklamowanego towaru, wymianę reklamowanego towaru na nowy lub zwrot kwoty zakupu towaru . W przypadku naprawy lub wymiany reklamowanego towaru na nowy, koszt dostawy do Klienta ponosi Sprzedający. Adres do zwrotu przesyłek Paulina Dzieciniak ul.Rzgowska 154 95-200 Pabianice 95-200 Pabianice Paulina Dzieciniak ul. Rzgowska 154 Polska Ważne! nie odbieramy przesyłek za pobraniem.Przesyłki prosimy o nadawanie pocztą polską listem poleconym ekonomicznym. FORMULARZ DO ZWROTU Oświadczam, że zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentow oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271) odstępuję od umowy....................................................................................... nr. ................ zawartej dnia............................... w..................................................................... Proszę o zwrot kwoty....................zł (słownie: ...................................................) na konto nr..................................................................................................... Zwracam, w stanie niezmienionym....................................................................... otrzymany dnia..................................................................................................... mój nick z allegro................................................................................................... nick sprzedającego (nazwa sklepu , w którym dokonano zakupu).................................................................... ............................... podpis konsumenta

pozostałe informacje

REGULAMIN I POSTANOWIENIA OGÓLNE Przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się z zapisami niniejszego regulaminu, który określa zasady dokonywania zakupów na naszych aukcjach. Złożenie i potwierdzenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją wszystkich postanowień niniejszego regulaminu obowiązujących w dniu złożenia zamówienia. Produkty oferowane na naszych aukcjach są fabrycznie nowe i wolne od wad fizycznych. Podane ceny towarów nie zawierają kosztów dostawy, które ustalane są zgodnie z obowiązującym w momencie składania zamówienia Cennikiem dostawy. II FORMY PŁATNOŚCI PŁATNOŚĆ PAYU Przelew PayU jest to płatność elektroniczna dokonywana za pośrednictwem serwisu PayU. UWAGA: wybrany wzór/kolor należy podać w Formularzu Zapłaty i Dostawy, a nie w tytule przelewu PayU. PRZELEW TRADYCYJNY Wpłata dokonywana jest na konto bankowe Sprzedającego, w tym celu Klient dokonuje samodzielnego przelewu logując się na stronę swojego banku, odwiedzając placówkę banku lub na poczcie. Dane do przelewu: Numer rachunku: 68 1140 2004 0000 3802 6952 2850 Tytuł przelewu: należy wpisać login Allegro (np.basia1358) Nazwa odbiorcy: Paulina Dzieciniak Kwota przelewu: koszt produktów + koszt wysyłki UWAGA: wybrany wzór/kolor należy podać w Formularzu Zapłaty i Dostawy, a nie w tytule przelewu. Wpłaty należy dokonać w przeciągu 7 dni kalendarzowych od daty złożenia oferty. Jeśli nie jest to możliwe prosimy o stosowną informację. Po upływie 14 dni występujemy o zwrot pobranej prowizji do serwisu Allegro. III DOSTAWA Zamówiony towar dostarczany jest na terytorium Polski oraz innych krajow po uzgodnieniu kosztow przesylki ze sprzedawca. Koszt dostawy towaru ponosi Klient zgodnie z Cennikiem dostawy obowiązującym w chwili składania zamówienia. Przesyłki nadawane są w dni robocze zazwyczaj w ciągu 24h-48h od zaksięgowania wpłaty na koncie lub wyboru przesyłki za pobraniem. W weekendy i święta towar nie jest wysyłany. Koszt przesyłki jest naliczany w/g tabeli dostaw.Zmiany adresu wysyłki można dokonać wskazując nowy adres w Formularzu Zapłaty i Dostawy.Czas dostawy od nadania jest uzależniony od operatora kurierskiego lub poczty polskiej. KOMENTARZE Po zakończeniu transakcji wystawiają Państwo komentarz jako pierwsi. W przypadku przesyłek za pobraniem komentarz zwrotny wystawiamy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Komentarze są wystawiane cyklicznie. Dane osobowe, które otrzymaliśmy przez serwis Allegro, są chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu sfinalizowania transakcji.