POMPA FONTANNOWA HJ-1543 1400 L/H 28W H=2,0 M (5592121538)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
75,00 zł
z 971 sztuk
Dostawa
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
  • Przesyłka kurierska 14,50 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

opis

Pompa fontannowa HJ-1543
1400 l/h :: H=2.0m

Pompa fontannowa wraz z obszernym koszem ochronnym o wydajności 1400l/h, o podnoszeniu słupa wody H=2.0m i rewelacyjny w stosunku do tych parametrów pompy niskim zużyciu energii - pobór mocy to tylko 28W. Pompa posiada 5m przewód zasilający, specjalnie zabezpieczony. Ponadto do pompy dołączony jest profesjonalny zestaw dysz fontannowych, aż 4 różne dysze, możliwość aranżacji wyglądu
fontanny ogrodowej. Efekt jest niesamowity.

Posiada również dwa wyjścia , jedno na dyszę fontannową , drugie ( z pełną regulacją przepływu wody ) do podłączenia do kaskady, sterylizatora UV-C lub np. do filtra

PARAMETRY TECHNICZNE :

WYDAJNOŚĆ POMPY

1400 l/h

PODNOSZENIA SŁUPA WODY

2.0 m

MOC

28W

DYSZE FONTANNOWE

4 efekty

ZASILANIE

230 V~, 50 Hz

DŁUGOŚĆ KABLA

5m

DZIAŁANIE

TOWAR NOWY , ORYGINALNIE ZAPAKOWAMY

GWARANCJA 2 LATA

WYSTAWIAMY PARAGON LUB NA ŻYCZENIE FAKTURĘ VAT

GG : 2442402

tel. kom. : 604208208

POCZTA POLSKA

KURIER

ODBIÓR OSOBISTY

PRZELEW BANKOWY

POBRANIE

GOTÓWKA


Dodano 2016-08-26 15:01


© AllegroPromo

Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,10 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Dodatkowe informacje

ODBIÓR OSOBISTY : SPED-WIN UL. 17 STYCZNIA 52 (PÓŁPIĘTRO, DO KOŃCA W LEWO) 02-146 WARSZAWA PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK GODZINY OTWARCIA : 9:30 - 16:30

Punkty odbioru

Warszawa biuro
17 Stycznia 52
02-146 Warszawa
woj. mazowieckie
tel.: 604208208

  • poniedziałek - piątek 09:30 - 16:30

płatność tylko gotówką
do odbioru w 1 dzień roboczy
kontakt nie jest wymagany

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

SPED-WIN Radosław Winiarski
17 Stycznia 52
02-146 Warszawa
Dodatkowe informacje

Procedura rozpatrywania reklamacji 

1. Sprzedający jest zobowiązany do dostarczenia Klientom towaru bez wad fizycznych i prawnych. Sprzedający ponosi wobec Klientów odpowiedzialność za wady towaru na zasadach określonych w przepisach ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tekst jednolity Dz. U. z 2014, poz. 121 z późn. zm.), w szczególności w art. 556 i następnych Kodeksu cywilnego. 

2. Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na piśmie na adres: SPED-WIN Radosław Winiarski, ul. 17 Stycznia 52, 02-146 Warszawa lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: reklamacje.spedwin@gmail.com 

3. Wskazane jest, aby zgłoszenie reklamacji zawierało w szczególności: 

a) imię i nazwisko, 

b) nazwa użytkownika, 

c) adres do korespondencji, 

d) adres poczty elektronicznej (adres e-mail), na który ma zostać wysłana odpowiedź na reklamację, 

e) datę nabycia towaru, rodzaj reklamowanego towaru, 

f) dokładny opis wady oraz datę jej stwierdzenia, 

g) żądanie Klienta, 

h) a także preferowany przez Klienta sposób poinformowania o sposobie rozpatrzenia reklamacji. 

Wraz ze zgłoszeniem reklamacji należy dostarczyć Sprzedającemu dowód zakupu towaru. Może to być na przykład kopia paragonu lub kopia faktury, wydruk z karty płatniczej albo inny dowód. 

4. Klient powinien dostarczyć sprzedającemu towar na swój koszt. 

5. Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest zobowiązany na koszt Sprzedającego dostarczyć wadliwy towar do miejsca oraz w sposób wskazany przez Sprzedającego, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym pod nr 604 208 208 lub poprzez wysłanie wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: reklamacje.spedwin@gmail.com 

6. Sprzedający rozpatrzy i ustosunkuje się do reklamacji niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia złożenia reklamacji w prawidłowej postaci. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Klient zostanie poinformowany zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu reklamacji. 

7. W przypadku wystąpienia ewentualnych braków w złożonej reklamacji, Sprzedający zwróci się do Klienta o ich uzupełnienie zgodnie z danymi adresowymi wskazanymi w zgłoszeniu reklamacji. 

8. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

SPED-WIN Radosław Winiarski
17 Stycznia 52
02-146 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo odstąpienia od umowy 

1. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) Klient będący Konsumentem, który zawarł za pośrednictwem Sklepu internetowego umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od tej umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 

Pouczenie o prawie odstąpienia od umowy, zawierające w szczególności informacje o sposobie i terminie wykonania prawa odstąpienia od umowy oraz o kosztach zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy, które ponosi Konsument, stanowi załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu. 

2. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od dnia, w którym Konsument objął towar w posiadanie lub w którym wskazana przez Konsumenta osoba trzecia inna niż przewoźnik weszła w posiadanie towaru. 

3. Konsument może odstąpić od umowy informując Sprzedającego o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia przez wysłanie pisma pocztą na adres: SPED-WIN Radosław Winiarski, ul. 17 Stycznia 52, 02-146 Warszawa lub przesłanie tego oświadczenia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: reklamacje.spedwin@gmail.com. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można złożyć korzystając z formularza, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do niniejszego Regulaminu, jednak nie jest to obowiązkowe. 

4. Do zachowania terminu do odstąpienia od umowy wystarczy wysłanie informacji dotyczącej wykonania przysługującego prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 

5. W przypadku odstąpienia od umowy, umowa uważana jest za niezawartą. Jeśli Klient będący Konsumentem złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy zanim Sprzedający przyjął jego zamówienie, zamówienie przestaje wiązać. 

6. W przypadku odstąpienia od umowy, Konsument ma obowiązek zwrócić towar niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia, w którym poinformował Sprzedającego o odstąpieniu od umowy. Do zachowania terminu wystarczy, jeśli Konsument wyśle towar przed upływem 14- dniowego terminu na adres: SPED-WIN Radosław Winiarski, ul. 17 Stycznia 52, 02-146 Warszawa. 

7. Konsument zobowiązany jest ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru. 

8. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedający w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru od Konsumenta, zwróci Konsumentowi wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego. 

9. Zwrot płatności zostanie dokonany przez Sprzedającego przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakich użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu płatności - w każdym przypadku Konsument nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem. 

10. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 11. Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 kwietnia 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827), prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów: 

a) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 

b) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 

c) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 

d) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 

e) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami. 


Załącznik nr 1 POUCZENIE O PRAWIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY 

1. Prawo odstąpienia od umowy. 

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy - w przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Sprzedającego o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia, na przykład przez pismo wysłane za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: reklamacje.spedwin@gmail.com, lub pismo wysłane pocztą na adres: SPED-WIN Radosław Winiarski ul. 17 Stycznia 52 02-146 Warszawa. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 

2. Skutki odstąpienia od umowy. 

W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedający w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru od Konsumenta, zwróci Konsumentowi wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzili się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Prosimy odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni na adres: SPED-WIN Radosław Winiarski ul. 17 Stycznia 52 02-146 Warszawa. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.  

O sprzedającym
spedwin
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

2876

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 604****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:30 - 16:30
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem!!! Opisy oraz zdjęcia zamieszczane w aukcjach w serwisie allegro jak również poniższy regulamin są chronione prawnie na mocy treści ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Zabrania się kopiowania, przetwarzania, publikowania, wykorzystywania i rozpowszechniania w Internecie i innych mediach.

Pozostałe informacje

Realizacja zamówień i dostawa towarów

1.   Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 -16:00.

2.   Zamówienia realizowane są w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu zamówienia, ale Sprzedający zastrzega sobie prawo do realizacji zamówienia do pięciu dni roboczych od momentu zawarcia umowy, z wyłączeniem produktów określonych jako niedostępne. (Zamówienia złożone do godziny 13.00 wysyłane są w tym samym dniu).

3.   Sprzedający zobowiązuje się dostarczyć towar nowy i wolny od wad.

4.   Realizacja zamówienia użytkownika- płatnego za pobraniem następuje niezwłocznie, a zamówienia płatnego przelewem lub za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych- po zaksięgowaniu wpłaty użytkownika na koncie sprzedającego.

5.   Zakupiony towar jest wraz z wybranym przez użytkownika dokumentem sprzedaży oraz z gwarancją, wysyłany wybranym przez użytkownika rodzajem dostawy do wskazanego w zamówieniu miejsca dostarczenia towaru.

6.   Towary zamówione za pośrednictwem Sklepu internetowego są dostarczane w dni robocze.

7.   Towar jest dostarczany:

a)   Za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska Sp. z o.o. lub General Logistics Systems Poland SP. z o.o.,

b)   Przez system Paczkomatów InPost świadczony przez InPost Paczkomaty Sp. z o.o.,

c)   Za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. (usługa „Pocztex Kurier48”).

8.   Dostarczenie towaru zamówionego za pośrednictwem Sklepu internetowego, na adres wskazany przez Klienta podczas składania zamówienia, jest płatne przez Klienta. Ceny i opcje dostawy są widoczne w trakcie składania zamówienia przez klienta.

9.   Przy zamówieniu przedmiotu posiadającego elementy szklane (żarniki, świetlówki, lampy, filtry itp.) bardzo prosimy o sprawdzenie przy odbiorze czy towar nie został uszkodzony przez przewoźnika. Jeżeli towar został uszkodzony prosimy o sporządzenie z kurierem protokołu szkody.

10. Usługa „Pocztex Kurier48” jest usługą świadczoną przez Pocztę Polską S.A. Nie jest to kurier, tylko nazwa usługi, która informuje, że od momentu nadania paczki przez pracownika Poczty, zostanie dostarczona w ciągu 48 godzin. Paczki wysłane w tej usłudze są dostarczane przez listonosza, który nie kontaktuje się telefonicznie z odbiorcą.

11. Ceny podane w zakładce "Dostawa i płatność" obowiązują na terenie Polski. W przypadku chęci wysyłki za granicę prosimy o kontakt w celu wyliczenia kosztu wysyłki.

12. Przy wyborze formy wysyłki: "Kurier" lub "Paczkomaty Inpost" wymagane jest podanie nr kontaktowego.

13. W przypadku podania niepełnych danych, wysyłka towaru zostanie wstrzymana do momentu uzupełnienia wymaganych danych przez klienta.

14. Przy zakupie pomp fontannowych należy pamiętać, że parametr określający podnoszenie słupa wody jest to maksymalna wysokość wypompowania wody dla danej pompy. Wraz ze wzrostem wysokości podnoszenia słupa wody, spada wydajność pompy.    

Numer oferty:5592121538
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry