POMPA ABS PARTNER BERLINGO 0273004439 0265216720 (6950724222)

zakończona
130,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 30,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 35,00 zł
  • lokalizacja: Wałcz, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: peugeot (oryginalne OEM)

opis

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST

POMPA ABS DO

PEUGEOT PARTNER CITROEN BERLINGO 

NUMERY POMPY:

  • 0273004439
  • 0265216720

PRZED ZAKUPEM PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY W CELU UZYSKANIA INFORMACJI O DOSTĘPNOŚCI CZĘŚCI

POD NR TEL: 515 130 139

Zwroty
1 dzień

Czas na odstąpienie od umowy

1 dzień

Adres do zwrotu

Firma Usługowo Handlowa Auto-komplex
Żabia 37
78-600 Wałcz

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy oferowana usługa została już wykonana w całości, za wyraźną zgodą kupującego poinformowanego uprzednio przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

 

REGULAMIN: REKLAMACJE

1.ZDJĘCIA Z OGŁOSZENIA SĄ ORYGINALNE , SPRAWDŹ STAN OGŁASZANEGO PRZEDMIOTU LUB ZADZWOŃ POD NUMER PODANY W AUKCJI PO WIĘCEJ INFORMACJI.KLIENT KUPUJĄC DANY PRZEDMIOT AKCEPTUJE TAKI STAN CZĘŚCI. PACZKI WYSYŁAMY FIRMĄ KURIERSKĄ  LUB POCZTĄ POLSKĄ.OD MOMENTU PRZEKAZANIA PACZKI KURIWROWI LUB POCZCIE PRZESTAJEMY ODPOWIADAĆ ZA NIĄ.

2.USZKODZENIA POWSTAŁE PODCZAS DOSTARCZENIA PRZESYŁEK PROSZĘ ZAŁATWIAĆ Z FIRMĄ KURIERSKĄ LUB POCZTĄ (POSIADAJĄ SWOJE WŁASNE DZIAŁY REKLAMACYJNE)

3.JEŻELI USZKODZENIA UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ROZPAKOWANIU KIEDY JUŻ KURIER ODEJDZIE A PRZESYŁKA ZOSTAŁĄ OTWARTA PÓŻNIEJ , PROSIMY W TAKIM WYPADKU SPRAWĘ REKLAMACJI ZAŁATWIAĆ Z FIRMĄ KURIERSKĄ , KTÓRA USZKODZIŁA PRZESYŁKĘ.

NIE ODPOWIADAMY ZA CZAS DOSTARCZENIA PRZESYŁEK, OD NAS WYCHODZI W CIĄGU 24H OD MOMENTU ZAKUPU.

4.NIE UWZGLĘDNIAMY REKLAMACJI NA USZKODZONY W TRANSPORCIE TOWAR!

5.CZĘŚCI ELEKTRYCZNE I ELEKTRONICZNE NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI ANI WYMIANIE . JEŚLI NIE AKCEPTUJESZ TEGO FAKTU , NIE KUPUJ.

6.CZĘŚCI BLACHARSKIE WYSTAWIONE JAKO UŻYWANE MOGĄ POSIADAĆ USZKODZENIA LAKIERU WYNIKAJĄCE Z UŻYTKOWANIA W CZASIE JAZDY. JEŻELI OCZEKUJESZ IDEALNIE NOWYCH TO POLECAMY WIZYTĘ W ASO. WIĘKSZOŚĆ ELEMENTÓW WYMAGA SPOLEROWANIA LUB PONOWNEGO MALOWANIA. NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW POWIĄZANYCH Z USZKODZENIEM LAKIERU LUB INNYCH ODCIENI LAKIERU. NIE GWARANTUJEMY POJĘCIA "BEZ MALOWANIA".

7.ZAKUP CZĘŚCI BLACHARSKICH CO DO KOLORU I STANU JEST NA ODPOWIEDZIALNOŚĆ KUPUJĄCEGO GDYŻ ZDJĘCIA PRZEDSTAWEIAJĄ WYRAŹNY STAN I KOLOR SPRZEDAWANEGO TOWARU.NIE BĘDZIEMY ROZPATRYWAĆ REKLAMACJI ZE STANEM TEGO PRZEDMIOTU I KOLORU.

8.REKLAMACJE SILNIKÓW I INNYCH CZĘŚCI MECHANICZNYCH:ROZPATRUJEMY JA TYLKO W PRZYPADKU MONTAŻU CZĘŚCI W UPRAWNIONYCH DO TEGO ZAKŁADACH MECHANIKI POJAZDOWEJ Z UWZGLĘDNIENIEM ZASAD PRAWIDŁOWEGO MONTAŻU WNIOSEK REKLAMACYJNY Z PIECZĄTKĄ FIRMY ,NUMEREM TELEFONU NALEŻY DOSTARCZYĆ DO NAS NAJPÓŹNIEJ DO 7-GO DNIA OD MOMENTU OTRZYMANIA PRZESYŁKI. W PRZYPADKU DOPUSZCZENIA SIĘ BŁĘDÓW ZE STRONY WARSZTATÓW DIAGNOSTYCZNYCH NIE PONISIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI. KLAIENT NA SWÓJ KOSZT DOSTARCZA CZĘŚĆ PODLEGAJĄCĄ REKLAMACJI WRAZ Z KOMPLETEM DOKUMENTÓW ZAKŁADU STWIERDZAJĄCEGO WADĘ.

9.JEŚLI REKLAMACJA ZOSTANIE UZNANA WYMIENIAMY TOWAR NA INNY , TYLKO W PRZYPADKU GDY TAKICH NIE POSIADAMY ZWROT PIENIĘDZY.

10.W PRZYPADKU NIEUZASADNIONEJ REKLAMACJI TO KLIENT PONOSI CAŁKOWITY KOSZT Z NIĄ ZWIĄZANY.ZA NIEPRZEMYŚLANE ZAKUPY KLIENT PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ NIEUWZGLĘDNIAMY WTEDY ZADNYCH REKLAMACJI , NIE ODDAJEMY PIENIĘDZY.

11.ZWROTÓW PRZESYŁEK PACZEK ZA POBRANIEM NIE PRZYJMUJEMY.

12.PODSTAWĄ PRZYJĘCIA REKLAMACJI JEST PARAGON LUB FAKTURA VAT.

13.ZWROT UZNAJEMY PO WCZEŚNIEJSZYM KONTAKCIE.

14.KOSZT WYSYŁKI ZAWIERA KOSZT PAKOWANIA I WYSYŁKI DLATEGO MOŻE SIĘ RÓŻNIĆ Z PODSTAWOWYM KOSZTEM NA LIŚCIE PRZEWOZOWYM.

15.NA ROZPATRZENIE REKLAMACJI MAMY 3 MIESIĄCE.

16.KUPUJĄC NA NASZYCH AUKCJACH AKCEPTUJESZ ZASADY PANUJĄCE W NASZEJ FIRMIE ORAZ WARUNKI ZAWARTE W REGULAMINIE.

O sprzedającym
autokomplex2009

Dane firmy

Kontakt

  • 515130139
poniedziałek - sobota
08:00 - 16:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

REKLAMACJE 

1.ZDJĘCIA Z OGŁOSZENIA SĄ ORYGINALNE , SPRAWDŹ STAN OGŁASZANEGO PRZEDMIOTU LUB ZADZWOŃ POD NUMER PODANY W AUKCJI PO WIĘCEJ INFORMACJI.KLIENT KUPUJĄC DANY PRZEDMIOT AKCEPTUJE TAKI STAN CZĘŚCI. PACZKI WYSYŁAMY FIRMĄ KURIERSKĄ  LUB POCZTĄ POLSKĄ.OD MOMENTU PRZEKAZANIA PACZKI KURIWROWI LUB POCZCIE PRZESTAJEMY ODPOWIADAĆ ZA NIĄ. 2.USZKODZENIA POWSTAŁE PODCZAS DOSTARCZENIA PRZESYŁEK PROSZĘ ZAŁATWIAĆ Z FIRMĄ KURIERSKĄ LUB POCZTĄ (POSIADAJĄ SWOJE WŁASNE DZIAŁY REKLAMACYJNE) 3.JEŻELI USZKODZENIA UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ROZPAKOWANIU KIEDY JUŻ KURIER ODEJDZIE A PRZESYŁKA ZOSTAŁĄ OTWARTA PÓŻNIEJ , PROSIMY W TAKIM WYPADKU SPRAWĘ REKLAMACJI ZAŁATWIAĆ Z FIRMĄ KURIERSKĄ , KTÓRA USZKODZIŁA PRZESYŁKĘ. NIE ODPOWIADAMY ZA CZAS DOSTARCZENIA PRZESYŁEK, OD NAS WYCHODZI W CIĄGU 24H OD MOMENTU ZAKUPU. 4.NIE UWZGLĘDNIAMY REKLAMACJI NA USZKODZONY W TRANSPORCIE TOWAR! 5.CZĘŚCI ELEKTRYCZNE I ELEKTRONICZNE NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI ANI WYMIANIE . JEŚLI NIE AKCEPTUJESZ TEGO FAKTU , NIE KUPUJ. 6.CZĘŚCI BLACHARSKIE WYSTAWIONE JAKO UŻYWANE MOGĄ POSIADAĆ USZKODZENIA LAKIERU WYNIKAJĄCE Z UŻYTKOWANIA W CZASIE JAZDY. JEŻELI OCZEKUJESZ IDEALNIE NOWYCH TO POLECAMY WIZYTĘ W ASO. WIĘKSZOŚĆ ELEMENTÓW WYMAGA SPOLEROWANIA LUB PONOWNEGO MALOWANIA. NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW POWIĄZANYCH Z USZKODZENIEM LAKIERU LUB INNYCH ODCIENI LAKIERU. NIE GWARANTUJEMY POJĘCIA "BEZ MALOWANIA". 7.ZAKUP CZĘŚCI BLACHARSKICH CO DO KOLORU I STANU JEST NA ODPOWIEDZIALNOŚĆ KUPUJĄCEGO GDYŻ ZDJĘCIA PRZEDSTAWEIAJĄ WYRAŹNY STAN I KOLOR SPRZEDAWANEGO TOWARU.NIE BĘDZIEMY ROZPATRYWAĆ REKLAMACJI ZE STANEM TEGO PRZEDMIOTU I KOLORU. 8.REKLAMACJE SILNIKÓW I INNYCH CZĘŚCI MECHANICZNYCH:ROZPATRUJEMY JA TYLKO W PRZYPADKU MONTAŻU CZĘŚCI W UPRAWNIONYCH DO TEGO ZAKŁADACH MECHANIKI POJAZDOWEJ Z UWZGLĘDNIENIEM ZASAD PRAWIDŁOWEGO MONTAŻU WNIOSEK REKLAMACYJNY Z PIECZĄTKĄ FIRMY ,NUMEREM TELEFONU NALEŻY DOSTARCZYĆ DO NAS NAJPÓŹNIEJ DO 7-GO DNIA OD MOMENTU OTRZYMANIA PRZESYŁKI. W PRZYPADKU DOPUSZCZENIA SIĘ BŁĘDÓW ZE STRONY WARSZTATÓW DIAGNOSTYCZNYCH NIE PONISIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI. KLAIENT NA SWÓJ KOSZT DOSTARCZA CZĘŚĆ PODLEGAJĄCĄ REKLAMACJI WRAZ Z KOMPLETEM DOKUMENTÓW ZAKŁADU STWIERDZAJĄCEGO WADĘ. 9.JEŚLI REKLAMACJA ZOSTANIE UZNANA WYMIENIAMY TOWAR NA INNY , TYLKO W PRZYPADKU GDY TAKICH NIE POSIADAMY ZWROT PIENIĘDZY. 10.W PRZYPADKU NIEUZASADNIONEJ REKLAMACJI TO KLIENT PONOSI CAŁKOWITY KOSZT Z NIĄ ZWIĄZANY.ZA NIEPRZEMYŚLANE ZAKUPY KLIENT PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ NIEUWZGLĘDNIAMY WTEDY ZADNYCH REKLAMACJI , NIE ODDAJEMY PIENIĘDZY. 11.ZWROTÓW PRZESYŁEK PACZEK ZA POBRANIEM NIE PRZYJMUJEMY. 12.PODSTAWĄ PRZYJĘCIA REKLAMACJI JEST PARAGON LUB FAKTURA VAT. 13.ZWROT UZNAJEMY PO WCZEŚNIEJSZYM KONTAKCIE. 14.KOSZT WYSYŁKI ZAWIERA KOSZT PAKOWANIA I WYSYŁKI DLATEGO MOŻE SIĘ RÓŻNIĆ Z PODSTAWOWYM KOSZTEM NA LIŚCIE PRZEWOZOWYM. 15.NA ROZPATRZENIE REKLAMACJI MAMY 3 MIESIĄCE. 16.KUPUJĄC NA NASZYCH AUKCJACH AKCEPTUJESZ ZASADY PANUJĄCE W NASZEJ FIRMIE ORAZ WARUNKI ZAWARTE W REGULAMINIE.