półoś przegub RENAULT MEGANE SCENIC I 1,6/2,0 praw (6542522326)

zakończona
188,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 21,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 27,00 zł
Zakupy powyżej 600 zł
 • lokalizacja: Łódź
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • producent części: inny


ZOBACZ NA MAPIE

KOMENTARZE

STRONA O MNIE

INNE AUKCJE

DODAJ MNIE
DO ULUBIONYCH
WITAMY SERDECZNIE NA NASZEJ AUKCJI

Zapraszamy do zakupu kompletnych półosi napędowych renomowanej firmy

EDS

W/w półosie objęte są 2-letnią gwarancją bez limitu km. .Do każdej zakupionej półosi dołączona jest faktura VAT lub paragon fiskalny.

Aukcja dotyczy 1kpl. półosi napędowej.
Cena KUP TERAZ jest ceną brutto za 1kpl.

W skład kpl. wchodzą :
- przegub napędowy zewnętrzny - 1szt
- przegub napędowy wewnętrzny - 1szt.
- półoś napędowa - szt.


Dane techniczne półosi:
- całkowita długość zewnętrzna - 745mm.

- zewnętrzne uzębienie - 23szt.
- wewnętrzne uzębienie - 23szt.

- pierścień ABS - 44szt.


Zastosowanie:
- Renault Megane Scenic I 1,6 107KM

- Renault Megane Scenic I 2,0 109KM/114KM

- Renault Scenic I 1,6 102-107KM

- Renault Scenic I 2,0 139-140KM

07.1998-09.1999

07.1998-09.1999

10.1999-03.2003

01.2000-03.2003

strona prawa - od pasażera - wersje z ABS


W przypadku jakichkolwiek wątpliwości przed dokonaniem zakupu prosimy o
wysłanie maila lub o kontakt telefoniczny:


Poniżej możesz sprawdzić inne części samochodowe. Po wejściu, do sklepowej wyszukiwarki w pole znajdź przedmiot wpisz markę samochodu, która Cię interesuje :

amortyzatory
sprężyny zawieszenia
górne mocowania amortyzatorów
osłony i odboje do amortyzatorów
drążki kierownicze
końcówki drążka kierowniczego
łączniki stabilizatora
sworznie wahacza
wahacze
bębny hamulcowe
klocki hamulcowe
szczęki hamulcowe
tarcze hamulcowe
kpl. tarcze + klocki hamulcowe
kpl. mechanizmy rozrządu
pompy wody
przeguby napędowe
łożyska kół i piasty
kpl. sprzęgła
tarcze sprzęgła
filtry


GLO 8238/EDS
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u jacek-lodz za co najmniej 600 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • mBank 74114020170000450203739588
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 27,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

JACEK-LODZ to login konta sprzedażowego na portalu Allegro.pl, prowadzonego przez AUTO ART PH spółka cywilna z siedzibą w 90-728 Łódź, ul.Więckowskiego 22 : - Jacek Pągowski - zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej pod nr 36698 wystawionego przez Prezydenta Miasta Łodzi - Dariusz Pągowski - zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej pod nr 44321 wystawionego przez Prezydenta Miasta Łodzi nr NIP: 727-23-59-055 i nr REGON: 471992560 e-mail: allegro@autoartph.pl

kontakt

 • 42-631-00-28
  czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-18.00 ; w sobotę w godz. 9.00-14.00
 • 42-630-57-96
  czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-18.00 ; w sobotę w godz. 9.00-14.00
 • 0-666-140-609
  czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-21.00 ; w sobotę w godz. 9.00-14.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY AUTO ART PH 90-728 Łódź, ul.Więckowskiego 22 allegro@autoartph.pl Ja (imię i nazwisko kupującego) ................................................................................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy: (nazwy kupionych przedmiotów) ................................................................................... numery ofert ............................................................................................................... Login Allegro .............................................................................................................. Data zawarcia umowy ................................................................................................. Data odbioru towaru .................................................................................................... Imię i nazwisko .......................................................................................................... Adres ........................................................................................................................ Data ......................................................................... Podpis (jeżeli w wersji papierowej) ................................ ZAŁĄCZNIK nr 1 W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki możesz odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Jeśli to zrobisz zwrócimy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności. Przy czym jeżeli wybrałeś formę wysyłki inną niż najtańszą oferowaną przez sprzedawcę , kwota zwrotu zostanie pomniejszona o różnicę w ich cenie. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Aby Zrezygnować z zakupu, poinformuj nas o swojej decyzji, wypełniają Formularz zwrotu towaru. Możesz skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, który znajdziesz poniżej. Przesyłkę nadaj na adres : AUTO ART PH 90-728 Łódź, ul.Więckowskiego 22 13. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego produktu, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn. Zasady odstąpienia od umowy, w tym wzór formularza o odstąpieniu od umowy, z którego Klient może skorzystać są w pouczeniu, stanowiącym Załącznik nr 1 do Regulaminu. 14. W sprawach nieuregulowanych właściwe jest prawo obowiązujące na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. 15. Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez AUTO ART PH w ramach Allegro.pl będą rozstrzygane przez sądy powszechne. Klient będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Łodzi. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

reklamacje

Produkty mogą posiadać gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy. Czas udzielenia gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie na stronie produktu. Wszelkie reklamacje należy zgłaszać w siedzibie firmy AUTO ART PH lub korzystając z innych form kontaktu z działem zwrotu i reklamacji firmy AUTO ART PH. Przy czym preferowana przez naszą firmę jest forma telefoniczna lub mailowa. Dokładne informacje kontaktowe znajdują się na stronie internetowej pod adresem : http://www.autoartph.pl/kontakt.php Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail, telefonicznie, bądź na adres poczty tradycyjnej. W przypadku kiedy zgłoszenie klienta jest zasadne, naprawiony lub wymieniony towar zostaje wysłany na koszt AUTO ART PH. Gwarancja na sprzedany produkt nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień wynikających z rękojmi za wady produktu. 11. Reklamacje z tytułu rękojmi można złożyć w formie elektronicznej lub w formie pisemnej na adres siedziby firmy AUTO ART PH 12. AUTO ART PH rozpoznaje reklamację z tytułu rękojmi w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Jeżeli w ciągu 14 dni AUTO ART PH nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznało żądania za uzasadnione. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi AUTO ART PH.

pozostałe informacje

1. AUTO ART PH prowadzi sprzedaż detaliczną drogą elektroniczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez portal aukcyjny Allegro.pl w drodze licytacji w której nabywcą staje się osoba która w momencie zakończenia aukcji zaoferowała najkorzystniejszą ceną lub poprzez zakup z wykorzystaniem opcji Kup Teraz w cenie ustalonej przez sprzedawcę i podanej na stronie przedmiotu. 2. Wszystkie produkty dostępne w ofercie firmy AUTO ART PH pod użytkownikiem JACEK-LODZ są fabrycznie nowe, są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. 3. Wszystkie ceny podane na stronach użytkownika JACEK-LODZ są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany produkt wystawiany jest paragon fiskalny lub na życzenie kupującego faktura vat. Wystawione dokumenty kupujący otrzymuje wraz z towarem w momencie jego wydania. 4. Zamówiony produkt dostarczany jest przy udziale operatorów pocztowych - firm kurierskich. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy. Klient ponosi koszty dostawy określone na stronie przedmiotu w zakładce \\\'Dostawa i płatność\\\'. 5. Umowa zawarta pomiędzy Klientem a AUTO ART PH dotycząca zakupu danego produktu poprzez portal Allegro.pl ma charakter terminowy i trwa przez okres realizacji zamówienia. Miejscem spełnienia świadczenia związanego z zakupem produktów w AUTO ART PH jest adres siedziby spółki, z której produkt zostaje podjęty przez firmę kurierską celem dostarczenia pod adres wskazany przez klienta, z zastrzeżeniem produktów odbieranych osobiście przez Klientów, w którym miejscem spełnienia świadczenia jest adres siedziby firmy AUTO ART PH. 6. Na termin realizacji zamówienia składają się takie rzeczy jak: czas potrzebny na skompletowanie zamówienia, czas potrzebny na przygotowanie towaru do wysyłki, czas potrzebny firmie kurierskiej lub innemu operatorowi pocztowemu na dostarczenie przesyłki do klienta. W sytuacji, kiedy występuje opóźnienie w realizacji dostawy do klienta, klient ma prawo domagać się interwencji sprzedawcy, a jeżeli opóźnienie mogło by wiązać się z powstawaniem dodatkowych kosztów ma prawo odstąpić od zawartej umowy. Przy czym firma AUTO ART PH dołoży wszelkich starań aby kupujący był dobrze poinformowany o terminie realizacji zamówienia. Kupujący podczas obliczania czasu realizacji swojego zamówienia powinien, podobnie jak sprzedający, wziąć pod uwagę godzinę złożenia zamówienia, dni wolne od pracy, a także weekendy w które to odpowiednie firmy przewozowe mogą nie dostarczać towarów. 7. Klient zobowiązany jest do zapłaty ceny za zamówiony produkt, w tym za koszty dostawy, nie później niż w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy, z zastrzeżeniem, gdy płatność następuje przy odbiorze. Możliwe są następujące formy płatności: - przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze produktu lub w kasie punktu wydań osobistych. - przelewem - forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego lub wizytę w placówce banku. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej (e-mail) numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym AUTO ART PH zamówienie jest przekazywane do realizacji. - przelewem online – forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. - kartą płatniczą (Visa, Mastercard) - każda transakcja płatności kartą jest w sposób bezpieczny autoryzowana przez PayU S.A. (co może chwilę potrwać). Z chwilą otrzymania płatności na koncie spółki AUTO ART PH, zamówienie jest przekazywane do realizacji, przy czym sprzedający może z korzyścią dla kupującego nadać przesyłkę wcześniej jedynie w przypadku w którym otrzyma zapewnienie od spółki PayU S.A. o przekazaniu środków na rachunek bankowy należący do spółki AUTO ART PH przy czym kupujący nie może żądać od sprzedawcy nadania towaru przed czasem otrzymania środków na konto bankowe. 8. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu dostępnych w ofercie firmy AUTO ART PH, AUTO ART PH zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez nieudostępnianie określonych opcji płatności i dostawy. 9. Czas dostawy produktów wynosi nie więcej niż 40 dni od dnia zawarcia umowy. Termin otrzymania przesyłki to każdorazowo czas skompletowania zamówienia powiększony o czas dostawy. W przypadku odbioru osobistego o możliwości odebrania zamówionego produktu sprzedawca informuje drogą elektroniczną lub telefoniczną. Przesyłkę należy odebrać w ciągu 14 dni od otrzymania informacji o możliwości odbioru produktu. Przesyłka, która nie zostanie odebrana w wyznaczonym terminie zostanie odesłana do magazynu, a zamówienie zostanie skorygowane.