POMPA WSPOMAGANIA VOLVO S40 V40 1,9 DCI 00-04 (6541761531)

zakończona
150,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 20,00 zł
  • lokalizacja: Zwierzyn
  • stan: używane
  • producent części: volvo (oryginalne OEM)
  • produkt regenerowany: nie

www.volvo-czesci.eu

tel. 602-171-363

Przedmiotem aukcji jest POMPA WSPOMAGANIA VOLVO S40 V40

2000-2004 1,9DCI

PRZED KLIKNIĘCIEM OPCJI ''KUP TERAZ'' PROSZĘ O KONTAKT W CELU SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI PRZEDMIOTU

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny.

ZAPRASZAMY NA INNE NASZE AUKCJE

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. PROCEDURA ZWROTU. Towar z oryginalnym paragonem /oświadczeniem zagubienia paragonu należy odesłać dowolną paczką pocztową lub kurierską bez pobrania gdy była wystawiona faktura doślemy korektę na adres Jan Bałchanowski Wojska Polskiego 92C 66-542 Zwierzyn . Nie odbieram paczek za pobraniem. Koszt przesyłki ponosi kupujący. Po sprawdzeniu zawartości paczki w ciągu 14dni następuje zwrot na podane konto. Numer konta można podesłać w wiadomości na autolukvolvo@gmail.com lub dołączyć karteczkę z numerem konta do paczki.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamację dotyczącej zawartej Umowy pod adresem jas.bal@wp.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej" - imię i nazwisko, adres,adres e-mail Kupującego, -datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji -przedmiot reklamacji ze wskazaniem żądania Kupującego -wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3.Sprzedający rozpatruje reklamację w terminie 14 dni od jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Regulamin 1. Proszę czytać dokładnie opis. 2. Proszę otwierać paczki w obecności kuriera , w wypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzić protokół, gdyby stwierdzono uszkodzenia przesyłki później niż w momencie otwarcia paczki należy poinformować kuriera w ciągu 7dni o konieczności sporządzenie protokołu. 3. Zwroty tylko z oryginalnym paragonem lub oryginałem fv na adres Wojska Polskiego 92c 66-542 Zwierzyn, nie odbieramy paczek za pobraniem. 4. Koszt przesyłki pokrywa kupujący. 5.Nie jesteś pewny czy część pasuje upewnij się dzwoniąc. 6.Wszystkie części wymagają ponownego lakierowania chyba że opis stanowi inaczej. 7.Termin odbioru/zapłaty mija po 7dniach-aukcja staje się nie ważna. 8.Wszystkie części objęte są 14dniową gwarancją rozruchową i oznaczone plombą-zerwanie plomby oznacza brak możliwości zwrotu. 9.Zwrot towaru możliwy w ciągu 14 dni (łącznie z dniem odbioru) od daty dostarczenia towaru zachowując poniższe warunki : 1. Kupujący będący konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie dziesięciu dni od daty wydania rzeczy z wyjątkiem sytuacji, o których mowa w art. 10 ust. 3 oraz art. 16 ust. 1 pkt. 10 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 roku. Kupujący obowiązany jest złożyć Sprzedającemu pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. 2. Kupujący korzystający z ustawowego prawa odstąpienia od umowy powinien dostarczyć sprzedającemu towar, zwracając dowód zakupu, kartę gwarancyjna oraz inne przedmioty, które otrzymał od sprzedającego w wyniku wykonania danej umowy. 3. Koszt dostarczenia zakupionego towaru do sprzedawcy w przypadku odstąpienia o którym mowa w pkt 1 pokrywa Kupujący. 4. W przypadku zwrotu towaru należy zwrócić w formie nienaruszonej na własny koszt w stanie nie wskazującym na używanie, z kompletem dostarczonych dokumentów i akcesoriów wraz z załączeniem oświadczenia klienta o rezygnacji z zamówionego towaru. 5. Jeżeli przypadku odstąpienia przez kupującego od umowy, towar jest zniszczony lub w jakikolwiek inny sposób obniżona została jego wartość na skutek okoliczności za które Kupujący ponosi odpowiedzialność, Sprzedający może domagać się stosownego odszkodowania w tym zakresie. 6. Sprzedawca dokonuje na rzecz kupującego zwrotu kwoty pieniężnej równej uiszczonej cenie towaru w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrot ceny następuje na rachunek bankowy podany przez Kupującego. 10.Zmiana adresu wysyłki tylko poprzez umieszczenie go w formularzu. 11.Koszt przesyłki jest orientacyjny i może ulec zmianie, zależy od wagi oraz wymiarów 12.Zamówienia złożone do godziny 13 realizujemy tego samego dnia wyjątek stanowią listy które wysyłamy w ciągu 48h. 13.Zdjęcia mogą się nieznacznie różnić gdyż posiadamy w ofercie kilkanaście sztuk danej części i mają charakter podglądowy. 14.Licytując akceptujesz regulamin.