pojemnik na lód,posrebrzany,plater (6911072752)

zakończona
39,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka48 11,00 zł
  • Paczka24 12,50 zł
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
  • lokalizacja: Kraków, Polska
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • waga (z opakowaniem): 0.5 [kg]

piękny,stary,platero­wy srebrzony pojemnik-kubełek na lód.sygnowany S.L TD EPNS A1KINGSWAYPLATE MADE IN ENGLAND 5618 REG 72922 .przedmiot nie jest nowy,widać na zdjęciach lekkie wgięcie i wytarcia.

wys.całości 10,9 cm

wys.pojemniczka bez szklanki 7,8 cm

średnica pojemnika 5,3 cm

średnica szklaneczki 5,8 cm

Galeria zdjęć

(kliknij, aby powiększyć)


przy zakupie kilku rzeczy -jedna przesyłka w zależności od wagi,gabarytu i cennika poczty.

chętnie odpowiem na pytania i wyślę więcej zdjęć.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 81 1020 2906 0000 1802 0038 1392
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka24 12,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka48 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

WITAM PANSTWA NA MOICH AUKCJACH! 1. Sprzedawane przeze mnie przedmioty są moją własnością, stanowią moją prywatną kolekcję (antyki, rzeczy kolekcjonerskie) lub były przeze mnie używane (przedmioty użytku domowego, ubrania, buty).2. Jak wynika z powyższego jestem sprzedawcą prywatnym, nie posiadam sklepu ani innej formy działalności gospodarczej, nie wystawiam więc rachunków ani faktur.3. Sprzedaję rzeczy używane, często stare, noszą więc one ślady użytkowania. Staram się słownie dokładnie opisywać uszkodzenia, defekty oraz wszystkie parametry przedmiotów, jednak proszę pamiętać, iż ZDJĘCIE PRZEDMIOTU STANOWI INTEGRALNĄ CZĘŚĆ OPISU PRZEDMIOTU! W razie niejasności proszę zadawać pytania, mogę zawsze wysłać więcej zdjęć.4. Prowadzę wyłącznie sprzedaż internetową, nie ma więc możliwości oglądania przedmiotów przed zakupem. Mogę zgodzić się na odbiór osobisty jedynie w miejscu mojego zamieszkania - NIE dowożę przedmiotów do klienta!

reklamacje

Jestem sprzedawcą prywatnym, nie posiadam sklepu ani innej formy działalności gospodarczej, nie wystawiam więc rachunków ani faktur. Sprzedaję rzeczy używane, często stare, noszą więc one ślady użytkowania. Staram się słownie dokładnie opisywać uszkodzenia, defekty oraz wszystkie parametry przedmiotów, jednak proszę pamiętać, iż ZDJĘCIE PRZEDMIOTU STANOWI INTEGRALNĄ CZĘŚĆ OPISU PRZEDMIOTU! W razie niejasności proszę zadawać pytania, mogę zawsze wysłać więcej zdjęć.Proszę o przemyślane zakupy i branie pod uwagę stanu przedmiotu, gdyż NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW, chyba, że w uzasadnionym przypadku.Delikatne przedmioty powinny być wysyłane z opcją "ostrożnie szkło", jednak ponieważ jest to droga przesyłka mogę również wysłać normalną paczką lub listem. Należy niestety liczyć się wtedy z możliwością uszkodzenia przedmiotu w transporcie. Decyzję pozostawiam więc Kupującemu. Zaznaczam przy tym, że zawsze bardzo starannie pakuję przedmioty. Wysyłka listem zwykłym, nierejstrowanym jest możliwa (jest to najtańsza opcja) jednak wysyłam wtedy towar na odpowiedzialność Kupującego, nie ma bowiem możliwości udokumentowania, że towar został wysłany.

pozostałe informacje

WITAM PANSTWA NA MOICH AUKCJACH!Proszę o zapoznanie się z REGULAMINEM uczestnictwa w moich aukcjach:1. Sprzedawane przeze mnie przedmioty są moją własnością, stanowią moją prywatną kolekcję (antyki, rzeczy kolekcjonerskie) lub były przeze mnie używane (przedmioty użytku domowego, ubrania, buty).2. Jak wynika z powyższego jestem sprzedawcą prywatnym, nie posiadam sklepu ani innej formy działalności gospodarczej, nie wystawiam więc rachunków ani faktur.3. Sprzedaję rzeczy używane, często stare, noszą więc one ślady użytkowania. Staram się słownie dokładnie opisywać uszkodzenia, defekty oraz wszystkie parametry przedmiotów, jednak proszę pamiętać, iż ZDJĘCIE PRZEDMIOTU STANOWI INTEGRALNĄ CZĘŚĆ OPISU PRZEDMIOTU! W razie niejasności proszę zadawać pytania, mogę zawsze wysłać więcej zdjęć.4. Proszę o przemyślane zakupy i branie pod uwagę stanu przedmiotu, gdyż NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW, chyba, że w uzasadnionym przypadku.5. Koszt przesyłki jest ustalony na podstawie cennika Poczty Polskiej wedle wymiaru i wagi przedmiotu wraz z opakowaniem. Jeśli kupią Państwo kilka rzeczy na moich aukcjach za przesyłkę zapłacą Państwo tylko raz - proszę o kontkat przed wpłaceniem pieniędzy - koszt przesyłki zostanie oszacowany na podstawie cennika Poczty jak wyżej.6. Delikatne przedmioty powinny być wysyłane z opcją "ostrożnie szkło", jednak ponieważ jest to droga przesyłka mogę również wysłać normalną paczką lub listem. Należy niestety liczyć się wtedy z możliwością uszkodzenia przedmiotu w transporcie. Decyzję pozostawiam więc Kupującemu. Zaznaczam przy tym, że zawsze bardzo starannie pakuję przedmioty.7. Wysyłka listem zwykłym, nierejstrowanym jest możliwa (jest to najtańsza opcja) jednak wysyłam wtedy towar na odpowiedzialność Kupującego, nie ma bowiem możliwości udokumentowania, że towar został wysłany.8. Prowadzę wyłącznie sprzedaż internetową, nie ma więc możliwości oglądania przedmiotów przed zakupem. Mogę zgodzić się na odbiór osobisty jedynie w miejscu mojego zamieszkania - NIE dowożę przedmiotów do klienta!9. Pieniądze za wylicytowany towar należy wpłacać poprzez PayU lub bezpośrednio na numer konta: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 81 1020 2906 0000 1802 0038 1392, można płacić przy odbiorze osobistym, natomiast NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZA POŚWIĘCONY CZAS I ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW NA MOICH AUKCJACH!