Pompa PG50+mieszarka natrysk betonu torkretnica (6482708283)

13 dni do końca
  • stan: nowy© PanelReklamowy
PNEU-MIX

Warszawa
05-091 Ząbki
Ul. Drewnicka 5a
e-mail:
allegro@pneu-mix.com.pl

Telefon:
22 676-66-42
601-537-413

Doradztwo techniczne:
601-537-414

Oddział w Krakowie
30-898 Kraków
Ul. Drożdżowa 5
e-mail:
allegro@pneu-mix.com.pl

Telefon:
12 658-36-74
601-537-681

Doradztwo techniczne:
601-537-538


Kilka spraw formalnych :
1. Nie chcesz kupić nie licytuj.

2. Do aukcji podchodzimy bardzo poważnie.

3. Posiadamy rachunek w PeKaO SA.

4. Przy wpłatach na konto w tytule przelewu proszę napisać: swój nick, nazwa przedmiotu i nr aukcji. Proszę unikać wpisów typu "aukcja allegro" ponieważ musimy szukać od kogo jest wpłata.

5. Po wygraniu aukcji proszę o kontakt na adres e-mail lub tel. w celu potwierdzenia transakcji, rodzaju przesyłki oraz formy płatności.

6. Po sfinalizowaniu transakcji czekamy na komentarz, jako sprzedający komentarz wystawiamy jako „drugi”.

7. Na wpłatę czekamy maksymalnie tydzień . Po tym czasie rozpoczynamy procedurę zwrotu prowizji i wystawiamy komentarz negatywny.

Zapraszamy do licytacji!

Gwarancja najwyższej jakości i rozsądnej ceny!

Kupujesz od bezpośredniego importera!!

Przesyłki pobraniowe zamówione do godz. 12.00 wysyłamy tego samego dnia.

Przesyłki na przedpłatę wysyłamy po zaksięgowaniu środków.

Wszystkie przesyłki wysyłane są firmą kurierską z magazynu centralnego.

Możliwy odbiór osobisty w dowolnym oddziale firmy po wcześniejszym umówieniu.

Konto bankowe:
11 1240 6117 1111 0000 4761 4680

O firmie

Firma PNEU-MIX poprzez wieloletnią działalność na rynku maszyn budowlanych ugruntowała swoją pozycje w dziedzinie sprzedaży i serwisu. Dzięki szybkiemu rozwojowi firmy , otwarciem oddziału w Krakowie, staliśmy się jedną z największych firm w Polsce. Współpracujemy z wieloma wiodącymi producentami maszyn i urządzeń , chemii oraz materiałów budowlanych.

ZESTAW: SPG BAUMASCHINEN PG 50 +

MIESZARKA PGM 80

Cena: 38 583,73 zł brutto

SPG BAUMASCHINEN PG 50
PG 50 to uniwersalna pompa do pompowania i natrysku tynku cementowo-wapiennego, betonu drobnoziarnistego, tynków elewacyjnych (baranek), tynków akustycznych, tynków cienkowarstwowych, tynków renowacyjnych, zapraw klejowych (do styropianu), zapraw do fugowania, zapraw ogniochronnych, zapraw SPCC( torkretów mokrych), zapraw iniekcyjnych, mas bitumicznych, środków gruntujących.
Wykorzystane w produkcji najwyższej jakości materiały i podzespoły zapewniają trwałość i niezawodność urządzenia w najcięższych warunkach pracy.
Dzięki płynnej regulacji obrotowej może pompować z prędkością od 0 do 50 l/min. i ciśnieniu do 25 bar.
Urządzenie współpracuje z pompami typu : 2L88/2L6/D8-2/D6

DANE TECHNICZNE SPG BAUMASCHINEN PG 50:
Natężenie pompowania: 0 – 50 l/min.
Ciśnienie tłoczenia: 25 bar
Odległość tłoczenia max: 60 m
Wysokość tłoczenia max: 40 m
Napęd pompy: 5,5 kW- 400V
Sito z wibratorem: 0,09 kW- 230V
Pojemność kosza: 140 l
Kompresor: 360 l/min
Ciężar: 210 kg
Wysokość napełniania: 70 cm
Wymiary dł/szer/wys: 225/70/80 cm
Króciec tłoczny: M 35
Max wymiar ziarna: 6 mm

WYPOSAŻENIE ORYGINALNE PRODUCENTA:
- wąż materiałowy DN 35 (okuty) 20 mb.
- przewód DN 9 do powietrza 25 mb.
- złącze tłoczne z manometrem 0-40 bar
- narzutnica do tynków aluminiowa L750
- pompa robocza 2L6
- komplet narzędzi obsługowych
- komplet uszczelek, dysz i piłeczek czyszczących
- instrukcja obsługi w języku polskim

MIESZARKA SPG BAUMASCHINEN PGM 80

Mieszarka SPG Baumaschinen PGM80 przeznaczona do zastosowań profesjonalnych (pracy ciągłej), służy do przygotowania praktycznie wszystkich mieszanek budowlanych tj. tynków cementowo-wapiennych, tynków mineralnych strukturalnych, zapraw murarskich, szpachli i klejów. Duża moc silnika napędowego zapewnia bardzo dobre rezultaty w pracy, nawet jeżeli mieszane są bardzo lepkie i gęste materiały.
Jej podstawową zaletą jest szybkość i dokładność mieszania różnorodnych materiałów, wymuszony kierunek obrotów mieszadeł powoduje kilkukrotnie szybsze wymieszanie zaprawy niż w tradycyjnej mieszarce wolno spadowej (betoniarce). Zamontowane w niej mieszadła rozcierają i dokładnie łączą materiał nie pozostawiając w nim grudek. Po wymieszaniu materiał jest opróżniany do pojemnika przez specjalny kanał zsypowy który otwierany jest za pomocą dźwigni.

DANE TECHNICZNE PGM 80:
Moc: 1,5 kW 230V
Prędkość mieszania: 35 rpm
Pojemność max.: 125 l
Pojemność robocza: 80 l
Poziom hałasu: 65 dB (A)
Wymiary wys/szer:125cm/70cm
Wysokość krawędź zsypu: 68cm
Waga: 125 kg.
WYPOSAŻENIE:
- krata zabezpieczająca z wył. krańcowym
- komplet narzędzi obsługowych
- instrukcja obsługi w języku polskim

Aukcja dotyczy zestawu maszyny PG 50 z mieszarką PGM 80.

Maszyny objęte są gwarancją 12 miesięcy.

Poniżej załączamy linki do filmików pokazujących pracę maszyny:

https://www.youtube.­com/watch?v=L3OpQCoT­APw

https://www.youtube.­com/watch?v=sEuRZOT9­4kI
https://www.youtube.­com/watch?v=IkAcH--t­BHc
https://www.youtube.­com/watch?v=qBTvswfC­WrY

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na zakupione u nas maszyny oraz fachowe doradztwo we wszystkich oddziałach Firmy Pneu-Mix na terenie Polski.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 11 1240 6117 1111 0000 4761 4680
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 14 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 14 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci pieniądze za towar, natomiast koszty wysyłki pozostają po stronie Kupującego. Produkt musi być w oryginalnym opakowaniu w stanie nienaruszonym, nie może posiadać śladów użytkowania. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, klient zobowiązany jest złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, np. pisząc na adres e-mail: allegro@pneu-mix.com.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] ............................................. ............................................. ............................................. Ja.................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy .............................................................................................................................................................................., numer oferty............................................................. . Data zawarcia umowy to ............................................................, data odbioru............................................................................... Imię i nazwisko.......................................................................................... Login Allegro.............................................................................................. Adres ........................................................................................................... Data.............................................................................................................. .................................................................................................................. Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Do paczki prosimy dołączyć lub fakturę VAT. Jest to warunek zwrotu, bez którego odstąpienie od umowy nie będzie możliwe. Wszystkie dokonane przez Klienta płatności,z wyjątkiem kosztów dostawy zostaną zwrócone na numer konta podany w formularzu, nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przez nas zwracanego towaru. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zakupu towaru pod adresem allegro@pneu-mix.com.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,dowód zakupu stanowiący podstawę reklamacji(faktura VAT),przedmiot i przyczynę reklamacji. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Formularz dostawy i płatności Klient zobowiązany jest do wypełnienia "formularza dostawy i płatności" po dokonaniu zakupu, jednakże nie później niż dwa dni od daty złożenia zamówienia. Przy wyborze opcji płatność na konto, Klient zobowiązany jest dokonać płatności w terminie siedmiu dni od daty złożenia zamówienia. W przypadku nie zastosowania się do wyżej wymienionych zasad, zamówienie zostanie anulowane, o czym kupujący zostanie poinformowany mailowo. Realizacja Zamówienia Wszystkie zamówienia realizowane są do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności PayU, wpłaty na konto bankowe lub przy wyborze w formularzu dostawy przesyłki pobraniowej. Kupując na naszych aukcjach jednocześnie kilka przedmiotów za przesyłkę do 30 kg płacisz tylko raz. Przy wpłatach na konto w tytule przelewu proszę napisać: swój nick, nazwę przedmiotu i nr aukcji. Zamówione towary dostarczane są na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej według cennika podanego na aukcjach. Firma PNEU-MIX nie odpowiada za opóźnienia wynikające z przyczyn leżących po stronie firm spedycyjnych. Odbiór osobisty Istnieje możliwość odbioru osobistego, po uprzednim zakupieniu towaru za pośrednictwem serwisu Allegro. Po zakupie należy zaznaczyć w formularzu opcję odbiór osobisty. Zamówienie może zostać odebrane po otrzymaniu przez klienta informacji mailowej ze strony sklepu, że zamówienie jest przygotowane do odbioru. W przypadku odbioru zamówienia opłaconego z góry, odbierający winien jest okazać dokument potwierdzający tożsamość lub upoważnić pisemnie/mailowo inną osobę. Punkt odbioru mieści się w Ząbkach k. Warszawy, przy ul. Drewnickiej 5A oraz w Krakowie przy ul.Drożdżowej 5. Zakupione produkty można odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. W punkcie odbioru przyjmowane są płatności wyłącznie gotówką.