POLSKA MOBILNA PIASKARKA SYFONOWA 38L + OSPRZET (6900360239)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
3 900,00 zł
z 4 kompletów
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska gratis
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 200,00 zł
  • lokalizacja: Nowiny - Kielce, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni
Godziny pracy firmy: DZIAŁ HANDLOWY: pn-pt 8:00 - 16:00 SERWIS LOGISTYKA KSIĘGOWOŚĆ: pn-pt 9:00 - 15:00;
We speak English +48 660 088 220
Najwyższa jakość produktów
Autentyczność oferowanych parametrów
Gwarancja w systemie door to door *
Tysiące zadowolonych klientów
Doradztwo techniczne
+48 539 033 033 wew. 1
+48 512 770 480
pneumatyczny@landrek­o.pl
Serwis urządzeń
+48 539 033 033 wew. 4
+ 48 797 957 710
serwis@landreko.pl
Księgowość i logistyka
+48 539 033 033 wew. 5
+ 48 797 957 715
kontakt@landreko.pl
Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie w sprzęt i armaturę pneumatyczną na wszystkich poziomach zaawansowania
Profesjonalna piaskarka LandReko SBM-38-12 + osprzęt
3 900,00

ZASYP 100 KG

ZAWORY TALERZOWY MARKI BLASTER

WYDAJNOŚĆ 25 M2/H

Gwarancja door to door *

* Transport kurierem do i z serwisu na koszt firmy LandReko w pierwszym roku trwania gwarancji

Oferowana oczyszczarka strumieniowo-ścierna jest profesjonalnym, bezpiecznym i nowoczesnym urządzeniem polskiego producenta. Piaskarka wyposażona jest w zbiornik ciśnieniowy ze stożkowym dnem ułatwiającym zsuwanie się materiału oraz rewizyjnym spustem umożliwiającym szybkie opróżnienie zbiornika ze ścierniwa. Wysokiej jakości zawór ścierniwa niemieckiej marki BLASTER w wersji AP charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na ścieranie w porównanie do standardowych zaworów montowanych w oczyszczarkach konkurencyjnym firm. Sterowanie oczyszczarką jest łatwe i bezpieczne, ze względu na umiejscowienie uchwytu sterującego na końcu przewodu roboczego. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest możliwość przerwania pracy urządzenie przez operatora bezpośrednio wykonującego proces piaskowania, co podyktowane jest najnowszymi przepisami BHP (rozwiązanie dostępne jako dodatkowa opcja). Konstrukcja zaworu eliminuje potrzebę stosowania drogich membran i tłoków. Kolejną zaletą zastosowania w naszych urządzeniach zaworów marki BLASTER jest możliwość precyzyjnego dozowania dowolnego rodzaju materiału ściernego - zarówno piasku kwarcowego, korundu, elektrokorundu, mikrokulek szklanych, mączek i granulatorów itp. Znormalizowane złączę kłowe zamontowane w urządzeniu zabezpiecza przed przypadkowym rozłączeniem przewodu, jednocześnie umożliwiając jego szybką i bezpieczną wymianę bez względu na jego średnicę. Pochwyt poziom i pionowy umożliwia łatwe przemieszczanie urządzenia zarówno po płaszczyznach, jak i w pionie. Urządzenie przeznaczone dla wymagających użytkowników - zarówno w warsztatach, jak i w przemyśle. Oczyszczarka posiada deklarację zgodności CE oraz wyposażona w paszport dozorowy Urzędu Dozoru Technicznego. Sprzęt produkujemy w Polsce. W ofercie możliwość dokupienia kompletnego oprzyrządowania wraz z kompresorem. Zachęcamy do zakupu. Na zdjęciu przykładowa konfiguracja oczyszczarki SBM-38-12 w wersji stelaża B.

Uważamy się za specjalistów w swojej branży, znamy oferowane przez nas produkty. Decydując się na wybór naszej oferty możesz liczyć na rzetelne i fachowe podejście oraz wsparcie na etapie wyboru najlepszego rozwiązania, wdrożenia i serwisu.

Pojemność zasobnika: 38 l / 100 kg
Nominalne ciśnienie robocze: 12 bar
Stopień oczyszczania: SA-3.0 (bardzo głęboka i rozległa korozja)
Przepływ powietrza: do 12 000 l/min
Obsługiwane średnice dyszy: od 2 do 15 mm
Zapotrzebowanie na powietrze: 1 000 l/min (dla dyszy 4 mm)
Zawór ścierniwa: BLASTER AP
Zabezpieczenie zbiornika: malowany proszkowo
Temperatura pracy: - 10 do + 50 stopni C
Wydajność: do 25 m2/h
Zawór rewizyjny: tak
Zawór dekompresacyjny: tak
Waga zestawu: 58 kg
Oczyszczarka LandReko SBM-38-12 (B)
Złącze kłowe
Przewód roboczy SDX 7 mb
Dysza węglik wolframu 3, 3.5 lub 4 mm (do wyboru)
Uchwyt dyszy
Przyłącze przewodu roboczego
Kółka
Uchwyty
Przyłącza pneumatyczne
Deklaracja zgodności CE
Paszport UDT
Gwarancja 36 miesięcy dla konsumentów
Gwarancja 36 miesięcy dla firm
Profesjonalna obsługa pogwarancyjna

Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się importem oraz dystrybucją urządzeń dla przemysłu. Posiadamy bogaty asortyment urządzeń do sprężania powietrza oraz osprzętu i armatury pneumatycznej dla każdej grupy odbiorców. Gwarancję udanej współpracy stanowią profesjonalne kadry, dostępność towaru oraz zapas części i materiałów eksploatacyjnych.

W ofercie posiadamy urządzenia przeznaczone do zastosowań w warsztatach oraz w warunkach przemysłowych. Wieloletnie doświadczenie w zakresie dostarczania systemów sprężonego powietrza oraz współpraca z renomowanymi dostawcami pozwala nam zaoferować produkty spełniające światowe standardy jakości. Dzięki szerokiej gamie oferowanych kompresorów, z proponowanych przez nas rozwiązań mogą korzystać małe firmy, jak i potężne fabryki. Oferujemy sprężarki tłokowe orazi śrubowe, łopatkowe i spiralne, zasilane elektrycznie i spalinowo, stacjonarne i przewoźne.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju.


Land Reko Sp. z o. o. sp. k.

ul. Przemysłowa 37
26-052 Nowiny k.Kielc
woj. świętokrzyskie

NIP: 959 196 19 30


Doradztwo techniczne

+ 48 539 033 033 wew. 1
+ 48 512 770 480

Serwis urządzeń

+ 48 539 033 033 wew. 4
+ 48 797 957 710

Księgowość i logistyka

+ 48 539 033 033 wew. 5
+ 48 797 957 715

Kontekt e-mailowy

pneumatyczny@landrek­o.pl


Bank PKO BP:

10 1020 2629 0000 9502 0319 4230

Tytuł przelewu:

Numer zamówienia i nazwisko / firma

Każde oferowane przez nas urządzenie możesz uruchomić i przetestować w naszym salonie technicznym w Nowinach koło Kielc przy ulicy Przemysłowej 37. Zapraszamy

Zakup towaru z naszej oferty oznacza akceptację regulaminu dostępnego tutajProjekt i wykonanie: pi-ART Agencja
kom: + 48 513 028 828

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 10 1020 2629 0000 9502 0319 4230
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 200,00 zł
kolejna sztuka: 200,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

 
1. Klient ma możliwość rezygnacji ze złożonego zamówienia, jeżeli nie zostało ono jeszcze zrealizowane (towar nie został wysłany), kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta przy pomocy poczty elektronicznej na adres e-mail biuro@landreko.pl W przypadku wysłania zamówienia, odstąpienie od umowy następuje na zasadach określonych w ust. 2-5. 2. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, może odstąpić od umowy, bez podania przyczyny, składając oświadczenie woli w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia:- odebrania towaru przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią,- odebrania ostatniego towaru, w przypadku zamówień więcej niż jednego towaru dostarczanych partiami,- zawarcia umowy dla pozostałych umów. 3. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni od dnia, w którym Klient odstąpił od umowy. Jeżeli Klient wybrał sposób zwrotu (dostarczenia) towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez LAND REKO, LAND REKO nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego kosztów, przekraczających koszty zwykłego sposobu dostarczenia. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru. Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru związane z dostarczeniem towaru do LAND REKO. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy powinno zawierać: określenie adresata (zgodnie z danymi podanymi poniżej) datę zawarcia umowy/odbioru towaru, imię, nazwisko oraz adres Klienta, informację o przedmiocie umowy, datę sporządzenia oraz stwierdzenie, że Klient odstępuje od umowy z LAND REKO, jak również – w przypadku oświadczenia w wersji papierowej - winno być podpisane. Odstępując od umowy kupna Klient może skorzystać z formularza przygotowanego przez LAND REKO lub formularza stanowiącego Załącznik nr 2 do ustawy o prawach konsumenta.Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy przesłać listownie w wersji papierowej pod wskazany adres: Land Reko Sp. z o. o. sp. k. ul. Przemysłowa 37, 26-052 Nowiny k. Kielc; z dopiskiem: "dokumenty" Zwracany towar powinien zostać wysłany na adres: Land Reko Sp. z o. o. sp. k. MAGAZYN ul. Przemysłowa 37, 26-052 Nowiny k. Kielc; z dopiskiem: "zwrot" 4. Zwrot środków pieniężnych Klienta nastąpi w terminie 14 dni kalendarzowych przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyrazi zgodę na inny sposób zwrotu, z zastrzeżeniem ust. 6. 5. LAND REKO może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania towaru lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania.

reklamacje

1. Wszystkie towary znajdujące się w ofercie LAND REKO są towarami oryginalnymi, niewadliwymi, posiadającymi gwarancję jakości producenta. 2. W przypadku, gdy dostarczony towar okaże się wadliwy (niezgodny z umową), Klient ma prawo złożyć reklamację wraz ze wskazaniem żądania: - obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy, chyba że LAND REKO niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Jeżeli Klientem jest konsument, może zamiast zaproponowanego przez LAND REKO usunięcia wady żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo zamiast wymiany rzeczy żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez LAND REKO. - wymiany rzeczy na wolną od wad albo usunięcia wady LAND REKO może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową rzeczy wadliwej w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów. Jeżeli Klientem jest przedsiębiorca, LAND REKO może odmówić wymiany towaru na wolny od wad lub usunięcia wady także wtedy, gdy koszty zadośćuczynienia temu obowiązkowi przewyższają cenę towaru. 3. W przypadkach określonych w ust. 2 Klient ma prawo złożyć reklamację bezpośrednio w LAND REKO. 4. Pierwszym etapem reklamacji jest kontakt z LAND REKO za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres biuro@landreko.pl, następnie w celu skorzystania ze swoich uprawnień Klient zobowiązany jest do odesłania reklamowanego towaru i opisu przyczyn jego reklamacji wraz z kopią dowodu zakupu i uzupełnioną, ważną, oryginalną Kartą Gwarancyjną. W przypadku odesłania reklamowanego towaru bezpośrednio do centrali firmy, prosimy o przesłanie towaru na następujący adres: Land Reko Serwis, 26-052 Nowiny, ul. Przemysłowa 37 z dopiskiem: "Reklamacja" 5. W przypadku, gdy Klient odeśle reklamowany towar, LAND REKO zwróci mu koszt nadania takiej przesyłki na wskazany przez Klienta rachunek bankowy lub przekazem pocztowym pod adres wskazany w zamówieniu. 6. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje są niepełne i wymagają uzupełnienia – przed rozpoznaniem reklamacji LAND REKO zwróci się do Klienta o uzupełnienie braków we wskazanym zakresie. 7. Wszystkie reklamacje będą rozpatrywane w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta, od dnia otrzymania przez LAND REKO reklamacji. 8. Gdy składana przez Klienta reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, LAND REKO wykona wskazane przez Klienta żądania zgodnie z przysługującymi mu prawami wymienionymi w niniejszym paragrafie, punkt 2. W razie odstąpienia od umowy LAND REKO zwróci Klientowi pełną należność za zakupiony towar niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 (czternastu) dni kalendarzowych od dnia pozytywnego rozpatrzenia reklamacji.9. Klient nie jest uprawniony do odstąpienia od umowy, jeśli wada towaru jest nieistotna.10. Istnieje również możliwość zaoferowania przez LAND REKO innego towaru w zamian za towar reklamowany, w przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, ale zgoda na jego wysłanie wymaga potwierdzenia przez Klienta w drodze e-mailowej przyjęcia takiej propozycji.

pozostałe informacje

REGULAMIN: Kupując na naszych aukcjach akceptujesz poniższy regulamin! Aukcje internetowe konta www_landreko_pl realizowane poprzez serwis internetowy Allegro.pl, prowadzone są przez: „LAND REKO sp. z o. o. sp. k.” z siedzibą w Nowinach k. Kielc 26-052, ul. Przemysłowa 37. SŁOWNICZEK: Regulamin – niniejszy regulamin, określający zasady sprzedaży towarów oferowanych na aukcjach internetowych konta www_landreko_pl w serwisie internetowym Allegro.pl;Oferta – towary umieszczone na aukcjach internetowych konta www_landreko_pl;Klient – każda osoba fizyczna, prawna lub inna jednostka nieposiadająca osobowości prawnej dokonująca zakupów na aukcji internetowej;Koszyk – element funkcjonalny serwisu Allegro.pl, który umożliwia Klientowi dokonanie zakupów za pośrednictwem strony internetowej;Konto klienta – konto, które każdy Klient może założyć w serwisie Allegro.pl, dzięki któremu posiada dostęp do własnego panelu Klienta;Dni robocze – wszystkie dni tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy;Czas przygotowania zamówienia – czas, w jakim LAND REKO skompletuje zamówienie i przekaże do wysyłki za pośrednictwem firmy wymienionej w opisie aukcji; Czas realizacji zamówienia – czas, w jakim LAND REKO dostarczy towar Klientowi; § 1. SKŁADANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ 1. Klient zamierzający nabyć towar może składać zamówienia w dwóch trybach:a) poprzez opcję „kup teraz”:- klient wybiera produkt oraz ilość i potwierdza zakup poprzez kliknięcie w przycisk „kup teraz”,- wskazuje adres dostawy,- wybiera formę dostarczenia zamówienia,- wybiera formę zapłaty; b) poprzez opcję „dodanie do koszyka”:- klient wybiera produkty i ich ilość i na karcie każdego produktu potwierdza chęć zakupu poprzez kliknięcie w przycisk „dodaj do koszyka”,- wskazuje adres dostawy,- wybiera formę dostarczenia zamówienia,- wybiera formę zapłaty,- potwierdza zakup towarów poprzez kliknięcie na przycisk „kupuję i płacę”. 2. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia i rozpoczęcie realizacji zamówienia odbywa się według następujących zasad. Każdy klient (posiadający lub nieposiadający konta w serwisie Allegro.pl) dokonujący zakupów z płatnością przy odbiorze – za pobraniem lub przy użyciu płatności on-line otrzymuje wiadomości e-mail z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia.3. Do każdego zrealizowanego zamówienia jest wystawiana faktura. Zostanie ona przekazana Klientowi razem z zamówionym towarem pod wskazany przez Klienta adres dostawy. Klient, kupujący więcej niż jeden towar, chcący otrzymać odrębne faktury na poszczególne towary lub na inne dane Kupującego, winien złożyć odrębne zamówienia na towary objęte poszczególnymi fakturami.4. LAND REKO nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie w dostawie towarów wynikające z niepodania danych do wysyłki, rodzaju płatności oraz formy wysyłki, błędnie podanych przez Klienta danych lub niepoprawnego adresu dostawy. § 2. CENY TOWARÓW 1. Ceny towarów oferowanych do sprzedaży umieszczone są przy danym towarze. 2. Wszystkie podawane na stronie aukcji ceny:- wyrażone są w złotych polskich;- zawierają podatek VAT;- nie zawierają kosztów przesyłki. 3. Ceną wiążącą i ostateczną jest cena towaru podana na oficjalnej stronie aukcji w chwili składania zamówienia przez Klienta. 4. Klient oprócz ceny za towar zobowiązany jest do uiszczenia kosztów dostawy do miejsca wskazanego przez Klienta. § 3. MODYFIKACJA SKŁADANYCH ZAMÓWIEŃ 1. Klient ma prawo dokonania zmian w złożonym zamówieniu do momentu przekazania towaru do wysyłki. Po przekazaniu towaru do wysyłki, Klientowi, będącemu konsumentem, przysługuje uprawnienie do odstąpienia od umowy na zasadach określonych w § 8 Regulaminu. 2. Modyfikacji zamówienia można dokonać przez kontakt mailowy pod adresem pneumatyczny@landreko.pl 3. Wprowadzone przez Klienta zmiany w złożonym zamówieniu dotyczyć mogą: ilości zamówionych towarów, adresu wysyłki, danych do faktury, rezygnacji z części lub całości złożonego zamówienia. 4. W przypadku, gdy Klient rezygnuje z części lub całości wcześniej opłaconego zamówienia, zwrot należności odpowiadające zapłaconej cenie towaru lub towarów, którego rezygnacja dotyczy, zostanie dokonany niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 (czternaście) dni od dnia, w którym LAND REKO otrzymało daną rezygnację. Wpłacona przez Klienta kwota, o której mowa w zdaniu poprzednim, zostanie zwrócona na rachunek bankowy, z którego została wykonana płatność. § 4. FORMY PŁATNOŚCI 1. Zapłaty za zakupione towary Klient może dokonać:- osobiście, płacąc gotówką w przypadku, gdy wybraną formą płatności jest „płatność przy odbiorze”- płatnością on-line, płacąc przelewem elektronicznym, bankowym. W tym przypadku realizacja złożonego przez Klienta zamówienia rozpocznie się dopiero po otrzymaniu przez LAND REKO potwierdzenia poprawnego wykonania płatności, złożone zamówienia z wybraną opcją płatności on-line oczekują na wpłatę Klienta przez trzy dni od dnia złożenia zamówienia, po tym czasie nieopłacone zamówienie zostaje automatycznie anulowane. § 5. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA 1. Na stronie aukcji przy każdym towarze podana jest (w dniach roboczych) dostępność tego towaru. W razie niezrealizowania przez LAND REKO zamówienia w terminie 30 dni, Klient ma prawo wyznaczyć dodatkowy termin na realizację zamówienia, a po jego bezskutecznym upływie odstąpić od umowy. 2. Wysyłka towarów o różnych terminach dostarczenia następuje po skompletowaniu całości zamówienia, czyli po upływie najdłuższego terminu dla zamówionych towarów. 3. Towary objęte zamówieniem dostarczane są do Klienta na wskazany przez niego adres za pośrednictwem firmy kurierskiej, zgodnie z wybranym przez niego sposobem dostawy i płatności. 4. Koszt dostawy jest zależny od sposobu dostawy i formy płatności. Cennik zawierający koszty dostawy jest dostępny przy każdej z aukcji w zakładce: Dostawa i płatność. 5. W przypadku dowozu towaru własnym transportem, firma Land Reko zastrzega sobie wydanie dokumentów ( w szczególności: dokumentacji UDT, dokumentacji DTR, ubezpieczenia OC, dowodu rejestracyjnego) w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania poświadczenia odbioru towaru w postaci ważnego protokołu zdawczo - odbiorczego. § 7. GWARANCJA 1. Towary sprzedawane przez LAND REKO mogą/są być objęte gwarancją udzieloną przez producenta. Dokument gwarancyjny jest każdorazowo dostarczany w opakowaniu razem z zakupionym towarem (o ile towar ten jest objęty gwarancją producenta). 2. LAND REKO nie udziela żadnej gwarancji na jakiekolwiek sprzedawane towary. 3. DOTYCZY URZĄDZEŃ UŻYWANYCH. Producent udziela gwarancji na okres podany w ofercie lub do maksymalnego limitu godzin pracy wyrażonego w motogodzinach (w zależności co nastąpi pierwsze). W przypadku urządzeń spalinowych, w szczególności sprężarek i agregatów prądotwórczych limit wynosi 300 mth. W przypadku urządzeń elektrycznych, w szczególności kompresorów śrubowych, wiertarek, frezarek, tokarek, spawarek limit wynosi 500 mth. 3. W przypadku towarów, na które producent udzielił gwarancji,Klient może reklamować produkt posiadający wady: a) korzystając z uprawnień wynikających z udzielonej gwarancji - w tym wypadku Klient reklamuje produkt bezpośrednio u gwaranta (podmiotu udzielającego gwarancji), a LAND REKO może być tylko pośrednikiem przekazującym reklamację. Klient według swego wyboru może zgłosić się bezpośrednio do serwisu gwarancyjnego, na zasadach określonych w dokumencie gwarancyjnym, albo do LAND REKO; b) korzystając z uprawnień przysługujących mu od sprzedawcy w związku z niezgodnością produktu z umową – w takim przypadku należy złożyć reklamację stosownie do postanowień § 6 Regulaminu. § 9.DANE OSOBOWE 1. Podawane przez Klienta dane (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) niezbędne do wysyłki zamówionych towarów umieszczane są w bazie LAND REKO. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych w bazie LAND REKO. Podanie danych oraz zgoda na ich przetwarzanie są konieczne do realizacji przez LAND REKO zamówienia. Zarówno przechowywanie, jak i przetwarzanie przez LAND REKO danych odbywa się w celu realizacji umowy sprzedaży Klientowi towarów. Klient we własnym zakresie jest odpowiedzialny za prawdziwość podanych danych osobowych. 2. Podawane przez Klienta dane niezbędne do zrealizowania wysyłki zamówienia, tj. adres, imię, nazwisko, nazwa firmy, telefon, mogą zostać podmiotom realizującym wysyłkę w imieniu LAND REKO. 3. Klient, dokonując zakupu w LAND REKO, oddzielnie wyraża zgodę na wysyłanie za pomocą poczty e-mail informacji dotyczących oferty sklepu, ofert specjalnych – promocji, przecen (tzw. newsletter) i kodów rabatowych. 4. Dane osobowe są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim. 5. Klient ma pełne prawo wglądu do podanych przez siebie danych osobowych, ich modyfikacji oraz żądania ich usunięcia z bazy Sklepu.