Podpis elektroniczny CERTUM - zestaw MINI 2 lata (6950739500)

zakończona
355,47 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Paczka pocztowa priorytetowa 12,00 zł
 • Przesyłka kurierska 17,50 zł
Zakupy od 1 000 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Konin, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 0.25 [kg]
 • platforma:: tylko dla platformy PC
 • rodzaj:: BOX, klucz

opis

Zestaw do podpisu elektronicznego Mini / USB
z certyfikatem kwalifikowanym CERTUM

na 2 lata

Zestaw CERTUM Mini to kompletne urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego, składające się z certyfikatu kwalifikowanego, mini karty kryptograficznej (nośnik certyfikatu) oraz poręcznego czytnika kart kryptograficznych. Dzięki niewielkim rozmiarom czytnika kart kryptograficznych oraz karty kryptograficznej, zestaw CERTUM mini jest bardzo wygodny w użyciu i wprost idealny dla klientów poszukujących rozwiązań mobilnych. Zawarty w zestawie certyfikat kwalifikowany może być wykorzystywany przez Płatników składek ZUS do podpisywania deklaracji.

Na zestaw składają się:

Czytnik kart ACS ACR38T Plug-in / USB

Karta kryptograficzna

Płyta z oprogramowaniem.

Certyfikat kwalifikowany CERTUM

Kwalifikowany znacznik czasu (5000 sztuk/miesiąc)

Wszelkich informacji i pomoc techniczną udzielamy do godziny 16:00

pod numerem +48 63 2465057 lub po godzinie 16:00 pod numerem +48 602 751447

Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

Gwarancja na kasy i drukarki fiskalne firmy POSNET i NOVITUS udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu przez Nabywcę do której wydana jest karta gwarancyjna.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

GUZIK - systemy informatyczne
Spółdzielców 8
62-510 Konin
Dodatkowe informacje

Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub dystryutora. Jeżeli na aukcji nie zaznaczono inaczej na każdy produkt udzielana jest gwarancja 12 miesięcy od daty zakupu towaru. Reklamacje towaru reguluje ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa. 

1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@guzik.konin.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, żądanie Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 


2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 


3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 


4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

GUZIK - systemy informatyczne
Spółdzielców 8
62-510 Konin

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczane mu są treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

 Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

O sprzedającym
guzik-konin-pl

Dane firmy

Kontakt

 • +48 63 2465057
 • +48 602 751447
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota
10:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

GUZIK – systemy informatyczne

Nasze przedsiębiorstwo dostarcza nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne dla klientów indywidualnych i biznesowych. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno oprogramowanie do prowadzenia działalności handlowej, jak i też nowoczesne i funkcjonalne urządzenia, takie jak kasy fiskalne, terminale płatnicze czy systemy alarmu i monitoringu. Ceny za kasy fiskalne oraz inne urządzenia dostępne w naszej ofercie mogą Państwo sprawdzić, odwiedzając nasz sklep internetowy. Ponadto, w naszej firmie zakupią Państwo także kwalifikowany podpis elektroniczny, który umożliwi Ci przeprowadzanie transakcji, czy też załatwianie urzędowych formalności na odległość. Tego typu dane, zapisane na specjalnym urządzeniu kryptograficznym, to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Wykupując jeden z naszych pakietów z kwalifikowanym podpisem elektronicznym, przeniesiesz się ze swoją firmą w internetową rzeczywistość błyskawicznego załatwiania spraw. Teraz zweryfikujesz dokument i złożysz na nim autograf z dowolnego miejsca na świecie!

Pozostałe informacje

Pracujemy dla Państwa od 1994 roku.