Pompa zatapialna WQ 180F wq180 Omnigena (6541836621)

zakończona
195,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 17,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
 • lokalizacja: Sieniawa
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy

Kontakt

Nazwa firmy:
PH AS POMPY

E-mail:
sklep@aspompy.eu

Telefon: 505 456 132

Wysyłka

Towar wysyłamy firmą kurierską DPD lub UPS w ciągu dwóch dni (roboczych) od daty zakupu.

Płatność

 • płacę z allegro
 • przelew PeKaO S.A.
  30 1240 1040 1111 0010 4049 0730
 • pobranie kurierskie

Witamy na naszej aukcji!

WQ 180F Pompa zatapialno ściekowa


Producent: PPH OMNIGENA SJ

WQ 180F Pompa zatapialna

Moc silnika 0.18 kW

Napięcie zasilania 230 V-50Hz

Króciec tłoczny / wąż 40 / 32 mm

Wysokość podnoszenia 7 m

Wydajność 133l/min

Max. średnica zanieczyszczeń 15 mm

TYP: zatapialna pompa ściekowo-odwodnienio­wa

ZASTOSOWANIE: domy jedno i wielorodzinne, rolnictwo, ogrodnictwo, działki rekreacyjne, przedsiębiorstwa komunalne, firmy budowlane, ścieki i zalane powierzchnie

RODZAJ WODY: brudna, zanieczyszczona z elementami stałymi, surowe ścieki, gnojowica

WYKONANIE: korpus pompy z żeliwa, aluminium lub stali nierdzewnej, obudowa wirnika, wirnik z żeliwa lub stali nierdzewnej.

CECHY I ZALETY:

- Szeroki zakres parametrów i mocy silnika umożliwia dopasowanie pomp z typoszeregu WQ niemalże do wszystkich indywidualnych potrzeb.

- Standardowo wszystkie pompy WQ wyposażone są w kabel zasilający a wybrane modele dodatkowo posiadają pływak sterujący pracą pompy.

- Pompy są przystosowane do współpracy z wężami elastycznymi.

- Solidna i trwała konstrukcja.

- Pompy o doskonałej reputacji z wieloletnią tradycją na polskim rynku.

- Szeroki zakres zastosowania.

Galeria zdjęć

Zobacz nasze pozostałe aukcje!


Pompa obiegowa do c.o. OMI 25-60/180 Omnigena

Pompa głębinowa 3T23, 3t23 Omnigena

Pompa hydroforowa MH 1800 INOX MH1800 Omnigena

MHI 1800INOX Pompa hydroforowa z osp. Omnigena

UWAGA! proszę zawsze sprawdzać stan zawartości paczki w obecności kuriera. W razie stwierdzenia uszkodzeń należy sporządzić protokół szkody. Brak spisanego protokołu podczas odbioru uniemożliwia ubieganie się o zwrot poniesionych strat!!

Prawodo odstąpienia od umowy

Konsumentowiprzysług­uje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość,bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, poprzez złożeniepisemnego oświadczenia w terminie 14 dni kalendarzowych od dniawydania zamówienia, na adres PH AS POMPY ul. Czarnieckiego 3, 37-530Sieniawa, e-mailem na adres sklep@aspompy.eu. W przypadku odstąpienia od umowy Klientotrzyma zwrot należności uiszczonej za zwracany towar wraz zkosztem dostawy do Klienta. Wprzypadku odstąpienia od umowy Klient ponosi tylko kosztdostarczenia zwracanego towaru do PH AS POMPY, chyba że PH AS POMPY zaproponuje odbiór zwracanego towaru we własnym zakresie. Zwrottowarów powinien nastąpić niezwłocznie na adres PH AS POMPY, alenie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dniaotrzymania przez PH AS POMPY zawiadomienia o odstąpieniu od umowy. Ustawao prawach konsumenta z dn. 30 maja 2014, w art. 38 określa w jakichsytuacjach Klientowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowyzawartej na odległość. Kosztodesłania towaru nie podlega zwrotowi, w związku z tym nieprzyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do ASPOMPY na kosztodbiorcy.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 30 1240 1040 1111 0010 4049 0730
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 6,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 6,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Sprzedającym jest P.H. AS POMPY Gołębie 52, 22-540 Dołhobyczów, NIP 5222503201, REGON 060752621, EDG 611/2011 Gmina Dołhobyczów. E-mail: sklep@aspompy.eu Telefon: 505 456 132. Magazyn: ul. S. Czarnieckiego 3, 37-530 Sieniawa

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
PH AS POMPY
Czarnieckiego 3
37-530 SIeniawa
 
Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas PH AS POMPY, ul. Czarneckiego 3, 37-530 Sieniawa numer telefonu 505 456 132, adres e-mail sklep@aspompy.eu o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia ( na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (pocztą elektroniczną) Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informacje dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

reklamacje

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych w czasie transportu W chwili odbioru przesyłki Kupujący zobowiązany jest sprawdzić jej zawartość i ogólny stan zamówionego towaru w obecności kuriera. Jest to możliwe po podpisaniu listu przewozowego, a w przypadku przesyłki za pobraniem dopiero po uregulowaniu należności. W przypadku stwierdzenia przez Kupującego uszkodzenia przesyłki lub zastrzeżeń, co do ilości dostarczonego towaru lub zawartości paczki należy bezwzględnie w obecności przedstawiciela firmy kurierskiej, spisać protokół szkody, który powinien zawierać datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń, braków. Następnie podpisany protokół należy przesłać do PH AS POMPY. Brak tego protokołu uniemożliwia pozytywne rozpatrzenie reklamacji z tytułu uszkodzeń mechanicznych lub braków w przesyłce. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych i innych zastrzeżeń opisanych powyżej rozpatrywane będą tylko na podstawie pisemnego protokołu sporządzonego w momencie odbioru przesyłki i potwierdzonego podpisem przedstawiciela firmy kurierskiej. Dokument powinien być sporządzony w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, z których jeden pozostaje u odbiorcy przesyłki. Gwarancje i reklamacje Każdy zakupiony towar w PH AS POMPY jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję producenta. Okres gwarancji zależy od zapisu w karcie gwarancyjnej. W przypadku reklamacji należy kontaktować się z odpowiednim serwisem, jego adres został podany na karcie gwarancyjnej. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest oryginał karty gwarancyjnej oraz oryginał dokumentu zakupu ( paragon lub faktura), które Klient otrzymuje wraz z zamówionym towarem.Podstawą uznania roszczeń reklamacyjnych Kupującego dotyczących wymiany towaru jest oświadczenie autoryzowanego serwisu lub gwaranta. Nie podlega reklamacji lub wymianie towar, gdy autoryzowany serwis stwierdzi, iż zgłoszona usterka powstała w wyniku niewłaściwego zamontowania, uruchomienia lub użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem lub z instrukcją obsługi

pozostałe informacje

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY Prawo odstąpienia od umowy Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas PH AS POMPY, ul. Czarneckiego 3, 37-530 Sieniawa numer telefonu 505 456 132, adres e-mail sklep@aspompy.eu o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia ( na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (pocztą elektroniczną) Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informacje dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Skutki odstąpienia od umowy W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszt dostarczenia rzeczy ( z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu zapłaty dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji. Jeżeli zapłata za rzecz nastąpiła w formie pobrania przy odbiorze przesyłki to proszę wskazać numer konta bankowego na który ma być dokonany zwrot zapłaty za towar, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Ze względu na charakter sprzedawanych przez nas produktów może się zdarzyć że poprosimy Państwa o zwrot rzeczy na adres serwisu który zajmuje się obsługą tych urządzeń. Wysłanie urządzenia na inny adresu zwrotu nie będzie się wiązało ze strony Państwa z dodatkowymi kosztami ani też czynnościami, które będą większe niż przy zwrocie do AS POMPY. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą musieli Państwo ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy: w wysokości nie wyższej jak została określona jako koszt transportu przy zawieraniu umowy kupna. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. PH AS POMPY