Podłoga kempingowa KINETIC 350x250cm (Family Camp) (6911080080)

zakończona
330,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
  • lokalizacja: Dominikowice, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT


Podłoga kempingowa KINETIC firmy Brunner.


Wysokiej jakości podłoga kempingowa przed przyczepę lub kampera.
Odporna na zgniatanie, promienie UV, trudna do przecięcia.
Wodoodporna, trwała i łatwa w czyszczeniu.
Zapakowana w poręczną torbę.
Materiał: 30% PET - 70% PVC (600g/m2).
Wymiar : 250x350cm.
Kolor niebieski.
Oprogramowanie sStore


Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Oprogramowanie sStore
Kontakt

Family Camp

Dominikowice 607

38-303 Dominikowice

NIP: 738-191-33-49

REGON: 120938124

biuro@family-camp.pl

Koszty wysyłki

Wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost, chyba że w aukcji podano inaczej.

Koszt wysyłki kurierem dla paczki o wadze do 30kg wynosi:

Przy przedpłacie 15zł,

Za pobraniem 20zł.

Dane do wpłaty
Płatności należy dokonywać na nr konta:

mBank 12 1140 2004 0000 3902 6259 4905

Proszę pamiętać, aby do ceny produktu doliczyć koszt dostawy.
W opisie przelewu prosimy o podanie nicku allegro oraz numeru aukcji - przyspieszy to wysłanie paczki :)

Regulamin

Każdy sprzedawany produkt jest nowy.
Do każdego zakupu dołączamy paragon lub na wyraźne życzenie klienta fakturę VAT.
Dokument zakupu będzie się znajdował wewnątrz paczki lub wraz z listem przewozowym w folii doklejonej do paczki.

Informacje na temat odstąpienia od umowy oraz warunki reklamacji dostępne są na stronie "O mnie".

Oprogramowanie sStore

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

pozostałe informacje

Sprzedawcą zarejestrowanym na koncie donia_maki jest  firma Family Camp Dominika Kozera, wpisana przez Prezydenta Miasta Krakowa do ewidencji działalności gospodarczej.

Siedziba firmy znajduje się pod adresem: 38-303 Dominikowice 607. NIP: 738-191-33-49, REGON: 120938124.

Wszelkie pytania prosimy kierować na e-mail: biuro@family-camp.pl

Wszystkie produkty oferowane przez firmę Family Camp na aukcjach są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Wszystkie ceny podane na aukcjach są cenami brutto (zawierają podatek VAT) w walucie polskiej.

Do każdego zamówienia dołączany jest paragon. Faktura Vat jest wystawiana na wyraźne życzenie klienta.

Klient wybierający sposób zapłaty przedpłatę na konto powinien w terminie 7 dni dokonać przelewu na nasze konto firmowe: mBank 12 1140 2004 0000 3902 6259 4905, w tytule płatności wpisując nick allegro oraz numer aukcji.

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem paczkomatów InPost (wysyłka codziennie w dni robocze) oraz kurierem z dostawą na drugi dzień roboczy.

Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi na aukcji.

Drobne rzeczy możemy dostarczyć również za pośrednictwem Poczty Polskiej ( listem poleconym ), jednak towar wysłany w ten sposób nie jest ubezpieczony.

Istnieje możliwość sprawdzenie towaru, oraz odbiór osobisty w Dominikowicach od poniedziałku do piątku godzinach 10.00-16.00 jednak tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Każda przesyłka jest starannie pakowana i zabezpieczona, jednak prosimy aby jej stan sprawdzić w chwili odbioru przy kurierze (dotyczy to również paczek wysyłanych za pomocą paczkomatów), a ewentualne uszkodzenie towaru prosimy niezwłocznie zgłosić dostawcy, który jest zobowiązany spisać odpowiedni protokół zgłoszenia.

Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w trakcie transportu.

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas, tj. firmę Family Camp o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane Pocztą Polską lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy (który dostępny jest poniżej w wersji .pdf), jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.

W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastapi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres siedziby firmy Family Camp niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy do firmy Family Camp (tj. koszt odesłania towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej, poczty bądź innej instytucji).

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Firma Family Camp dokłada wszelkich starań, aby oferowany na aukcjach towar był wolny od wad oraz pełnowartościowy.

Jednakże gdyby pomimo starań towar posiadał wady fizyczne lub prawne w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego bądź był niezgodny z umową, przysługuje Państwu prawo do złożenia reklamacji.

Reklamację prosimy zgłaszać pisemnie na adres siedziby firmy Family Camp lub drogą mailową.

W zgłoszeniu reklamacyjnym (można skorzystać z wzoru, który dostępny jest poniżej w wersji .pdf) prosimy określić  wadę (usterkę) rzeczy, roszczenie oraz dane, na które ma zostać wysłana odpowiedź.

Reklamowany towar wraz z dowodem zakupu prosimy wysłać na adres siedziby firmy Family Camp.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji firma Family Camp wyśle do Klienta produkt pełnowartościowy (naprawiony lub nowy) w ciągu 14 dni od otrzymania reklamacji, a gdy okaże się to niemożliwe (np. wyczerpany nakład), zwróci Klientowi pełną kwotę.

W przypadku nie uwzględnienia reklamacji, towar zostanie odesłany Klientowi wraz z uzasadnieniem odmowy uwzględnienia reklamacji.

Firma Family Camp ponosi względem Klienta odpowiedzialność, jeżeli sprzedany towar ma wadę fizyczną lub prawną w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Family Camp ponosi względem Klienta odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem 2 lat od daty dostarczenia towarów Klientowi będącemu konsumentem.

Klient będący przedsiębiorcą utraci uprawnienia z tytułu rękojmi, jeśli nie zbadał rzeczy w czasie i w sposób przyjęty przy rzeczach tego rodzaju i nie zawiadomił Family Camp o wadzie, a w przypadku, gdy wada wyszła na jaw dopiero później - jeśli nie zawiadomił Family Camp niezwłocznie po jej stwierdzeniu. Firma Family Camp jest zwolniona z odpowiedzialnośći z tytułu rękojmi, jeżeli Klient w momencie zawarcia umowy wiedział o wadzie, np. towar był sprzedawany po obniżonej cenie z uwagi na określoną usterkę.

Wada ta nie będzie podlegała reklamacji, ale towar można zareklamować, jeżeli ujawni się w nim inna usterka - nieznana Klientowi w momencie zakupu.

W sytuacji negatywnego rozpatrzenia reklamacji, jak również w przypadku dochodzenia przez Klienta roszczeń, Klient może rozwiązać spór bez udziału sądu powszechnego, korzystając z mediacji lub sądownictwa polubownego.

W tym celu należy dostarczyć do instytucji, przed którą będzie toczyło się postępowanie, odpowiedni wniosek o mediację lub wniosek o rozpatrzenie sprawy przed sądem polubownym.

Wszelkie dane uzyskane od kupującego będą wykorzystane wyłącznie do celu realizacji zamówienia, a każdy klient ma prawo do ich wglądu.