PODZIĘKOWANIA dla RODZICÓW Tort z Ręczników Ślub (6922314082)

3 osoby kupiły 6 kompletów
12 dni do końca
cena kup teraz
78,00 zł
z 994 kompletów
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • lokalizacja: Luboń, Poznań, Swarzędz, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

Ogród Prezentów

788-82-00-03

prezentowogrod@wp.pl
Z przyjemnością odpowiemy
na wszystkie pytania.
Pracujemy od pn. do pt. w godz. 8:00- 16:00

Ogród Prezentów
Magdalena Nyćkowiak-Filusz
Nr konta w mBank:
98 1140 2004 0000 3102 7432 4250


Paczki wysyłamy w ciągu 24-48h
od otrzymania wpłaty lub zamówienia
za pobraniem i otrzymania wszystkich potrzebnych informacji
do wykonania zamówienia.
Jeśli zależy Tobie na expresowej przesyłce, zadzwoń:
788-82-00-03

Wszystkie istotne informacje dotyczące zakupów znajdziesz w zakładce "Informacje od Sprzedający"

Ślub to piękna i wyjątkowa okazja. W tym dniu warto podziękować swoim rodzicom i dziadkom za miłość,
cierpliwość i trud włożony w Wasze wychowanie.

Na tej aukcji oferujemy elegancki komplet
2 grubych ręczników kąpielowych 70x140 cm
w postaci oryginalnego tortu z haftem - dedykacją na wstążce. Komplet jest pięknie dekorowany dodatkami najwyższej jakości, zapakowany w celofan.
Otrzymasz wyjątkowy, gotowy do wręczenia
prezent dla najbliższych.

Ręczniki. Wszystkie oferowane prze naszą firmę ręczniki wykonane są wyłącznie z bawełny 100%, dlatego każdy nasz produkt cechuje się doskonałą chłonnością i wysoką jakością. Ręczniki mają gramaturę 500 g/m2, co świadczy, że są grube i miękkie, polski producent. Ręczniki mają intensywne kolory, nie farbują. Jeśli chcesz tort z innego koloru ręczników, aniżeli prezentowane we wzorze możesz skorzystać z poniżej oferty.

Dostępne kolory ręczników:

Hafty. W cenie produktu wykonamy dla Ciebie haft na wstążce złożony z 6-7 wyrazów, ale nie więcej niż 3 linijki, np.:

Kochanym Rodzicom
Dziękujemy
Kasia i Marcin

Kochanym Rodzicom
Kasia i Marcin
23.06.2017r.

Haft jest wykonywany profesjonalnymi maszynami hafciarskimi, przy użyciu trwałych, niefarbujących nici do haftu. Kolor nici dobierany jest do kolorystyki dekoracji.

Dodatkowe informacje o produkcie. Wszystkie nasze produkty są pięknie dekorowane dodatkami florystycznymi najwyższej jakości, pakowane w celofan - otrzymujesz prezent gotowy do wręczenia. Torty na czas wysyłki pakowane są w nowe kartony. Zamówienia realizujemy w ciągu 24-48h. Kolor otrzymanych produktów może nieznacznie się różnić od tych prezentowanych na zdjęciach ze względu na indywidualne ustawienia monitora.

Prezent gotowy do wręczenia

Po zakupie. Poinformuj nas o: wybrany wzorze dekorowania. Jeśli masz problem z wyborem możesz liczyć na naszą pomoc. Wszystkie informacje wyślij w "Wiadomości do Sprzedającego" wypełniając formularz dostawy Allegro lub w osobnym mailu - pamiętaj o podaniu swojego loginu lub imienia i nazwiska.

Wybierz wzór dekorowania:
Na innych naszych aukcjach znajdziesz m.in. super torty:
W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
788-82-00-03
Zapraszamy na nasze inne aukcje:
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 98 1140 2004 0000 3102 7432 4250
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 24,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

kontakt

pozostałe informacje

Zamówienia wysyłamy w ciągu 24h (nigdy nie później niż w ciagu 48h) pod warunkiem, że zostało złożone do godz. 17 od poniedziałku do piątku i do tego czasu otrzymaliśmy wpłatę lub zamówienie płatne przy odbiorze.

Realne kolory ręczników oraz dekoracji mogą nieznacznie się różnić od prezentowanych na

naszych zdjęciach ze względu na indywidualne ustawienia monitorów oraz światło

podczas wykonywania zdjęć.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Ogród Prezentów Magdalena Filusz
Pl. E. Bojanowskiego 5a
62-030 Luboń
PL
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

1) Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas listownie: Ogród Prezentów, Magdalena Nyćkowiak-Filusz, Pl.E.Bojanowskiego 5a, 62-030 Luboń o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe, który prześlemy Państwu mailowo. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną). 2)Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 3) Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje Klientowi będącemu Konsumentem w odniesieniu do umów, w których Towarem jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. 4) Wprzypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. 5) Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres naszej pracowni: Ogród Prezentów, Magdalena Nyćkowiak-Filusz, Pl.E.Bojanowskiego 5a, 62-030 Luboń niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. 6) Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata

Adres do reklamacji:
Magdalena Nyćkowiak-Filusz
Pl.E.Bojanowskiego 5a
62-030 Luboń
PL
Dodatkowe informacje

W wypadku gdy towar ma wadę, konsument może żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy sprzedaży, wymiany towaru na pozbawiony wad albo jego naprawy. Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania towaru konsumentowi. Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę towaru na wolny od wad przedawnia się z upływem roku, lecz termin ten nie może zakończyć się przed upływem terminu określonego w zdaniu poprzednim. Konsument, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na adres Sprzedawcy, na jego koszt. Sprzedawca ustosunkuje się do roszczenia konsumenta w terminie 14 dni.