POJEMNIK NA PRZYPRAWY PRZYPRAWNIK HALLOWEEN (6541874197)

zakończona
16,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
 • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
Zakupy powyżej 500 zł
 • lokalizacja: Tyczyn
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
 • kolor: wielokolorowy
 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 8.00 do 17.00
telefon
792 679 131
email
CudaCudenka1@wp.pl
godziny otwarcia
Pon - Pt 8 - 17
adres

CudaCudeńka
- Agata Bomba
Ul. Orkana 10 B
36-020 Tyczyn

Przedmioty wysyłamy do 48 h od momentu otrzymania wpłaty - zazwyczaj następnego dnia rano.
Paczki wysyłamy
 • Wysyłkę dokonujemy zarówno po otrzymaniu przelewu jak i opcją za pobrania.

 • Odbiór osobisty 00,00 zł

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

ING Bank Śląski S.A.

Nr. konta

74 1050 1562 1000 0092 2153 8474

Regulamin dostępny na naszej stronie o mnie.

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

Niepowtarzalny a zarazem bardzo zabawny zestaw - przyprawnik , stanowiący swoista ozdobę w tę szczególną noc jaka jest HALLOWEEN. Świetnie nadaję się do domu, baru ,restauracji a nawet sklepu czy karczmy. Jego pożądana funkcja i zabawna forma na pewno zauroczy nie jednego gościa, dlatego warto go mieć !!!
Informacja ogólna: Przyprawnik w zabawnej formie latającej czarownicy nad polem dyni wykonany z ceramiki, kunsztownie zdobiony zawierający wiele elementów tj czarownica 9, 5 x 11 cm, 3 dynie od 4,5 do 5 cm, 2 przyprawniki o wymiarach 2 x 3,5 cm, wielkość całkowita zestawu to 25 cm a długość 15 cm.
ZAPRASZANY NA POZOSTAŁE AUKCJE NAPRAWDĘ WARTO !!!!!!!
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u CudaCudenka1 za co najmniej 500 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 74 1050 1562 1000 0092 2153 8474
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
Allegro Kurier InPost 12,18 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka24 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
Paczka48 15,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
Allegro Kurier InPost 15,68 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 20,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

 • 792679131
  infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1.Kupujący będący konsumentem może odstąpić od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni od daty doręczenia zamówienia, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. 2.O odstąpieniu od umowy konsument powinien poinformować sprzedawce przesyłając jednoznaczne oświadczenie. 3.Towar nie może nosić śladów użytkowania. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W miarę możliwości towar powinien być odesłany w oryginalnym opakowaniu wraz z wystawionym przez sprzedającego dowodem zakupu. Brak oryginalnego opakowania lub dowodu zakupu nie jest warunkiem koniecznym do skorzystania przez kupującego z prawa do odstąpienia od umowy sprzedaży, jednak przyspiesza to procedurę. 4.Konsument korzystający z prawa odstąpienia od umowy obowiązany jest niezwłocznie odesłać rzecz sprzedawcy, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Koszty odesłania rzeczy sprzedawcy ponosi konsument – w związku z tym nie przyjmujemy przesyłek wysłanych „ za pobraniem”.Przesyłka powinna być odesłana na adres : CudaCudeńka Agata Bomba, 36-020 TYCZYN, ul. Orkana 10 B. 5.W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży, konsumentowi przysługuje zwrot wszystkich dokonanych przez konsumenta płatności dotyczących towaru, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia, innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas na danej aukcji). 6.Zwrotu płatności konsumenta zostanie dokonany nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaniemy poinformowani o Państwa decyzji o odstąpieniu od umowy. Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dowodu jej odesłania. 7.Składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może skorzystać z niniejszego wzoru : Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość ........................................ ......................, dn...................... imię, nazwisko i adres konsumenta .......................................... nazwa i adres przedsiębiorstwa OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz.827) odstępuję od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy............................................... ......................................................................................................................................................... numer oferty..................................Data zawarcia umowy to ......................, data odbioru................... .................................. podpis konsumenta

reklamacje

1.Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem CudaCudenka1@wp.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: -imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego -datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, -przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, -wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Dostawa: 1.Zamówienia realizowane są maksymalnie w ciągu 2 dni od momentu zaksięgowania wpłaty lub złożenia zamówienia w przypadku przesyłki z opcją „ wysyłka za pobraniem”. W przypadku skorzystania z opcji „ odbiór osobisty”, należy wcześniej umówić się telefonicznie na termin odbioru w siedzibie sprzedawcy. 2.Zamówienia realizowane są w dni robocze od poniedziałku do piątku. Zamówienia złożone w czasie weekendu oraz dni świąteczne, realizowane są w kolejności ich złożenia w ciągu pierwszych 2 dni roboczych następujących bezpośrednio po weekendzie lub dniach świątecznych. 3.Sklep nie ponosi odpowiedzialności za czas dostawy i okoliczności które wynikły po stronie operatora pocztowego, za pomocą którego jest realizowana dostawa przedmiotów nabytych na portalu Allegro. 4.Wysyłka towarów jest realizowana tylko na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 5.Koszt wysyłki krajowej jest uzależniony od wyboru sposobu wysyłki dokonanej przez kupującego oraz ilości i wagi zakupionych przedmiotów. Sposób i kwotę przesyłki kupujący może wybrać spośród dostępnych na poszczególnych aukcjach. Wysyłka jest realizowana tylko za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy InPost. 6.Na życzenie kupującego podajemy nr przesyłki. 7.W przypadku nie otrzymania przesyłki w terminie 14 dni od dnia nadania, kupujący powinien o tym poinformować sprzedawce. 8.Kupujący obowiązany jest zbadać przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach tego rodzaju; jeżeli stwierdzi, że w czasie przewozu nastąpił ubytek lub uszkodzenie rzeczy, obowiązany jest dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika.