Pojemnik na kapsułki z kawą na 20 sztuk, PROMOCJA (6542056027)

zakończona
24,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 12,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
Zakupy od 300 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Wąbrzeźno
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 0.80 [kg]
 • materiał wykonania: plastik
 • rodzaj: do produktów płynnych
 • kolor: przezroczysty
 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 8.00 do 15.00
telefon
605 988 906
email
office@mplconsulting.pl
godziny otwarcia
Pon - Pt 8.00 - 15.00
adres

MPL
Ul. Łabędzia 1
87-200 Wąbrzeźno

Paczki wysyłamy:
12 zł Kurier In Post
15 zł Kurier In Post za pobraniem
0 zł Odbiór osobisty w siedzibie ul. Łabędzia 1, 87-200 Wąbrzeźno
 • Zakupiony towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto. Wszystkie paczki dostarczane są przez Kuriera In Post powinny być dostarczone w drugim dniu od daty nadania.

  Prosimy o wyrozumiałość w drobnym jednodniowym opóźnieniu.

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

W naszym sklepie oferujemy następujące formy płatności:

 • Płatność z góry (wpłata przez PayU)
 • Płatność przelewem do 3 dni roboczych od złożenia zamówienia (wpłata na konto)

Bank PKO BP S.A.

Numer konta: 20 1020 5024 0000150201342765

w tytule przelewu: Imię i nazwisko oraz numer zamówienia

 • Płatność przy odbiorze (za pobraniem)

Uwaga:

Usługa zostanie wykonana w terminie 3 dni roboczych od momentu dokonania
przez konsumenta płatności.

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

Plastikowy pojemnik na kapsułki do ekspresu do kawy.

Pomieści 20 kapsułek. 4 rzędy po 5 sztuk dzięki czemu można ułożyć kapsułki według rodzajów kawy.

Otwierany od góry.

Wymiary: 23,5 x19x 3,5cm.


© PanelReklamowy


Dodano 2016-11-03 11:41
Szanowni Państwo, w ostatnim czasie zmieniliśmy dostawcę na Firmę Kurierską In Post, w związku z tym, że Allegro przy wpisywaniu opcji dostawy kurier In Post podaję kwotę dostawy inną (wyższą) niż Nasza Firma chce pobierać pozostawiamy formę dostawy jako Pocztex Kurier 48. Jednocześnie informujemy, że wszystkie przesyłki kurierskie nadawane są przez firmę In Post i dostarczane są najpóźniej w drugim dniu od daty nadania.

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u DarekMPL za co najmniej 300 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 20 1020 5024 0000 1502 0134 2765
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
Przesyłka kurierska 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

MPL Consulting
Kanarkowa 3
87-200 Wąbrzeźno
NIP: 878-151-00-70
REGON: 871685271
Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą- Urząd Miasta, 87-200 Wąbrzeźno, Wolności 18

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Give The Gift
Łabędzia 1
87-200 Wąbrzeźno
Polska
 
Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas:MPL CONSULTING Dariusz Czyżak, ul. Kanarkowa 3, 87-200 Wąbrzeźno, sklep@givethegift.eu o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej www.givethegift.eu . Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną). Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Kwestionariusz odstąpienia od umowy: WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Adresat: Give The Gift adres do zwrotu: ul. Łabędzia 1 , 87-200 Wąbrzeźno e-mail kontaktowy: sklep@givethegift.eu Ja/My niniejszym informuję/informujemy o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedażynastępujących rzeczy umowy dostawy następujących rzeczy umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy/ o świadczenie następującej usługi 1.Data zawarcia umowy/odbioru. 2.Imię i nazwisko konsumenta(-ów) 3.Adres konsumenta(-ów). Data: Podpis

reklamacje

Dane kontaktowe do reklamacji:Adres e-mail: sklep@givethegift.eu Telefon: 605-988-906 w godz. 10-16 Adres do reklamacji:Give The Gift by MPL ul. Łabędzia 1 87-200 Wąbrzeźno. Procedura reklamacyjna. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad:Sprzedawca niniejszym oświadcza, że ciąży na nim ustawowy obowiązek dostarczenia produktu będącego przedmiotem zamówienia bez wad fizycznych lub prawnych. Tryb reklamacji: 1.W wypadku gdy towar ma wadę, konsument może żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy sprzedaży, wymiany towaru na pozbawiony wad albo jego naprawy. 2.Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania towaru konsumentowi. Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę towaru na wolny od wad przedawnia się z upływem roku, lecz termin ten nie może zakończyć się przed upływem terminu określonego w zdaniu poprzednim. 3.Konsument, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na adres Sprzedawcy, na swój koszt. 4.Sprzedawca ustosunkuje się do roszczenia konsumenta w terminie 14 dni. 5.Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozwiązywania sporów.Każdy Klient może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. W tym zakresie możliwe jest skorzystanie przez Klienta z mediacji. Listy stałych mediatorów oraz istniejących ośrodkach mediacyjnych przekazywane są i udostępniane przez Prezesów właściwych Sądów Okręgowych. 6.Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać: -imię i nazwisko, adres, adres e-mail kupującego, -datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, -przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania kupującego, -wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 7. Klient zobowiązany jest przesłać na własny koszt towar w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu(paragon, faktura) oraz formularzem reklamacyjnym. 8. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Klienta adres e-mailowy.

pozostałe informacje

Nie zgadzam się na wysyłkę za granicę.