POMPA DO WODY BRUDNEJ CZYSTEJ SZAMBA ŚCIEKÓW 2300W (6542285286)

Od 23-08-2017 do 26-08-2017 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
zakończona
114,49 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Rosja 0,00 zł
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 7,99 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 14,40 zł
 • lokalizacja: Błonie, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 6.0 [kg]
PRZEDMIOT AUKCJI

POMPA DO WODY BRUDNEJ 2300W

 • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
 • NAJNIŻSZA CENA

NASZA CENA
114,49


 • Pompa jest wykonana z żeliwa, co sprawia, że jest bardzo wytrzymała.
 • Prawdopodobnie to najlepsza pompa z dostępnych w tej klasie cenowej na rynku .
 • Pompa zatapialna do 22 metrów !!!
 • Do pompy pasuję wąż o średnicy - 1 cal
 • Szerokość pompy w najgrubszym miejscu - 19cm.
 • Nowość automatyczne zabezpieczenie termiczne wbudowane w pompie, które zabezpiecza przed przegrzaniem się silnika i rozłączy pompę w chwili zablokowania turbiny.
 • Po odblokowaniu turbiny i osiągnięciu odpowiedniej temperatury pompa załączy się ponownie automatycznie.

  Napięcie : 220-240VAC/50Hz

  Moc : 2300W

  Maks.głębokość zasysania: 8m

  Maks.wysokość tłoczenia: 22m

  Wydajność: 17000l/h

  Max wielkość drobin: 2mm

  Max temp.cieczy: 35 C

  Stopień ochrony kl. B: IP68

  zg. z norma PN-EN60529:2003

  Waga: 6 kg

  Do pompy pasuję wąż o średnicy - 1 cal
 • WAŻNE INFORMACJE
  OLAJ GARDEN
  +22 122 02 26


  e-mail: kontakt-olajgarden@w­p.pl
  gg: 6036594
  Dołożymy wszelkich starań, by przesyłki docierały do Państwa jak najszybciej i w nienagannym stanie. Przybliżony czas realizacji zamówienia to 2 dni robocze.


  Płatności prosimy dokonywać
  na nasze konto w Banku Millenium

  37 1160 2202 0000 0002 3679 7993

  Zachęcamy do płatności poprzez PAYU
  Projekt i wykonanie SELECOM.PL
  Copyright © 2015 OLAJ GARDEN
  GCS-AP1-R
  wysyłka gratis
  metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
   • 37 1160 2202 0000 0002 3679 7993
  płatność z góry
  maksymalnie w paczce
  Przesyłka kurierska 15,99 zł
  kolejna sztuka: 0,00 zł
  maksymalnie w paczce: 4
  przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
  Paczka pocztowa priorytetowa 14,40 zł
  kolejna sztuka: 0,00 zł
  maksymalnie w paczce: 4
  przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
  Paczka pocztowa ekonomiczna 7,99 zł
  kolejna sztuka: 0,00 zł
  maksymalnie w paczce: 1
  przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
  Rosja 0,00 zł
  kolejna sztuka: 0,00 zł
  maksymalnie w paczce: 1
  przybliżony czas realizacji: 7-10 dni roboczych
  płatność przy odbiorze
  maksymalnie w paczce
  Przesyłka kurierska pobraniowa 19,90 zł
  kolejna sztuka: 0,00 zł
  maksymalnie w paczce: 4
  przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
  Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 16,49 zł
  kolejna sztuka: 0,00 zł
  maksymalnie w paczce: 1
  przybliżony czas realizacji: 4-5 dni roboczych
  zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
  Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

  Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
  dodatkowe informacje
  Wystawiam fakturę VAT

  dane sprzedawcy

  A. Dostawa produktów możliwa jest tylko na terenie Polski, w terminie określonym w danej Ofercie i następuje na adres wskazany przez kupującego. B. Na wpłatę w związku z zakupionym produktem czekamy 7 dni. W tym czasie możesz wybrać kolejne produkty z naszej oferty i zapłacić za nie w ramach jednej płatności. C. Faktury za zakupiony produkt są przesyłane w formie elektronicznej. W związku z tym, akceptacja naszej Oferty stanowi jednocześnie Twoją zgodę na przesyłanie faktur w formie elektronicznej, w rozumieniu przepisów o podatku od towarów i usług. D. Nabywcy będący konsumentami mają możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Poznaniu. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Kupujący będący konsumentami mają również możliwość skorzystania z unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem internetowym: ec.europa.eu/consumers/odr, podając nasz adres: sklep@allegro.pl. 

  kontakt

  • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
  • sobota - niedziela zamknięte

  pozostałe informacje


  NUMER KONTA:37 1160 2202 0000 0002 3679 7993

  DANE DO PRZELEWU:

  OLAJ-GARDEN

  Aleksandra Jastrzębska

  ul. Narutowczia 18/10

  05-870 Błonie

  zwroty

  Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

  Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


  Adres do zwrotu:
  OLAJ-GARDEN ALEKSANDRA JASTRZĘBSKA
  NARUTOWICZA 18/10
  05-870 Błonie
  PL
  Dodatkowe informacje

  Zgodnie z Ustawą klient ma prawo w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru do odstąpienia od umowy zawartej na odległość i do zwrotu towaru bez podania przyczyny. W tym celu należy: 1)Poinformować sprzedawcę o zamiarze zwrotu towaru e-mailem na adres: 

  kontak-olajgarden@wp.pl 2) Skopiować, wydrukować i wypełnić protokół zwrotu ( wzór poniżej) 3) odesłać wraz z towarem w jednej kopercie Klient ponosi koszt wysyłki zwracanego towaru ,dlatego przesyłki wysłane do nas "za pobraniem" nie będą odbierane. Pieniądze za zwracany towar zostaną przelane na konto bankowe wskazane przez klienta zgodnie z protokołem zwrotu w terminie do 10 dni roboczych, licząc od dnia otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem. Zgodnie z obowiązującym prawem zakupiony u nas towar można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.Zwrotom podlega towar bez śladów użytkowania, oryginalnie zapakowany wraz z wszelkimi dodatkami i gratisami stanowiącymi całość. Zwrot pieniędzy za towar zostanie dokonany w terminie 10 dni od otrzymania przesyłki. Zwrot towaru wiąże się z naszym wystąpieniem do Allegro o zwrot prowizji. -------------------------------------------- PROTOKÓŁ ZWROTU TOWARU Miejscowość: .....................................Data................................................. Imię ,nazwisko i adres konsumenta: ........................................................... ................................................................................................................ Nazwa i adres sprzedawcy: .......................................................................... ................................................................................................................ Nazwa (opis) i ilość zwracanego towaru ........................................................... ................................................................................................................. Oświadczenie nabywcy o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość Oświadczam,odstępuję od umowy zawartej w dniu: ............................................................. na aukcji nr: .................................. w serwisie Allegro. Towar otrzymany dnia .................................... zwracam w stanie niezmienionym. Proszę o zwrot kwoty .................................... zł. ......... gr. słownie:......................................................................................................... na konto bankowe nr ...................................................................................... Posiadaczem wskazanego konta bankowego jest:................................................ ..................................................................................................................... .................................... odręczny podpis nabywcy .................................... podpis sprzedawcy--------------------------------------------

  reklamacje

  Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

  Adres do reklamacji:
  OLAJ-GARDEN ALEKSANDRA JASTRZĘBSKA
  NARUTOWICZA 18/10
  05-870 BŁONIE
  PL
  Dodatkowe informacje

  W tym celu należy: 1)Poinformować sprzedawcę o zamiarze reklamacji towaru e-mailem na adres: kontak-olajgarden@wp.pl Skopiować, wydrukować i wypełnić protokół REKLAMACJA ( wzór poniżej) 3) odesłać wraz z towarem w jednej kopercie Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi do 14 dni od daty otrzymania reklamowanego towaru. ------------------------------------------------------- W przypadku reklamacji kupujący wysyła do nas towar – podobnie jak w przypadku zwrotu – wraz z oryginalnym opakowaniem. Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 14 dni. Po uznaniu reklamacji wymieniamy/ naprawiamy i odsyłamy towar - zwracamy pieniądze zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. .......... REKLAMACJA Miejscowość....................................................... data............................................... Login, Imię , nazwisko i adres konsumenta: ........................................................................... ................................................................................................................................. Nazwa i adres sprzedawcy: ............................................................................................. ..................................................................................................................................... W dniu: ........................................................................................ (dzień/miesiąc/rok) na aukcji nr: ........................................................................... w serwisie Allegro nabyłem(am): ............................................................................................(nazwa i opis towaru) W okresie ............................................................................................................................. stwierdziłem(am) niezgodność towaru z umową polegającą na: ................................................... ........................................................................................................................................ ............................................................................................................................................ ........................................................................................................................................... ............................................................................................................................................ (opis usterki/niezgodności) W związku z powyższym proszę o: - nieodpłatną naprawę* - wymianę na nowy* *Właściwe podkreślić ................................................. (podpis konsumenta)