Poduszka kształtka 3D MIRACULUM - BIEDRONKA I KOT (6994363593)

zakończona

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
 • bohater: inny
 • płeć: chłopcy, dziewczynki

opis

Witam na mojej aukcji !!!

Fantastyczna na  licencji poduszka kształtka

  3 D  " MIRACULUM  - BIEDRONKA I CZARNY KOT "!!!

Idealna na prezent z okazji :

 • imienin 
 • urodzin
 • Dnia Dziecka 
 • Dnia Chłopca
 • Dnia Kobiet(ek)
 • Mikołajek
 • Bożego Narodzenia
 • itp.

Wymiary :

wys. 35 cm

Z serii " MIRACULUM - BIEDRONKA I CZARNY KOT " oferujemy :

 • ręczniki kąpielowe
 • poncza kąpielowe
 • pamiętniki LED
 • pamiętniki z długopisem
 • pościele 
 • parasole
 • budziki
 • latarki
 • lampki nocne
 • parasole

Tej aukcji nie obserwujemy, tylko kupujemy. Kto obserwuje, a nie kupuje, ten później żałuje !!!

Swoim dzieciom nie żałujcie, u nas kupujcie !!!

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 12,30 zł

Lokalizacja: Kępno, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
12,30 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

P.H.U. NIKA Jacek Woś
Wrocławska 47
63-600 Kępno
Dodatkowe informacje

  Kupujący może złożyć reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem mailowym , lub w formie pisemnej na adres firmy . Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, -wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 1.Osoba składająca reklamację z uzasadnionego powodu ( tj. wada fizyczna rzeczy ) ma prawo do zwrotu, wymiany towaru lub obniżenia jego ceny. 2.W przypadku reklamacji towaru prosimy o wykonanie opisu oraz dokumentacji fotograficznej i przesłanie na adres e-mail oraz odesłanie towaru wraz z dowodem zakupu . Brak dowodu zakupu powoduje odrzucenie reklamacji i odesłanie towaru na koszt kupującego. 3.Termin rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania przez nas towaru. W przypadku uznania reklamacji pokrywamy koszt wysyłki zwrotnej. 4.Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem. 5.Towar reklamowany nie może nosić śladów użytkowania tzn. być brudny, zaplamiony , przepocony . 6.Towar powinien być zapakowany w oryginalne opakowanie , metki powinny być przymocowane na stałe do wyrobu. 7.Reklamacji nie podlega fizyczne zużycie rzeczy : - suwaki -zapinki, zatrzaski, -cyrkonie ,dżety ,klamry itp. 7. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur : Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Poznaniu . Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Oświadczam jako Sprzedający PHU NIKA Jacek Woś , że zobowiązuję się dostarczyć Kupującemu rzeczy bez wad , z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.  

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

P.H.U. NIKA Jacek Woś
Wrocławska 47
63-600 Kępno

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
od_Baby_do_Lady
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

67

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 694669502
poniedziałek - sobota
08:00 - 20:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Nasza firma zajmuje się internetową sprzedażą odzieży, pościeli, ręczników, kocy, art. szkolnych, zabawek. Stawiamy zarówno na bezpieczeństwo, jak i komfort naszych dzieci. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno produkty licencyjne, jak również spełniającą wymagania Oeko -Tex.

Kwoty, które nabywca wpłaca na poczet kosztów wysyłki, nie stanowią przychodu sprzedawcy. Są to kwoty,które przekazujemy firmie kurierskiej lub Poczcie Polskiej.

„Kupujący bezpośrednio w naszym sklepie, automatycznie udziela sprzedającemu pełnomocnictwa na jednorazowe zawarcie umowy z firmą realizującą odpłatną dostawę zamówionych towarów na nadanie przesyłki w imieniu i na rzecz kupującego”.

Całkowity koszt przesyłki pokrywa kupujący.Pozostałe informacje


Wszystkie artykuły jest to oferta dropshippingowa !!! Towar wysyłany jest bezpośrednio od największego w Polsce dystrybutora produktów licencyjnych. Zamówienie wysyłane jest w następnym dniu roboczym. Możliwa jest tutaj opcja wysyłki jedynie  kurierem !!! Prosimy o rozważne wystawianie komentarza i przyznawanie gwiazdek w sekcji koszty dostawy. Wybierając ofertę dropshippingową sami zgadzacie się Państwo na wyższy koszt dostawy.

 Kupując na aukcjach z ofertą dropshippingową nabywca towaru, wyraża zgodę na przesłanie rachunku drogą elektroniczną.