PODŁOŻE ziemia do sukulentów i kaktusów 2 litry (6911061610)

88 osób kupiło 153 sztuki
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
4,99 zł
z 9612 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 9,99 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 13,99 zł
 • Niemcy 26,00 zł
Zakupy od 150 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Dobrodzień, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

opis

 • Rośliny
  domowe

 • Rośliny
  egzotyczne

 • Kaktusy

 • Sukulenty

Podłoże do sukulentów i kaktusów

Zdjęcie oferowanego podłoża Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie

2 litry podłoża dla kaktusów i sukulentów Skład:

 • żwir -frakcja 1-4 mm: 20%
 • keramzyt -frakcja 1-4 mm 20%
 • piasek kwarcowy płukany 20%
 • ziemia kompostowa 20 %
 • perlit 20%
 • nawóz Osmocote High K o uwolnionym działaniu 8-9 miesięcznym: 2,5g/L

Przygotowana przez nas mieszanka to doskonałe, gotowe podłoże do sadzenia i przesadzania kaktusów oraz innych sukulentów. Podłoże ma luźną strukturę, dzięki temu umożliwia dobre odprowadzenie wody, które jest niezbędne przy uprawie sukulentów. Mieszanka zawiera dodatek długodziałającgo nawozu otoczkowanego Osmocote, który przez 8-9 miesięcy będzie stopniowo uwalniał składniki pokarmowe umożliwiając zdrowy wzrost roślin. Zbilansowany skład poszczególnych frakcji podłoża zapewni idealne warunki do rozwoju kaktusów i innych sukuelentów bez ryzyka gnicia korzeni, a dodany długodziałający nawóz pozwoli zapomnieć o nawożeniu na długie miesiące. Jedno opakowanie zawiera 2 litry podłoża.

Czas realizacji

1-2 dni robocze

Wysyłka gratis

przy zakupie za minimum 150 zł

Co nas cechuje?

Wysoka
jakość

Szybka
realizacja

Zaufanie
Klientów


Rośliny wysyłamy na naszą odpowiedzialność w odpowiednim opakowaniu chroniącym przez uszkodzeniem oraz niskimi temperaturami zimą. Rośliny to specyficzny rodzaj towaru, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w ich pakowaniu docierają one do Klienta w idealnym stanie, co potwierdzają opinie Kupujących.

Przeczytaj ostatnie komentarze

...i przekonaj się, dlaczego warto złożyć u nas zamówienie


Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

W poszukiwaniu najciekawszych gatunków
pokonujemy setki kilometrów dbając
o jak najciekawszy asortyment roślin egzotycznych
niedostępnych w powszechnej sprzedaży


Nasze bestsellery

Kliknij i przekonaj się dlaczego

Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u zielony-parapet za co najmniej 150 zł.
Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
9,99 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
200
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze
Niemcy
pierwsza sztuka:
26,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
40
przybliżony czas realizacji:
5-7 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
13,99 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
200
przybliżony czas realizacji:
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury

Reklamacja

1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

DIONEA Weronika Drozda
Rzędowice ul. Bzionkowska 6
46-380 Dobrodzień
Dodatkowe informacje

Chcemy aby wszyscy Klienci byli zadowoleni, dlatego każdy ma prawo do reklamacji zakupionego towaru, jeśli sadzonka została uszkodzona podczas transportu bądź występują jakieś braki w przesyłce. Wszelkie niezgodności należy zgłaszać mailowo bądź telefonicznie maksymalnie 48h od otrzymania paczki. Reklamacje są rozpatrywane na podstawie zdjęcia uszkodzonej sadzonki. Zdjęcie uszkodzonej sadzonki należy przesłać do nas mailowo na adres sklep@zielony-parapet.pl. W przypadku uszkodzenia wszelkie koszty związane z reklamacją pokrywamy we własnym zakresie i zapewniamy dostawę nowych roślin na nasz koszt.

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

DIONEA Weronika Drozda
Rzędowice ul. Bzionkowska 6
46-380 Dobrodzień

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1. Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży Towarów zakupionych u Sprzedawcy bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w terminie czternastu dni, licząc od dnia wydania Towaru (tj. od dnia od objęcia rzeczy w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik). Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 2. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów w której:- przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;- przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;- przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;- przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami. 3. W razie odstąpienia od umowy Konsument zobowiązany jest do zwrotu Towaru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. 4. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. 5. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o wykonaniu przez Konsumenta prawa odstąpienia od umowy. 6. Zwrot płatności jest dokonywany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jaki został przez Konsumenta użyty w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie Konsument zgodził się na inne rozwiązanie. W przypadku zapłaty za pośrednictwem płatności elektronicznych Konsument wyraża zgodę za zwrot płatności na rachunek bankowy, którego numer zobowiązuje się podać na żądanie Sprzedawcy mające związek z odstąpieniem od umowy. 7. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towaru lub do czasu dostarczenia Sprzedawcy dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 8. Koszt odesłania przedmiotu pokrywa Kupujący, natomiast firma Dionea zwraca środki przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył kupujący, a jeśli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia, firma Dionea nie jest zobowiązana do zwrotu kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

O sprzedającym

zielony-parapet
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

4562

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Kontakt

 • (034) 3536-316
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00

Informacje o sprzedającym

Sklep Zielony-Parapet zajmuje się sprzedażą roślin domowych. Od 2012 roku specjalnością naszej firmy są kwiaty doniczkowe, głównie sukulenty, kaktusy, rośliny owadożerne i inne rośliny egzotyczne. Zdobyte przez lata doświadczenie zarówno w uprawie roślin domowych jak i ich pakowaniu oraz bezpiecznej wysyłce sadzonek gwarantuje pełne zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów - miłośników roślin egzotycznych. Nasza firma oferuje sadzonki, które sprzedawane są w doniczkach. Staramy się stale wzbogacać asortyment przywiązując największą wagę do gatunków rzadkich, rarytasowych i niespotykanych w sklepach stacjonarnych i kwiaciarniach.

Pozostałe informacje

Rośliny to towar specyficzny, jednak zdobywane przez lata doświadczenie pozwoliło nam na zagwarantowanie bezpiecznej ich dostawy.  Rośliny odpowiednio zabezpieczamy przed uszkodzeniem i warunkami atmosferycznymi. Wysyłka roślin odbywa się również w okresie zimowym. Paczki zabezpieczamy przed chłodem. Jedynie w przypadku bardzo niskich temperatur (poniżej -6 st. C) wstrzymujemy wysyłkę ze względu na bezpieczeństwo roślin. Kupując kilka roślin koszt wysyłki płacisz tylko raz - wszystkie rośliny pakujemy do jednej paczki. Koszty wysyłki umieszczone w aukcjach dotyczą przesyłek na terenie Polski. Zamówienia realizujemy w ciągu 1-3 dni wysyłkowych (pn-czw).