PODŁOŻE ziemia do sukulentów i kaktusów 2 litry (6911061610)

50 osób kupiło 93 sztuki
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
4,99 zł
z 9907 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 9,99 zł
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 10,99 zł
 • Pocztex Kurier48 11,99 zł
Zakupy od 150 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Dobrodzień, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • Rośliny
  domowe

 • Rośliny
  egzotyczne

 • Kaktusy

 • Sukulenty

Podłoże do sukulentów i kaktusów

Zdjęcie oferowanego podłoża Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie

2 litry podłoża dla kaktusów i sukulentów Skład:

 • żwir -frakcja 1-4 mm: 20%
 • keramzyt -frakcja 1-4 mm 20%
 • piasek kwarcowy płukany 20%
 • ziemia kompostowa 20 %
 • perlit 20%
 • nawóz Osmocote High K o uwolnionym działaniu 8-9 miesięcznym: 2,5g/L

Przygotowana przez nas mieszanka to doskonałe, gotowe podłoże do sadzenia i przesadzania kaktusów oraz innych sukulentów. Podłoże ma luźną strukturę, dzięki temu umożliwia dobre odprowadzenie wody, które jest niezbędne przy uprawie sukulentów. Mieszanka zawiera dodatek długodziałającgo nawozu otoczkowanego Osmocote, który przez 8-9 miesięcy będzie stopniowo uwalniał składniki pokarmowe umożliwiając zdrowy wzrost roślin. Zbilansowany skład poszczególnych frakcji podłoża zapewni idealne warunki do rozwoju kaktusów i innych sukuelentów bez ryzyka gnicia korzeni, a dodany długodziałający nawóz pozwoli zapomnieć o nawożeniu na długie miesiące. Jedno opakowanie zawiera 2 litry podłoża.

Czas realizacji

1-2 dni robocze

Wysyłka gratis

przy zakupie za minimum 150 zł

Co nas cechuje?

Wysoka
jakość

Szybka
realizacja

Zaufanie
Klientów


Rośliny wysyłamy na naszą odpowiedzialność w odpowiednim opakowaniu chroniącym przez uszkodzeniem oraz niskimi temperaturami zimą. Rośliny to specyficzny rodzaj towaru, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w ich pakowaniu docierają one do Klienta w idealnym stanie, co potwierdzają opinie Kupujących.

Przeczytaj ostatnie komentarze

...i przekonaj się, dlaczego warto złożyć u nas zamówienie


Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

W poszukiwaniu najciekawszych gatunków
pokonujemy setki kilometrów dbając
o jak najciekawszy asortyment roślin egzotycznych
niedostępnych w powszechnej sprzedaży


Nasze bestsellery

Kliknij i przekonaj się dlaczego

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u zielony-parapet za co najmniej 150 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 9,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 200
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Pocztex Kurier48 11,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 10,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni roboczych
Niemcy 26,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 40
przybliżony czas realizacji: 5-7 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 13,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 200
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Pocztex Kurier48 pobraniowy 15,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 14,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni roboczych
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

 
1. Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży Towarów zakupionych u Sprzedawcy bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w terminie czternastu dni, licząc od dnia wydania Towaru (tj. od dnia od objęcia rzeczy w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik). Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 2. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów w której:- przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;- przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;- przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;- przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami. 3. W razie odstąpienia od umowy Konsument zobowiązany jest do zwrotu Towaru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. 4. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. 5. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o wykonaniu przez Konsumenta prawa odstąpienia od umowy. 6. Zwrot płatności jest dokonywany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jaki został przez Konsumenta użyty w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie Konsument zgodził się na inne rozwiązanie. W przypadku zapłaty za pośrednictwem płatności elektronicznych Konsument wyraża zgodę za zwrot płatności na rachunek bankowy, którego numer zobowiązuje się podać na żądanie Sprzedawcy mające związek z odstąpieniem od umowy. 7. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towaru lub do czasu dostarczenia Sprzedawcy dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 8. Koszt odesłania przedmiotu pokrywa Kupujący, natomiast firma Dionea zwraca środki przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył kupujący, a jeśli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia, firma Dionea nie jest zobowiązana do zwrotu kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

reklamacje

Chcemy aby wszyscy Klienci byli zadowoleni, dlatego każdy ma prawo do reklamacji zakupionego towaru, jeśli sadzonka została uszkodzona podczas transportu bądź występują jakieś braki w przesyłce. Wszelkie niezgodności należy zgłaszać mailowo bądź telefonicznie maksymalnie 48h od otrzymania paczki. Reklamacje są rozpatrywane na podstawie zdjęcia uszkodzonej sadzonki. Zdjęcie uszkodzonej sadzonki należy przesłać do nas mailowo na adres sklep@zielony-parapet.pl. W przypadku uszkodzenia wszelkie koszty związane z reklamacją pokrywamy we własnym zakresie i zapewniamy dostawę nowych roślin na nasz koszt.

pozostałe informacje

Rośliny to towar specyficzny, jednak zdobywane przez lata doświadczenie pozwoliło nam na zagwarantowanie bezpiecznej ich dostawy. Rośliny odpowiednio zabezpieczamy przed uszkodzeniem i warunkami atmosferycznymi. Wysyłka roślin odbywa się również w okresie zimowym. Paczki zabezpieczamy przed chłodem. Jedynie w przypadku bardzo niskich temperatur (poniżej -6 st. C) wstrzymujemy wysyłkę ze względu na bezpieczeństwo roślin. Kupując kilka roślin koszt wysyłki płacisz tylko raz - wszystkie rośliny pakujemy do jednej paczki. Koszty wysyłki umieszczone w aukcjach dotyczą przesyłek na terenie Polski. Zamówienia realizujemy w ciągu 1-3 dni wysyłkowych (pn-czw).