POMPA SKRĘTU P37 ładowarki HSW Ł34 Ł220 (6999655665)

zakończona
1 380,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 54,00 zł
  • lokalizacja: PODKARPACIE ŚLĄSK ... CAŁA POLSKA, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • marka maszyny: fadroma
  • waga (z opakowaniem): 25 [kg]
  • typ maszyny: koparko-ładowarka, ładowarka

opis

WITAMY NA NASZEJ AUKCJI

POMPA SKRĘTU P37 po kompletnej regeneracji (po odbudowie) mająca zastosowanie w maszynach HSW - Ł34 - Ł200 - Ł220

współpracująca z SIŁOWNIKIEM SKRĘTU R20

CENA 1380

PRZY ZDANIU STAREJ POMPY ( bez uszkodzeń mechanicznych typu pęknięcie korpusu, urwany wałek, nadającej się do dalszej regeneracji )

Na sprzedawane przez nas podzespoły udzielamy gwarancji od 6 do 12 miesięcy. Przed dokonaniem zakupu upewnij się czy dany podzespół pasuje do Twojego auta - maszyny.

Na innych naszych aukcjach znajdziesz oferty turbosprężarek, sprężarek powietrza, pomp hydraulicznych, aparatury wtryskowej, siłowników itp.

ZAPRASZAMY : Firmy Transportowe, Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej, Firmy Budowlane, Firmy Specjalistycznego Sprzętu Drogowego, Firmy Produkcyjne ( KOPALNIE, ŻWIROWNIE, PIASKOWNIE ), Serwisy i Warsztaty Samochodowe, Klientów Indywidualnych itp.

UWAGA

REGULAMIN ZAKUPÓW ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE STRONA O MNIE. JEŻELI NIE AKCEPTUJESZ GO W 100 % NIE DOKONUJ ZAKUPÓW NA NASZYCH AUKCJACH A WSPÓLNIE UNIKNIEMY NIEPOTRZEBNYCH NIEPOROZUMIEŃ.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 54,00 zł

Lokalizacja: PODKARPACIE ŚLĄSK ... CAŁA POLSKA, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
54,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

KATEEM Spółka
Grochowe 245 a
39-332 Tuszów Narodowy
Dodatkowe informacje

 

Opis procedury reklamacyjnej   

1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem auto-motososnowiec@wp.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.   

2. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację – w przypadku montażu części dane warsztatu, który część montował, dane samochodu: markę, model, rok produkcji, pojemność silnika, KM lub KW, przebieg. 

 3. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.   

4. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 5.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.  

6. W przypadku rzeczy regenerowanych gwarancja wynosi 12 miesięcy - POZOSTAŁA PROCEDURA TAK JAK JAK W PRZYPADKU RZECZY NOWYCH.
 

Przykładowy formularz reklamacyjny:  

DANE NABYWCY  

Imię i Nazwisko: …………………………………………….............  Adres:.................................................................................  ..................................................................................  Tel. kontaktowy: .................................................................................  E-mail:.................................................................................  Nick/nr aukcji allegro:...................................................  Reklamowany towar: ..........................................................................  

REKLAMACJA  Opis wady: ................................................................................................................................  Proszę o:  - Wymianę towaru na wolny od wad,  - Proszę o zwrot gotówki na konto................................................................................  (nazwa banku i numer konta)  Inne uwagi: ..................................................................................................................................  ..................................................................................................................................
 

.....................................................  (czytelny podpis,data)
 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Kateem Spółka
Grochowe 245 a
39-332 Tuszów Narodowy

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

 Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy - zwrotu zakupionego towaru.


 W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności, nie ponosząc kosztów przesyłki. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli. Takie oświadczenie powinno zawierać dane kupującego: imię i nazwisko, adres, numer telefonu, numer konta który jest niezbędny do zwrotu nakładów pieniężnych, datę zakupu, numer oferty zakupionego towaru, nick z allegro.  Oświadczenie można dostarczyć Sprzedawcy pisząc na adres e-mail: motoryzacjamielec@wp.pl  Zwracany towar powinien być w stanie nieużywanym, zawierać oryginalne opakowanie wraz z kompletem metek. Nie przyjmujemy paczek " za pobraniem" .


 ZWROT RZECZY REGENEROWANYCH
W przypadku zwrotu lub wymiany części regenerowanych, gdzie wcześniej nastąpił zwrot podzespołu uszkodzonego - termin ustalany jest między stronami w dniu jego zakupu. 

O sprzedającym
katarzynka1969
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Kontakt

  • 503 665 121
poniedziałek - piątek
07:00 - 21:00
sobota
07:00 - 15:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Kateem Spółka  zajmuje się profesjonalną regeneracją i naprawą części oraz podzespołów  silnikowych  do samochodów ciężarowych i dostawczych, maszyn górniczych ,  rolniczych i budowlanych oraz autobusów komunikacji  miejskiej. Pozostałe informacje W swojej ofercie posiadamy:  - kolumny kierownicze ( DAF, VOLVO, SCANIA, MAN TGA), -  sprężarki powietrza ( kompresory ), -  turbosprężarki, - rozdzielacze, - pompy hydrauliczne i tłoczkowe, - rozruszniki, - altenratory, - chłodnice oleju, - pompy główne

Pozostałe informacje

W nagłych przypadkach możesz skontaktować się z nami również w niedzielę.

WAŻNE:

jesli nie odbieramy telefonu to znaczy że jesteśmy naprawdę zajęci wtedy spróbuj za jakiś czas ponownie zadzwonić lub napisz smsa lub maila.