Półsztywny kołnierz ortopedyczny AM-KM (6950724092)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
28,99 zł
z 100 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 17,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 27,00 zł
 • lokalizacja: Myszków, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT


OPIS PRODUKTU

Kołnierz ortopedyczny typu Schanza AM-KM wykonany jest z pianki poliuretanowej, pokryty bawełnianą dzianiną ortopedyczną. Zapinany jest przy pomocy taśmy VELCRO, służącej do regulacji obwodu.

Właściwości:

Stabilizuje i odciąża kręgosłup w odcinku szyjnym, odciąża mięśnie szyi, Wskazania, okres stosowania zależne od decyzji lekarza prowadzącego.

Przeznaczenie:

- Po przebytych urazach kręgosłupa szyjnego ( skręcenia, stłuczenia).

- w rehabilitacji po przebytych złamaniach kręgosłupa szyjnego leczonych zachowawczo i operacyjnie

- w ostrych i przewlekłych zespołach bólowych szyi i barków spowodowanych urazem, przeciążeniem lub zmianami zwyrodnieniowymi

- w zmianach zwyrodnieniowych kręgosłupa szyjnego połączonych z objawami neurologicznymi (radikulopatia szyjna, parestezje kończyn górnych, zawroty głowy i zaburzenia równowagi

- w bólach głowy i szumach usznych pochodzenia szyjnego;

- w kręczu szyi spowodowanym różnymi przyczynami

- w bólach głowy i szumach usznych pochodzenia szyjnego;

- w kręczu szyi spowodowanym różnymi przyczynami

Przeciwskazania

Zbyt ciasne założenie ortezy może prowadzić do nasilenia dolegliwości, zbyt luźne powoduje brak założonego działania. Uczucie duszności i dyskomfort, nasilenie istniejących dolegliwości może znacznie ograniczyć lub nawet uniemożliwić stosowanie ortezy ( szczególnie u osób z przerostem tarczycy, przy znacznej otyłości, przy nasilonych zaburzeniach nerwicowych) – po uzgodnieniu z lekarzem prowadzącym. Należy szczególnie kontrolować prawidłowość stosowanie ortezy zgodnie z zaleceniami u dzieci, osób z zaburzeniami pamięci, chorych psychicznie. W przypadku zmian na skórze w miejscach przylegania (otarcia naskórka, zranienia, egzemy skórne) stosowanie ortezy jest ograniczone – możliwe po założeniu opatrunku

Rozmiar - Obwód szyi

S - 31-36 cm

M - 36,5-42 cm

L - 42,5-48 cm

Wszystkie rozmiary występują w trzech wysokościach 8, 10, 12 cm

Kod produktu: AM-KM (Reh4Mat)


DLACZEGO MY?
Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 2001 roku.
Od początku naszej działalności mieliśmy jeden cel - pomagać ludziom potrzebującym, chorym, doświadczonym przez los.
Sprzęt, który jest u nas dostępny posiada wszelkie niezbędne certyfikaty zatwierdzone dla sprzętu i wyrobów medycznych, gwarantując naszym klientom bezpieczeństwo - nie kupujesz podróbek, sprzętu niewiadomego pochodzenia, produktu wątpliwej jakości.
Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami produkującymi sprzęt medyczny, bo wiemy że Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze!


JAK ZAMAWIAĆ?
1. Zapoznaj się z opisem sprzętu którym jesteś zainteresowany, warunkami i czasem dostawy oraz regulaminem naszego Sklepu, gdzie określone są warunki zakupu, zwrotów czy gwarancji.

2. Jeżeli potrzebujesz rady, pomocy w wyborze, wyjaśnienia dot. produktu - napisz do nas.

3.Przy sprzęcie na który jesteś zdecydowany klikasz opcję “KUP TERAZ”. Oznacza to, że kupujesz przedmiot i tym samym oświadczasz, że akceptujesz warunki regulaminu naszego sklepu i będziesz się stosował to wymienionych w nim punktów.

4. Otrzymujesz e-mail od Allegro "Kupiłeś przedmiot"

5. Dokonaj pełnej wpłaty za całe zamówienie na konto naszego sklepu podane w aukcji - uwzględniając cenę produktu, dostawę, ewentualne opcje specjalne na które jesteś zdecydowany.

6 .Możesz dokonać tego poprzez szybki i bezpieczny system PayU, przelewem z bankowości internetowej lub tradycyjnym przekazem. Na zapłatę czekamy do 5 dni roboczych!

PŁATNOŚĆ

Siloe sklep medyczny

ul. Pułaskiego 7/2 (parter)

42-300 Myszków
nr konta: 09 1050 1168 1000 0024 2030 6058

Do każdego zakupu wystawiamy e-fakturę i wysyłamy ją do klienta na podany przez niego adres e-mail. Jeżeli klient deklaruje chęć otrzymania faktury w formie papierowej należy zgłosić ten fakt w czasie realizacji zakupu telefonicznie lub poprzez e-mail do sprzedającego.

Koszt papierowej wersji FV - 10 zł.


Pamiętaj! Jeśli dokonujesz płatności zwykłym przelewem wyślij nam potwierdzenie przelewu - to przyśpieszy transakcję.DANE KONTAKTOWE

W razie jakichkolwiek pytań kontaktuj się z nami, chętnie wyjaśnimy, doradzimy, pomożemy! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00.
Napisz do nas:
biuro@sklepmedyczny.­info


INFORMACJE

Przed rozpoczęciem użytkowania zakupionego produktu prosimy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania. Niestosowanie się do zaleceń producenta, niewłaściwe lub nieumiejętne wykorzystanie produktu może prowadzić do jego uszkodzenia, a także powodować sytuacje niebezpieczne dla użytkownika, za co nasza firma również nie ponosi odpowiedzialności.


ZWROTY I TRANSAKCJE

 • Zwrot:
Kupując u nas zawsze otrzymujesz dowód zakupu tj. e-fakturę VAT. Zachowaj ją. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jako konsument masz prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Przepis ten obowiązuje wyłącznie w przypadku korzystania z opcji "Kup teraz" przy zakupie poza siedzibą firmy (np. wysyłkowo). Zwrot jest możliwy tylko wraz z dowodem zakupu. Ponadto towar musi być w stanie niezmienionym, przesyłka zwrotna musi zawierać komplet elementów i dokumentów, które zostały dostarczone przy zakupie. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwracane po zdjęciu opakowania (np. blister, folia). Odstąpienie od umowy musi mieć charakter pisemny tradycyjną korespondencją lub elektroniczną (wyłącznie w postaci e-mail) przez kupującego. Nie uznajemy odstąpień od umowy przekazanych telefonicznie lub przez osoby trzecie.
Reklamacje:
Reklamacje towaru należy zgłaszać zgodnie z wydanymi przez producentów procedurami przewidzianymi w dokumentach gwarancyjnych. Do zgłoszenia reklamacji niezbędny jest dowód zakupu! Zgłoszenie reklamacyjne musi zawierać co najmniej: imię i nazwisko kupującego, adres, nick z allegro, nazwę przedmiotu, datę powstania usterki oraz krótki opis usterki. Siloe nie odpowiada za usterki i uszkodzenia mechaniczne powstałe w skutek błędnej, niewłaściwej lub ponadnormalnej eksploatacji.
POZOSTAŁE AUKCJE
Zobacz nasze pozostałe aukcje:
Zobacz także...
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 09 1050 1168 1000 0024 2030 6058
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 27,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

kontakt

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
 • sobota - niedziela zamknięte

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Siloe sklep medyczny
Pułaskiego 7
42-300 Myszków
PL

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata

Adres do reklamacji:
Siloe sklep medyczny
Pułaskiego 7/2
42-300 Myszków
PL
Dodatkowe informacje

 

Reklamacje towaru należy zgłaszać zgodnie z wydanymi przez producentów procedurami przewidzianymi w dokumentach gwarancyjnych. Do zgłoszenia reklamacji niezbędny jest dowód zakupu! Zgłoszenie reklamacyjne musi zawierać co najmniej: imię i nazwisko kupującego, adres, nick z allegro, nazwę przedmiotu, datę powstania usterki oraz krótki opis usterki. 

Siloe nie odpowiada za usterki i uszkodzenia mechaniczne powstałe w skutek błędnej, niewłaściwej lub ponadnormalnej eksploatacji.