Pojemnik GN 1/4 PROFI LINE 5,5l 265x162mm HENDI (6482533841)

7 dni do końca
cena kup teraz
82,66 zł
z 10 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 12,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
Zakupy powyżej 300 zł
  • lokalizacja: Poznań

nazwa firmy
GLOBAL KIJANKA SP.JAWNA
KOPANINA 28/32
61-880 Poznań

NIP: 7792344634
REGON: 300938056

Telefon/fax: 618332265

email: agata.nowak@globalpo­land.pl
Nr GG
Dane do wpłaty przez Pay
  • lub na nr konta:
  • 80 1140 2017 0000 4002 1049 8782
WYSYŁKA
Przesyłki wysyłamy w ciągu 2-5 dni roboczych, w wyjątkowych sytuacjach oczekiwanie na przesyłkę może przedłużyć się o 30 dni.
Pojemnik GN 1/4 PROFI LINE 265x162mm
pojemność 5,5 l


Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10

Bardzo solidna konstrukcja
Zaokrąglone krawędzie pozwalające utrzymać czystość
Mogą być stosowane w piecach konwekcyjnych, lodówkach, bemarach i podgrzewaczach
Wytrzymują temperatury od -40°C do 300°C
Do pojemników pasują pokrywki GN z poliwęglanu
Możliwość piętrowania
Można myć w zmywarkach


Wymiary: długość 265mm, szerokość 162 mm, głębokość 200mm, grubość 0,8 mm

kod produktu: 801604

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU I NA POZOSTAŁE NASZE AUKCJE

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u GASTRONOMIA_PL za co najmniej 300 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Witamy Nasza firma z siedzibą w Poznaniu działa na rynku od 2008 roku zajmując się głównie sprzedażą artykułów spożywczych sprowadzanych z Włoch. Wychodząc naprzeciw klientom rozszerzyliśmy nasza ofertę i wprowadziliśmy do niej sprzęt gastronomiczny cenionych na świecie marek. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem: Pavin Caffe, Newby, Hendi, Sanremo. W naszym sklepie znajdziecie Państwo to co potrzebne do Państwa kawiarni, restauracji, baru a również domowych pieleszy.

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Kupujący ma prawo do odstąpienia od zakupu w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. W tym celu proszę o poinformowanie nas drogą mailową lub pisemną,przesyłając formularz zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. Zwrot towaru wraz z dołączonym dowodem zakupu - fakturą VAT lub paragonem, powinien nastąpić nie później niż 14 dni od wysłania do nas informacji oodstąpieniu Kupującego od umowy. Zwrot obejmuje towar nowy, bez oznak użytkowania, oryginalnie zapakowany, z metkami. Zwrot pieniędzy następuje poprzez przelanie pieniędzy na wskazane przez Państwo konto w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas informacji o odstąpieniu od umowy. Zastrzegamy sobie możliwość wstrzymania się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy. Nie odbieramy paczek pobraniowych oraz paczek wysłanych na nasz koszt - bezpośrednie koszty zwrotu ponosi Kupujący.

reklamacje

Gwarancja i reklamacje Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć towar nowy, bez wad. Jeśli Kupujący stwierdzi wadę zakupionego towaru Sprzedawca ma obowiązek wymienić towar na nowy bez wad lub usunąć wadę w jak najkrótszym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Kupującego zgodnie z gwarancją producenta. Gwarancji podlega każdy sprzedawany przez nas produkt za wyjątkiem towaru z branży spożywczej. Gwarancja obejmuje okres 1 roku, w w przypadku suszarek 2 lata. Sprzedawca ponosi koszty związane z naprawą lub wymianą rzeczy. W przypadku kiedy którykolwiek z produktów ma znamiona wady fabrycznej prosimy o przesłanie informacji na adres firmy wraz ze zdjęciem przedstawiającym wadę.W przypadku kiedy stwierdzono brak zamawianych produktów prosimy o przesłanie informacji na adres mailowy. Podstawą reklamacji jest zgłoszenie reklamacyjne wysłane przez Kupującego drogą mailową na adres firmy oraz dostarczenie go wraz z reklamowanym towarem i dokumentem zakupu. Jeśli reklamacja wymagałaby np. demontażu zakupionego towaru - Kupujący powinien udostępnić miejsca gdzie wadliwy towar się znajduje. Podstawą reklamacji towaru uszkodzonego w transporcie jest spisany z kurierem dostarczającym towar protokół szkody i przesłanie nam go drogą mailową. Kupujący powinien sprawdzić stan opakowania i zamówionego towaru w chwili ich wydania przez kuriera, sprawdzić zgodność towaru z dokumentem zakupu. Kurier jest zobowiązany zaczekać, aż Kupujący w jego obecności sprawdzi stan i zawartość przesyłki. W przypadku stwierdzenia niezgodności, uszkodzenia towaru Kupujący ma prawo żądać od kuriera spisania protokołu szkody - nie później jednak niż w ciągu 7 dni od dnia odbioru przesyłki. Kupujący może również odmówić przyjęcia paczki, którą uzna za naruszoną po uprzednim spisaniu protokołu szkody z kurierem wpisując przyczynę nieodebrania przesyłki jako: 'Naruszenie taśmy firmy i opakowania". Dla usprawnienia reklamacji przed wysyłką reklamowanych rzeczy, prosimy o kontakt ze Sprzedawcą w celu uzgodnienia szczegółów. Nie odbieramy paczek pobraniowych oraz paczek wysłanych na nasz koszt. Odpowiedzialność Sprzedawcy nie obejmuje: wad, uszkodzeń, nieprawidłowego działania lub obniżenia jakości nabytego towaru przez Kupującego powstałych w wyniku przypadkowego lub celowego uszkodzenia mechanicznego, uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem, uszkodzeń powstałych wskutek ingerencji osób trzecich, również ingerencji nieuprawnionego lub nieautoryzowanego przez Sprzedawcę serwisu towaru gdzie zostały usunięte lub uszkodzone numery seryjne lub inne oznaczenia umożliwiające ich identyfikację, różnic w wyglądzie rzeczy zamawianych z otrzymanymi, które wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów ekranu monitora Kupującego. Termin "wada" nie obejmuje konserwacji, czyszczenia, wymiany lub naprawy użytych podzespołów bądź części składowych, wymiany materiałów eksploatacyjnych, etc.

pozostałe informacje

Po zakupie Czekamy na informację od Państwa o sposobie płatności, adresie wysyłki i wyborze rodzaju dowodu zakupu. Mają Państwo do wyboru dwie opcje zapłaty za zakupiony towar: tradycyjnym przelewem na wskazane konto lub poprzez system PayU, lub za pobraniem. Wpłatę należy dokonać do 7 dni od dnia dokonania pierwszego zakupu (czas między pierwszym a ostatnim zakupem nie może przekroczyć 7 dni ). Po upłynięciu tego terminu występujemy do serwisu Allegro o anulowanie transakcji. Istnieje możliwość wydłużenia terminu zapłaty, lecz po wcześniejszym uzgodnieniu i otrzymaniu od nas potwierdzenia e-mailem. Wpłata na konto obejmuje koszt zakupionego towaru i ewentualne koszty przesyłki: Dane do przelewu: PAVINCAFFE POLSKA Spółka Jawna ul.Kopanina 28/32 60-105 Poznań Numer konta: 80 1140 2017 0000 4002 1049 8782 W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko oraz nick z Allegro. Na każdy zakupiony u nas towar otrzymują Państwo fakturę VAT lub na życzenie paragon. Prosimy aby w opcji Formularza: 'Sposób zapłaty i dostawy dla zakupów w Twojej aukcji', podać dane na jakie ma zostać wystawiona faktura. Dowód zakupu zostanie dołączony do zakupionego towaru. Transport Towary są wysyłane firmą kurierską w dni robocze, po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Czas realizacji wynosi od 2 do 5 dni roboczych, chyba,że danego produktu nie ma u producenta - wówczas czas realizacji może wydłużyć się do 30 dni o czym klient zostanie poinformowany w osobnym mailu. Towar jest bezpiecznie zapakowany i zabezpieczony przed ewentualnym uszkodzeniem w czasie transportu. Jeśli adres wysyłki ma być inny niż określony na Państwa koncie użytkownika Allegro bardzo proszę o poinformowanie nas o właściwym miejscu dostawy. Koszt przesyłki określony jest przy każdej z ofert. Przy zakupie powyżej 300 zł wysyłka gratis.