Pojemnik kuchenny wysoki 3.2 L LOFT biała obwódka (6730324415)

Od 20-12-2017 do 29-12-2017 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
24,90 zł
z 76 sztuk
Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Paczkomaty 24/7 12,00 zł
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • lokalizacja: Czernin, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Adres: Czernin 21, 78-113 Dygowo

Czynne: pn-pt 8:00 - 16:00

Infolinia: +48 536 063 536

E-mail: biuro@rotho24.pl

Przedmiotem sprzedaży jest:

Pojemniki z serii LOFT to rewolucyjne rozwiązanie dla Twojej kuchni. Są to pojemniki charakteryzujące się nowoczesnym designem i najwyższą jakością wykonania. Różne pojemności pozwalają na pełną organizację kuchennych zasobów od artykułów sypkich po makarony, płatki śniadaniowe, owoce, ciastka czy choćby słodycze. Szczelna pokrywka zapewni przechowywanym produktom świeżość i ochroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Estetyka wykonania pozwala wykorzystać pojemniki również jako ozdobę w kuchni.

Wymiary:

dł./szer./wys. (cm) 20 x 10 x 21,4

Pojemność:

3.2 L

Kod produktu:

1160890000

Zamówione produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej Pocztex.
Korzystamy również z usług Paczkomaty InPost (dotyczy przesyłek o małym gabarycie).Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco od momentu otrzymania płatności lub przyjęcia zgłoszenia wysyłki pobraniowej.

Informacje kontaktowe:

 • Firma: P.H. Centurion sc
 • Adres: Czernin 21, 78-113 Dygowo
 • Infolinia: +48 536 063 536
 • E-mail: biuro@rotho24.pl
 • Nip: 671-181-38-41
 • Regon: 321390432
 • Czynne: pn-pt: 8:00 - 16:00, sb nieczynne

Dane do płatności:

 • Zalecamy: Płatności payu - przez allegro (błyskawiczna wpłata)
 • Przelew tradycyjny: na konto: Bank Millenium
 • Nr rachunku: 57 1160 2202 0000 0002 4220 7226
 • Tytuł przelewu: Prosimy nick allegro
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost
pierwsza sztuka:
8,60 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
6
przybliżony czas realizacji:
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
14,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
20
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
18,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
20
przybliżony czas realizacji:
2 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka:
12,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
6
przybliżony czas realizacji:
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Rodzaj Gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji
PH Centurion sc
Czernin 21
78-113 Dygowo
Jak zgłaszać reklamację?

 

 1. Każdy towar kupiony w Sklepie może być reklamowany, jeśli posiada wady wskazujące na niezgodność towaru z umową.
 2. Konsument ma prawo żądać: wymiany towaru wadliwego na wolny od wad lub usunięcia wady. Konsument może także złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że Sprzedający niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Konsumenta wymieni towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli towar był już wymieniony lub naprawiany przez Sprzedającego albo Sprzedający nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany towaru na wolny od wad lub usunięcia wady.
 3. Reklamację należy złożyć drogą pocztową na adres Sprzedającego lub drogą elektroniczną na adres e-mail Sprzedającego.
 4. Konsument reklamując towar wskazuje przyczyny reklamacji oraz informacje niezbędne do określenia zamówienia (przykładowo: numer aukcji, datę złożenia zamówienia, swoje dane).
 5. Sprzedający ma obowiązek ustosunkowania się do żądania Konsumenta w terminie 14 dni poprzez poinformowanie Konsumenta o przyjęciu bądź odrzuceniu reklamacji.
 6. Jeżeli Sprzedający nie ustosunkował się w terminie 14 dni do żądania Konsumenta co do usunięcia wady lub wymiany towaru na nowy, oznacza to, że uznał reklamację Konsumenta za uzasadnioną.
 7. W przypadku wymiany towaru na wolny od wad lub usunięcia wady, towar zostanie wysłany przez Sprzedającego w rozsądnym czasie, na koszt Sprzedającego, bez nadmiernych niedogodności dla Konsumenta.
Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący

Adres do zwrotu
PH Centurion sc
Czernin 21
78-113 Dygowo
Zasady zwrotu produktu

 

 1. Konsument ma prawo odstąpić od umowy i zwrócić towar w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru przez Konsumenta lub osobę trzecią przez niego wskazaną bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem kosztów, o których mowa w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumentów (zgodnie z art. 27 tej ustawy).
 2. Konsument zobowiązany jest do pokrycia tylko bezpośrednich kosztów zwrotu towaru, przez co należy rozumieć koszt odesłania towaru przy odstąpieniu od umowy.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy przez Konsumenta, Sprzedający zwróci Konsumentowi wszystkie płatności poniesione przez Konsumenta w tym cenę towaru oraz koszt jego dostarczenia.
 4. Warunkiem uwzględnienia zwrotu jest złożenie przez Konsumenta, przed upływem 14 dni od daty otrzymania towaru, oświadczenia o odstąpieniu od umowy na piśmie. Towar wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy należy wysłać na adres Sprzedającego Czernin 21, 78-113 Dygowo. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem powyższego terminu.
 5. W przypadku odstąpienia od umowy, umowę uważa się za niezawartą. Konsument ma zwrócić towar niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.
 6. Zwrot płatności dokonanych przez Konsumenta, nastąpi niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 (czternastu dni) od dnia otrzymania oświadczenia przez Konsumenta o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta, do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 7. Zwrot ceny sprzedaży nastąpi za pomocą tego samego sposobu zapłaty, jakiej dokonał Konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami, na rachunek wskazany przez Konsumenta.