Polowanie na Snowdena - Luke Harding NOWA TANIO (6911070902)

zakończona
9,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
Zakupy od 280 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Gniezno, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • okładka: miękka

Wszystko zaczęło się od anonimowego maila: "Jestem wyższym rangą członkiem służby wywiadu…". To, co stało się później, było najbardziej spektakularną aferą szpiegowską, którą wywołał jeden człowiek.

Edward Snowden był 29-letnim geniuszem komputerowym pracującym dla amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego. Zaszokował świat, demaskując inwigilowanie polityków i zwykłych ludzi przez władze USA. Wykryte przez niego nieprawidłowości wstrząsnęły przywódcami państw (podsłuchiwana była m.in. prywatna komórka kanclerz Niemiec) i wywołały pasjonującą globalną debatę o granicach inwigilacji.

"Polowanie na Snowdena" to dziennikarstwo śledcze w najlepszym wydaniu, książka, którą czyta się jak powieść szpiegowską. Wielokrotnie nagradzany dziennikarz "Guardiana" Luke Harding opowiada niezwykłą historię – od dnia, kiedy Snowden porzucił swoją piękną dziewczynę w Honolulu, zabierając ze sobą dysk komputerowy pełen tajnych informacji, poprzez pobyt w Honkongu, skąd na cały świat wyciekły tajne dane, aż po walkę Snowdena o otrzymanie azylu i dość zaskakujący kierunek jego emigracji: do Rosji.

Harding wykonał gigantyczną pracę reporterską i stworzył wielowątkową opowieść, dzięki której czytelnik chwilami czuje, jakby siedział ze Snowdenem w jednym pokoju.

Cena okładkowa: 34,90zł

Książka nowa, w stanie idealnym!

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u kameliowa_dama za co najmniej 280 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
dodatkowe informacje

pozostałe informacje

- Nie jesteś pewna/y- nie licytuj! zaoszczędzimy sobie niepotrzebnych problemów. - Jeśli mam wysłać towar na inny adres niż podany w allegro- proszę to zaznaczyć koniecznie. W innym przypadku wysyłam przedmiot na adres podany na allegro - Jako kupująca wystawiam komentarz pierwsza- jako sprzedająca druga (jest to dla mnie znak, iż towar do Ciebie dotarł). - Jeśli w ciągu 7dni od zakończenia aukcji nie skontaktujesz się ze mną i nie wpłacisz pieniędzy- zmuszona jestem do wystawienia negatywnego komentarza. Jeżeli chcesz wpłacić pieniądze później- powiadom mnie o tym przed zakończeniem aukcji- na pewno dogadamy się co do pasującego Ci terminu wpłaty. - Towar wysyłam w ciągu 1-4 dni od pojawienia się pieniędzy na koncie. - Na moich aukcjach prezentuje towary nowe jak i używane - jeśli czegoś niedopatrzyłam, jesteś z czegoś niezadowolony to napisz, oszczędzimy sobie wymiany negatywów. - Staram się traktować wirtualnych klientów tak, jakbym sama chciała być traktowana! Oświadczam, że wszystkie sprzedawane przeze mnie przedmioty stanowią moją prywatną własność i są w moim posiadaniu dłużej niż pół roku (6 miesięcy), nie podlegają gwarancji - wystawiam je poniżej ceny zakupu. Tak więc Ustawa mówiąca o możliwości zwrotu towaru nie dotyczy moich aukcji. Proszę o przemyślane zakupy, zwrotów nie przyjmuję.