POKROWIEC NA TRĄBKĘ 30mm ATTITUDE / FUTERAŁ WA-TP (6860514608)

zakończona
179,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 26,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 39,00 zł
 • lokalizacja: Kraków
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Pokrowiec na trąbkę GLM WA-TP

  Specyfikacja pokrowca:
  pianka 30 mm
  wodoodporny
  • dwie kieszenie na akcesoria
  rączka transportowa
  chowane paski na plecy

Wysyłka

Przesyłka kurierska: 26 zł

Przesyłka kurierska pobraniowa: 39 zł

Kontakt

516 384 945

allegro@amst.pl

Sprzedaż ratalna

Więcej na stronie o mnie

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania grafik, zdjęć i tekstów.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 26,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 39,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

AMST S.C. A.Szwab, M.Szwab
Pod Fortem 2E
31-302 Kraków
NIP: 9452156550
REGON: 121485140
Odbiory osobiste możliwe jednie po uprzednim kontakcie mailowym lub telefonicznym.

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
AMST S.C. A.Szwab, M.Szwab
Pod Fortem 2E
31-302 Kraków
 
Zwrot towaru: 1. Klient dokonujący zakupu jako konsument (tj. jako osoba fizyczna, która nabywa towar w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą), który zawarł umowę na odległość za pośrednictwem allegro, może od tej umowy odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni od dnia wydania mu towaru stanowiącego przedmiot tej umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie do Sprzedawcy, przed upływem tego terminu odpowiedniego oświadczenia klienta. 2. W razie skutecznego odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwrot towaru powinien nastąpić nie później niż w terminie czternastu dni od dnia wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwracany towar powinien znajdować się w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Konsument powinien zwrócić towar w takim składzie ilościowym i jakościowym, z zastrzeżeniem zdania poprzedniego, jaki otrzymał. W szczególności powinien dołączyć wszelkie otrzymane wraz z towarem części, akcesoria, instrukcje, itp. 3. Zwracany towar należy bezpiecznie zapakować i dostarczyć do naszej firmy. 4. Sprzedawca zobowiązuje się rozpatrzyć zgłoszenie zwrotu w ciągu 14 dni od dnia dostarczenia przesyłki do Sklepu, jeśli wszystkie ww. warunki zwrotu towaru zostaną spełnione, zwrot pieniędzy z zamówienia nastąpi w terminie do 14 dni od daty otrzymania zwracanego towaru, na wskazane przez Nabywcę konto bankowe.

reklamacje

Gwarancja i reklamacja: 1. Produkty oferowane w sklepie są nowe i posiadają 24 miesięczną gwarancję, chyba że jest inaczej zaznaczone w aukcji. 2. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego Konsumentem w rozumieniu art. 22 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. Nr 16, poz. 93 ze zm.) z tytułu niezgodności towaru z umową sprzedaży w zakresie określonym ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego (Dz.U. Nr 141, poz. 1176 ze zm.). 3. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta niebędącego Konsumentem na podstawie przepisów Kodeksu cywilnego w zakresie rękojmi. 4. Konsument ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 lat od daty wydania mu danego towaru, o ile w terminie 2 miesięcy od dnia, w którym stwierdził niezgodność dostarczonego towaru z umową, zawiadomi Sprzedawcę o stwierdzonej niezgodności. 5. O zamiarze reklamacji towaru prosimy poinformować Sklep drogą mailową, pocztą tradycyjną lub telefonicznie. Nabywca odsyła towar wraz z opisem usterki oraz kopią dokumentu sprzedaży. Koszt odesłania do Sklepu reklamowanego towaru ponosi Nabywca. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji towar zostanie odesłany na koszt sprzedającego. 6. Sklep zobowiązuje się rozpatrzyć zgłoszenie reklamacyjne w ciągu 14 dni od otrzymania pisma wraz towarem.

pozostałe informacje

Odbiory osobiste możliwe jednie po uprzednim kontakcie mailowym lub telefonicznym. Numer konta do wpłat przelewem tradycyjnym: ING 67 1050 1445 1000 0023 5729 9144