Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

POMPKA SPRYSKIWACZY HYUNDAI i20 LIFT 1.2B 13r EU (6999447998)

zakończona

Parametry

 • Stan:
  Używany
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

 • Masz pytania ?
 • Chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Sob od 8.00 do 19.00


telefon
730-381-979

791-455-410

email
2010rejestr@gmail.com
godziny otw arcia
Pon - Sob 9 - 18
adres

F.H.U REJESTR ELŻBIETA KOŁODZIEJ
Tymowa 335
32-863 Tymowa


Przedmioty wysyłamy do 24h od momentu zakupienia przedmiotu
Paczki wysyłamy

Przesyłka KURIERSKA DHL

Odbiór osobisty

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

Nr. konta

Regulamin dostępny na naszej stronie o mnie.

Witam serdecznie!

Wszystkie wystawiane przez Nas zdjęcia przedstawiają licytowane przedmioty. Przed zakupem proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu potwierdzenia dostępności oraz weryfikacji zgodności z Państwa potrzebami


Uwaga, przed kupnem przedmiotu zapoznaj się z regulaminem naszego sklepu:


1. Gdy nie jesteś pewien kupna, nie kupuj!

2. Czytaj uważnie opis każdej aukcji.

3. Sprawdź dokładnie stan ogłaszanego towaru na zdjęciu zamieszczonym na aukcji.

4. Części mechaniczne i niektóre elektryczne zakupione na naszych aukcjach objęte są gwarancją rozruchową.


5. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy diagnostyczne warsztatów oraz niefachowy montaż części.

6. Jeżeli masz wątpliwości czy dana część będzie pasować do Twojego samochodu, to skontaktuj się z nami, a podamy Ci informację o symbolach przedmiotu.

7. Polecamy kontakt telefoniczny, ponieważ umożliwia to szybką odpowiedź. Dzięki temu dowiesz się szczegółowych informacji na temat sprzedawanego przedmiotu i jego stanu.

8. W trosce o dobro klienta, jeżeli przedmiot posiada wadę, to informujemy o tym i obniżamy cenę. Kupujący tym samym akceptuje stan części w całości.

9. Paczki wysyłamy do 24h.


10. Kupujący na swój koszt dostarcza przedmiot reklamacji.


11. Kupujący w razie zwrotu towaru jest zobowiązany odesłać towar paczką pocztową lub kurierską bez pobrania.

12. Kupując na naszych aukcjach akceptujesz warunki zawarte w powyższym regulaminie.Witam posiadam do sprzedania części:

HYUNDAI i20 LIFT 1.2B 2013r LAK. FR
5 DRZWI EUROPA


przedmiotem aukcji jest: POMPKA SPRYSKIWACZY 98510-1W000

ZAKUPIONĄ CZĘŚĆ WYSYŁAMY Z PARAGONEM LUB F.VAT

Wymontowana ze sprawnego pojazdu.

SPRAWNA 100%

GWARANCJA ROZRUCHOWA

Zamówienia dodatkowe

Istnieje możliwość zamówienia innych części np:
- wszystkie części mechaniczne
- zderzaki w kolorze
- atrapy
- lampy
- halogeny
- belki
- listwy
- wzmocnienia
- kierunkowskazy

Oraz inne części wymienne które znajdują się na innych naszych aukcjach.
Dostawa i płatność
od 20,00 zł

Lokalizacja: Tymowa, Polska

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

Sprzedawane przez nas części objęte są 14-sto dniową gwarancją rozruchową. Na niektóre części i podzespoły udzielamy gwarancji na indywidualnych warunkach, uzgadnianych w czasie rozmwy telefonicznej.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

F.H.U REJESTR ELŻBIETA KOŁODZIEJ
TYMOWA 335
32-863 TYMOWA
Dodatkowe informacje

Przedmiotami naszy aukcji są części używane. Na każdą część dajemy 14-sto dniowy gwarancyjny okres rozruchowy. Dla niektórych części i podzespołów przysługuje wydłużony gwarancyjny okres rozruchowy po wcześniejszych, indywidualnych ustaleniach. 

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

F.H.U REJESTR ELŻBIETA KOŁODZIEJ
TYMOWA 335
32-863 TYMOWA

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

USZKODZENIA W TRANSPORCIE: 


W przypadku gdy w trakcie odbioru przesyłki od kuriera są widoczne uszkodzenia należy otworzyć przesyłke w obecności kuriera i spisać protokół uszkodzeń.   


WARUNKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY: 


1) zwrot do 14 dni od dnia odbioru po wcześniejszym zgłoszeniu 

2) zwrot tylko z paragonem lub F. VAT 

3) koszt zwrotu pokrywa kupujący 


Zwrot możlwy tylko w przypadku gdy usterka lub uszkodzenie: nie powstała/o z winy kupującego lub

w trakcie montażu. 


Wysyłane przez nas części posiadają plomby gwarancyjne. Naruszenie lub uszkodzenie plomby garancyjnej wiąże się z utratą prawa do gwaracji rozruchowej oraz zwrotu.

   


W CELU UZYSKANIA INFORMACJI NA TEMAT ZWROTU PENIĘDZY ORAZ SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI NA TEMAT ZWROTU CZĘŚCI PREFEROWANY KONTAKT TELEFNICZNY O sprzedającym
lelunia83
98,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

137

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Elżbieta Kołodziej
F.H.U REJESTR ELŻBIETA KOŁODZIEJ
Tymowa 335
32-863 Tymowa
REGON: 121253150
NIP: 869-180-35-32

Kontakt

 • +48 *********** (pokaż)
 • +48 *********** (pokaż)
poniedziałek - sobota
09:00 - 18:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Informacja o zmianie regulaminu i polityki prywatności Sklepu internetowego prowadzonego przez firmę FHU Rejestr.   

Szanowni Państwo,  

W związku z wejściem 25 maja 2018 roku, w życie nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych postanowiliśmy zmodernizować Regulamin usługi i związaną z nim Politykę prywatności. Firma FHU Rejestr nadal będzie sklepem, z którego korzystałeś\aś, a zmiana regulaminu ma jedynie na celu prostsze zakomunikowanie jego intencji i wzajemnych obowiązków. Klauzula informacyjna odnośi śię do  osób odwiedzających sklep o nicku lelunia83:  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO) przekazujemy poniżej podstawowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych.  

NAZWA: FHU Rejestr Elżbieta Kołodziej 

ADRES: Tymowa 335  

KOD POCZTOWY: 32-863 Tymowa 

NUMER NIP: 8691803532

NUMER REGON: 121253150 

Nick allegro - lelunia83 


PODSTAWY PRAWNE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.  Dane osobowe w określonym w szczególnych przypadkach celu i zakresie mogą być przetwarzane na podstawie wyrażonej odrębnie zgody na przetwarzanie danych osobowych.   


CEL PRZETWARZANIA DANYCH Dane osobowe będą przetwarzane w celu: realizacja usług kurierskich; obsługa reklamacji; dochodzenia ewentualnych roszczeń związanych z zawartą umową lub świadczonymi usługami.  


PRZETWARZANE DANE OSOBOWE W sytuacji, gdy zdecydujesz się na rejestrację na platformie, musisz podać dane niezbędne do utworzenia i obsługi Profilu użytkownika: imię, nazwisko, adres nadania, adres e-mail, telefon. W sytuacji, gdy nadajesz przesyłkę, musisz podać dane niezbędne do odbioru i dostarczenia przesyłki: imię, nazwisko – nadawcy i odbiorcy, adres odbioru i dostarczenia, e-mail, telefon.   


CHARAKTER PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH Dane osobowe będą przetwarzane w sposób manualny, przez upoważnione do tego osoby oraz w sposób zautomatyzowany z użyciem przeznaczonych do tego systemów informatycznych. Przetwarzanie danych osobowych za pomocą systemów informatycznych nie będzie wykorzystywane w celu automatycznego podejmowania decyzji w sprawach indywidualnych. Zautomatyzowane przetwarzanie danych osobowych nie będzie polegało na profilowaniu, tj. działaniu polegającym na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących efektów pracy, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania.   


OKRES PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH Dane osobowe przetwarzane w celu realizacji umowy będą przetwarzane do momentu przedawnienia roszczeń z tytułu umowy lub do momentu wygaśnięcia obowiązku przetwarzania danych wynikającego z przepisów prawa, a w szczególności obowiązku przechowywania dokumentów księgowych i finansowych dotyczących umów i prowadzenia działalności gospodarczej.      


UDOSTĘPNIANIE DANYCH OSOBOWYCH, DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ I ODBIORCY DANYCH OSOBOWYCH Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym lub uprawnionym w postaci informacji przetwarzanej w systemach informatycznych. Dane osobowe mogą być udostępniane klientowi, bądź osobie przez niego upoważnionej.  Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom lub osobom współpracującym, którym zlecono realizację usług wyłącznie w zakresie i w celu związanym z realizacja zamówień i celów określonych w pkt. 4 lub powierzono przetwarzanie danych osobowych, w tym: Pracownikom i współpracownikom realizującym obowiązki związane z obsługą platformy; Przewoźnikom i operatorom pocztowym, z którymi FHU Rejestr podpisała umowy ;Firmą informatycznym świadczącym obsługę zewnętrzną administratora; Platformą płatniczym, z których Administrator korzysta na platformie. Dane osobowe mogą być udostępniane organom władzy publicznej, w zakresie niezbędnym do wykonywania przez te podmioty ich zadań, w szczególności nadzoru i kontroli. 


PRZEKAZYWANIE DANYCH OSOBOWYCH POZA EUROPEJSKI OBSZAR GOSPODARCZY Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (Kraje Unii Europejskiej oraz Islandia, Liechtenstein i Norwegia).  


PRAWA PODMIOTU DANYCH OSOBOWYCH Ma Pan(i) prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ma Pan(i) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania w dowolnej chwili. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. Ma Pan(i) prawo do otrzymania dostarczonych danych osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym, nadającym się do odczytu maszynowego formacie. Ma Pan(i) prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 


OBOWIĄZKI PODMIOTU DANYCH OSOBOWYCH Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy lub rozpoczęcia realizacji usługi. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości podjęcia działań związanych z zawarciem umowy lub rozpoczęciem realizacji usługi.

Pozostałe informacje

email: 2010rejestr@gmail.com
telefon: +48 730-381-979
telefon: +48 791-455-410
Wyświetlenia:11
Numer oferty:6999447998
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry