Pompa sucha Esam Tecno-Jet Na Dwa Unity Sterownik (6483789704)

zakończona
2 800,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska
  • lokalizacja: Königsfeld
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: używany

Kontakt w języku niemieckim:
Tel. Niemiecki: 0049 177 746 2195
Mail. Niemiecki: h_heinrichs@web.de

Kontakt w języku polskim:
Tel. Polski Kom.: 048 795 586 213
Tel. Polski Stac.: +48 15 82 39 925
Mail. Polski: heinrichs.pl@gmail.c­om

Konto do przelewów tradycyjnych:

Bank WBK, Konto:
95 1090 2398 0000 0001 2167 3508

W tytule przelewu prosimy podać swój nick Allegro.

Po zalicytowaniu prosimy wypełnić formularz opcji dostawy

Zmiana adresu lub sposobu dostawy przez formularz opcji dostawy lub na mail heinrichs.pl@gmail.c­om

Wszystkie zamówienia zagraniczne są realizowane za pośrednictwem niezawodnej firmy kurierskiej GLS oraz DPD, nie korzystamy z usługi Poczty Polskiej.

Do każdej wysyki podajemy Numer Listu Prezwozowego, nawet w przypadku Listu Poleconego.

Szybka wysyłka!

Nasza firma naprawia i handluje wyposażeniem i częściami zamiennymi do sprzętu medycznego.
Jesteśmy w stanie sprowadzić części na zamówienie.

Gwarancja najwyższej jakości sprzętu. Urządzenia i części są rekondycjonowane przez naszych techników w Niemczech, udzielamy gwarancji.

W razie niejasności, pytań lub problemów jesteśmy do państwa dyspozycji, zapraszamy do kontaktu w celu doradzenia.

Przed sprzedażą sprzęt jest rewitalizowany przez nasz wyszkolony personel.

Testujemy urządzenia.

Starannie czyścimy.

Wymieniamy uszkodzone części.

Uszczelki, filtry, zawory, sita, membrany, węże ssące wymieniamy na nowe.

Wszystkie urządzenia, które wysyłamy są w pełni sprawne.

Pompa sucha Esam Tecno-Jet Na Dwa Unity Ze Skrzynką Sterowniczą

KLIKNIJ NA ZDJĘCIE ABY POWIĘKSZYĆ

DARMOWA WYSYŁKA

Pompa do systemu ssącego suchego, zastosowanie do 2 unitów.

Dane techniczne:
230V
09 KW
2890 Litrów na minute

Sprzęt przeszedł kontrole bezpieczeństwa przeprowadzoną przez naszego technika, który potwierdził pełną funkcjonalność.
Wszelkie wadliwe lub zużyte części zostały zastąpione.

Pompa jest w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym, w pełni sprawna.

Pompa jest dostarczana bez obudowy, w sposób pokazany na zdjęciach.

6 MIESIĘCY GWARANCJI

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Zachodni WBK S.A. 95 1090 2398 0000 0001 2167 3508
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

HEINRICHS DENTAL Harry Heinrichs Mühlweg 6 78054 Villingen Schwenningen Niemcy Firma Heinrichs Dental jest firmą rodzinną, działającą na niemieckim rynku od ponad 15 lat. Przez ten okres zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, dzięki któremu świadczymy usługi na najwyższym światowym poziomie. Zajmujemy się naprawą i handlem rekondycjonowanym sprzętem medycznym oraz częściami zamiennymi. Mamy w ofercie wyłącznie urządzenia markowe, których jakość została potwierdzona przez ich użytkowników. Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń stomatologicznych. Nasza oferta cały czas się poszerza, jeżeli nie znajdą Państwo sprzętu, który Was interesuje prosimy o kontakt. Serwisujemy, rekondycjonujemy oraz naprawiamy sprzęt. Gwarancja najwyższej jakości sprzętu. Urządzenie i części są rekondycjonowane przez naszych techników w Niemczech, udzielamy gwarancji. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu doradzenia.

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Procedura zwrotów i reklamacji towarów zakupionych za pośrednictwem sklepu Heinrichs Dental 1. Odstąpienie od umowy: Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, klient ma prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni kalendarzowych od jego otrzymania bez podania przyczyny. Towar powinien zawierać oryginalne opakowanie umożliwiające bezpieczny transport do specjalistycznego serwisu. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. 2. Towar powinien zostać przysłany kompletny, zwłaszcza z akcesoriami, które mają wpływ na funkcjonalność danego sprzętu lub które mogą być jedną z przyczyn zaistnienia wady towaru lub niezgodności z umową. Do towaru należy dołączyć szczegółowy opis występujących wad lub niezgodności wraz z informacją w jakiej sytuacji dana wada lub niezgodność występują. Dodatkowo należy określić żądania reklamacyjne oraz podstawę prawną realizacji uprawnień. 3. Do reklamowanego towaru należy dołączyć kserokopię dokumentu sprzedaży lub oryginał karty gwarancyjnej, jeżeli została wydana z towarem (gwarancja producenta) gwarancyjny lub dowód zakupu. W przypadku ich braku Heinrichs Dental rozpatruje reklamację, o ile zostanie potwierdzona sprzedaż towaru w sklepie. 4. Gdy przedmiotem sprzedaży jest rzecz używana, sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru z umową w przypadku jej stwierdzenia przed upływem 1 roku od daty wydania rzeczy używanej. 5. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

W razie reklamacji prosimy o kontakt. Wszelkie reklamacje odnośnie uszkodzenia przesyłki w transporcie powinny być kierowane do firmy spedycyjnej, w przypadku większych przesyłek prosimy sprawdzać je przy odbiorze w obecności kuriera i spisywać protokół uszkodzenia jeżeli opakowanie zostało naruszone bądź towar posiada oznaki niedbałego obchodzenia się z przesyłką.

pozostałe informacje

Jednostki stomatologiczne Motory, turbiny Krzesła stomatologiczne Separatory amalgamatu Pompy ssące Kompresory Lampy operacyjne Meble medyczne Turbiny, motory do jednostek Kamery wewnątrz ustne Rentgeny Drobny sprzęt stomatologiczny Sterylizatory / Autoklawy Akcesoria i meble do laboratoriów Części zamienne Lasery Kupno i sprzedaż całych gabinetów Heinrichs Dental ma prawo do powierzenia realizacji zamówienia osobie trzeciej (jako podwykonawcy). Regulamin Sklepu Heinrichs Dental nie ogranicza praw klientów wynikających z ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks cywilny (Dz.U. z 1971, nr 27, poz. 252 ze zm.), ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych prawa konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 r., nr 22, poz. 271 ze zm.) oraz ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. z 2002 r., nr 141, poz. 1176 ze zm.).