PODNOŚNIK SZYBY HONDA CIVIC VII PRZÓD LEWY 01-05 5 (7112740011)

zakończona

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • producent części: honda (oryginalne OEM)
  • typ samochodu: samochody osobowe

opis

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:

ORYGINALNY ELEKTRYCZNY MECHANIZM OPUSZCZANIA SZYBY


PODNOŚNIK PRZÓD LEWY

DO SAMOCHODU:

HONDA CIVIC VII 5-DRZWI (2001-2005)

WERSJA EUROPEJSKA

PODNOŚNIK 100% SPRAWNY, PO PROFESJONALNEJ REGENERACJI, DOSTĘPNY "OD RĘKI"

503 03 03 08

NIE JESTEŚMY TYLKO FIRMĄ WYSYŁKOWĄ

ZAJMUJEMY SIĘ REGENERACJĄ PODNOŚNIKÓW SZYB

OFERUJEMY:

EKSPRESOWĄ WYSYŁKĘ

(TAKŻE ZA POBRANIEM - PO UZG. TEL)

ODBIÓR OSOBISTY

PROFESJONALNY MONTAŻ

TROCHĘ O NASZYCH AUKCJACH:

ZAJMUJEMY SIĘ PROFESJONALNIE REGENERACJĄ MECHANIZMÓW PODNOSZENIA SZYB DO WIĘKSZOŚCI SAMOCHODÓW EUROPEJSKICH, JAPOŃSKICH I AMERYKAŃSKICH ...

WSZYSTKIE OFEROWANE PRZEZ NAS PODNOŚNIKI SĄ ORYGINALNE (NIE SPRZEDAJEMY ŻADNYCH TANICH ZAMIENNIKÓW [PODRÓBEK], KTÓRYCH NA ALLEGRO POJAWIŁO SIĘ OSTATNIO BARDZO DUŻO, A DŁUGOŚĆ ZADOWOLENIA Z ZAKUPU JEST BARDZO KRÓTKA)... DO KAŻDEGO KLIENTA PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE - 100% SATYSFAKCJA I ZADOWOLENIE JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE ...

U NAS NIE KUPISZ PODNOŚNIKA "WYCIĄGNIĘTEGO" PROSTO Z "DRZWI" - NIE JESTEŚMY MASZYNKĄ NAPRAWIAJĄCĄ PODNOŚNIKI - KAŻDY PODNOŚNIK JEST INDYWIDUALNIE DOPIESZCZANY, ŻEBY NOWY NABYWCA BYŁ ZADOWOLONY W 100% Z JEGO DALSZEGO UŻYTKOWANIA, W KAŻDY MECHANIZM WKŁADAMY MASĘ WŁASNEJ PRACY, DŁUGOLETNIEGO DOŚWIADCZENIA W NAPRAWIE I SERCA ( BO TO CO ROBIMY TAKŻE LUBIMY - JEST TO NASZA PASJA ), DOPROWADZAMY PODNOŚNIKI DO STANU FABRYCZNEGO, A NAWET POPRAWIAMY BŁĘDY FABRYKI ...

DO REGENERACJI PODNOŚNIKÓW UŻYWAMY TYLKO I WYŁĄCZNIE NAJLEPSZYCH ORYGINALNYCH ELEMENTÓW (A NIE TAK JAK KONKURENCJA TANICH ZAMIENNIKÓW), OFERUJEMY TAKŻE WERSJE WZMOCNIONE, W KTÓRYCH NIE PĘKAJĄ PLASTIKI ...

NAPRAWIAMY MECHANIZMY PODNOSZENIA SZYB USZKODZONE W SKUTEK ZERWANIA LUB ZATARCIA LINKI, POŁAMANIA ELEMENTÓW PLASTIKOWYCH, PANCERZY ZARÓWNO PODNOŚNIKÓW MECHANICZNYCH JAK I ELEKTRYCZNYCH DO WSZYSTKICH SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH I CIĘŻAROWYCH ...

CENA PODNOŚNIKA NA AUKCJI OBOWIĄZUJE PRZY ZWROCIE STAREGO ORYGINALNEGO USZKODZONEGO KOMPLETNEGO PODNOŚNIKA

Dostawa i płatność

Lokalizacja: Poznań, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u podnosnik-szyb za co najmniej 1000.00 zł.

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

P.U.H. Andrzej Mrówczyński
Rypińska 12
60-461 Poznań
Dodatkowe informacje

 Kupujący może składać firmie P.U.H. Andrzej Mrówczyński reklamacje dotyczące zawartej umowy pod adresem podnosniki-szyb@g.pl lub w formie pisemnej na adres P.U.H. Andrzej Mrówczyński 60-461 Poznań ul.Rypińska 12. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

1) Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji firma P.U.H. Andrzej Mrówczyński zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 

2) Firma P.U.H. Andrzej Mrówczyński rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 

3) Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

4) Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich. Sprzedawca oświadcza, że zobowiązuje się dostarczyć rzecz(y) bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

P.U.H. Andrzej Mrówczyński
Rypińska 12
60-461 Poznań

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Strony transakcji i przedmiot transakcji. 

1. Konto Allegro "podnosnik-szyb", jest prowadzone przez firmę P.U.H. Andrzej Mrówczyński z siedzibą w Poznaniu przy ul. Rypińska 12 60-461 wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP 972-050-25-79, REGON 631191885 , prowadzi sprzedaż detaliczną towarów za pośrednictwem sieci Internet. 

2. Klient może kontaktować się ze Sprzedającym korespondencyjnie pod adresem: ul. Rypińska 12 60-461 Poznań, pod adresem poczty elektronicznej podnosniki-szyb@g.pl, pod numerem telefonu: 503-03-03-08. 

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: 

3. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może odstąpić od Umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku firma P.U.H. Andrzej Mrówczyński zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego). Aby skorzystać z takiego prawa Kupujący zobowiązany jest poinformować firmę P.U.H. Andrzej Mrówczyński o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy, składając jednoznaczne oświadczenie, które może zostać na przykład wysłane pocztą na adres: P.U.H. Andrzej Mrówczyński, ul. Rypińska 12 60-461 Poznań, może to także zrobić drogą mailową na adres podnosniki-szyb@g.pl. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można również złożyć przy wykorzystaniu formularza zamieszczonego powyżej.

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: 

4. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca – Firma P.U.H. Andrzej Mrówczyński nie ponosi kosztu odesłania Towaru chyba że uzgodniono inaczej z Kupującym. Towar należy odesłać zwykłą paczką lub listem poleconym ( bez pobrania). 

Brak możliwości odstąpienia od umowy: 

5. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; - w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
podnosnik-szyb
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

42

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • 503-03-03-08
poniedziałek - piątek
08:00 - 20:00
sobota
08:00 - 15:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

ZAJMUJEMY SIĘ PROFESJONALNIE REGENERACJĄ MECHANIZMÓW PODNOSZENIA SZYB DO WIĘKSZOŚCI SAMOCHODÓW EUROPEJSKICH, JAPOŃSKICH I AMERYKAŃSKICH I TAKIE PODNOŚNIKI SZYB OFERUJEMY NA ALLEGRO ... WSZYSTKIE OFEROWANE PRZEZ NAS PODNOŚNIKI NA AUKCJACH SĄ ORYGINALNE (NIE SPRZEDAJEMY ŻADNYCH TANICH ZAMIENNIKÓW [PODRÓBEK], KTÓRYCH NA ALLEGRO POJAWIŁO SIĘ OSTATNIO BARDZO DUŻO, A DŁUGOŚĆ ZADOWOLENIA Z ZAKUPU JEST BARDZO KRÓTKA)... DO KAŻDEGO KLIENTA PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE - 100% SATYSFAKCJA I ZADOWOLENIE JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE ... NA NASZYCH AUKCJACH NIE KUPISZ PODNOŚNIKA "WYCIĄGNIĘTEGO" PROSTO Z "DRZWI" - NIE JESTEŚMY MASZYNKĄ NAPRAWIAJĄCĄ PODNOŚNIKI - KAŻDY PODNOŚNIK JEST INDYWIDUALNIE DOPIESZCZANY, ŻEBY NOWY NABYWCA BYŁ ZADOWOLONY W 100% Z JEGO DALSZEGO UŻYTKOWANIA, W KAŻDY MECHANIZM WKŁADAMY MASĘ WŁASNEJ PRACY, DŁUGOLETNIEGO DOŚWIADCZENIA W NAPRAWIE I SERCA ( BO TO CO ROBIMY TAKŻE LUBIMY - JEST TO NASZA PASJA ), DOPROWADZAMY PODNOŚNIKI DO STANU FABRYCZNEGO, A NAWET POPRAWIAMY BŁĘDY FABRYKI ...

Pozostałe informacje

1. Zakupiony towar jest wysyłany codziennie od poniedziałku do piątku, po zaksięgowaniu Państwa wpłaty na koncie PayU lub po otrzymaniu informacji o wyborze przesyłki pobraniowej płatnej przy odbiorze, w szczególnych wypadkach zastrzegamy sobie prawo do wysyłki w ciągu 7 dni roboczych.

2. Prosimy o rozważne licytowanie i kupowanie, ponieważ nie odwołujemy ofert.

3. Udział w aukcji oznacza zgodę na warunki przedstawione w opisie aukcji.

Numer oferty:7112740011
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?