PODKŁAD WYPEŁNIAJĄCY ACRYL-FILER 2K HS MIPA 4+1 (6912175992)

zakończona
240,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Paczka24 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
 • lokalizacja: Nowy Tomyśl, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • pojemność opakowania [ml]: 5
 • marka: Inny
 • waga (z opakowaniem): 8.00 [kg]

KONTAKT

Telefon: +48 796 669 297
E-mail: slaweknt@o2.pl

Po zakończeniu licytacji prosimy
o kontakt e-mail w celu ustalenia formy płatności. W e-mailu proszę ująć: nick zamawiającego i numer aukcji

Istnieją dwa sposoby płatności:

wpłata na konto bankowe

przesyłka pobraniowa

Wpłaty prosimy dokonywać na konto bankowe:

95 1950 0001 2006 0303 7748 0002

Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na konto.

Paczki wysyłamy codziennie

Wysyłamy paczkom kurierską Siódemka kupując na różnych

aukcjach za przesyłkę do 30kg płacisz raz.

PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST:

ACRYLFILER 4+1

PODKŁAD WYPEŁNIAJĄCY 2K HS

2K Podkład w jakości HS, szerokie spectrum możliwości - jako podkład wypełniający do szlifowania oraz mokry-na-mokry. Wysokie wypełnienie do 300 µm na sucho, wysoka rozlewność, nie siada, nie tworzy obrzeży, bardzo dobrze izoluje szpachlówkę.

1 komplet 4l podkładu + 1l utwardzacza

tel. 796 669 297

E-mail: slaweknt@o2.pl

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 08114020040000340261063301
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Paczka24 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 25
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

FHU AUTOLUX
GLINNO 62 A
64-300 Nowy Tomyśl
NIP: 788-110-59-60
REGON: 630314239

kontakt

 • 796669297
  od poniedziałku do piątku od 8 do 18

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
FHU AUTOLUX
GLINNO 62 A
64-300 Nowy Tomyśl
 
czas na zwrot: 14 dni Sławomir SzczepańskiFHU AUTOLUXGLINNO 62 A64-300 Nowy TomyślREGON: 630314239NIP: 788-110-59-60 POUCZENIE O PRAWIE DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY KUPNA-SPRZEDAŻY Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 15 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na adres siedziby X-KOM.PL (wskazany w stopce poniżej), lub drogą elektroniczną na adres e-mail: serwis@x-kom.pl. Termin 15-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 15 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 1) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 2) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 3) zawartej w drodze aukcji publicznej; 4) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

reklamacje

Ja ........................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy...................................... Data zawarcia umowy ................ Imię i nazwisko .......................... Adres .......................................... Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) Data ............................................

pozostałe informacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem slaweknt@o2.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej