Pokrywki kryształowe do dużych bombonier (6542282056)

zakończona
20,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
  • lokalizacja: Sobótka
Stan obu pokrywek bardzo dobry. Średnica wchodząca do czary ok. 11,5 i 14 cm.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Witam serdecznie. Wystawiam do sprzedaży przedmioty używane, sporadycznie nowe, ale jest o tym wzmianka w opisie. Nie mam listy zasad, jakimi kieruję się podczas moich aukcji, poza jedną zasadą: Jestem zawsze uczciwy wobec wszystkich uczestników moich aukcji i o taką samą uczciwość proszę w zamian. Proponuję również zapoznać się z moją oceną i wystawianymi komentarzami od Kupujących.

kontakt

  • so.lo@vp.pl
    Odpowiedzi na pytania drogą elektroniczną udzielam w tym samym dniu.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 7 dni

adres do zwrotu:
 
Należy mieć na uwadze fakt, że sprzedaję przedmioty używane. Zwroty są tylko możliwe w przypadku, gdy sprzedany przedmiot okazał się niezgodny z opisem lub posiada wady nie wykazane w ofercie. Oczekuję najpierw pisemnego uzasadnienia aby móc odnieść się do przedstawionych uwag.

pozostałe informacje

Po dokonaniu zakupu proszę o jego potwierdzenie. Na wpłatę oczekuję najdłużej do tygodnia, po tym czasie występuję o zwrot prowizji do allegro i wystawiam przedmiot ponownie do sprzedaży oraz... stosowny komentarz. Zakupione przedmioty wysyłam w ciągu 2 dni pomijając niedzielę i święta. O terminie wysyłki każdorazowo powiadamiam Kupującego. Przedmioty są dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem w transporcie. Wysyłam Pocztą. Przepraszam, nie wysyłam przedmiotów za zaliczeniem pocztowym.