PODGRZEWACZ GRZAŁKA PŁYNU SILNIKA WEBASTO 1000W (6541667554)

zakończona
279,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 8,00 zł
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 10,00 zł
 • Paczka48 11,00 zł
 • lokalizacja: Bielsko-Biała
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowe
 • producent części: inny
 • typ samochodu: samochody osobowe
 • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]

Podgrzewacz silnika z pompą, grzałka silnika, Motorvorwärmer, engine heater with pump, elektrowarm, dogrzewacz, pompka

NIE CZEKAJ DO OSTATNIEJ CHWILI

ZIMA WKRÓTCE NADEJDZIE, A TY JUŻ BĘDZIESZ MIAŁ PODGRZEWACZ

Przedmiotem aukcji jest podgrzewacz silnika model D-12-8003

Najbardziej uniwersalny model (do każdego samochodu osobowego, dostawczego, terenowego, SUV-a)

Rodzaj podgrzewacza - pompowy

1000W 230V obieg wymuszony pompą

Podgrzewacz służy do podgrzewania cieczy w układzie chłodzenia silnika w celu łatwego rozruchu w okresie zimowym. Można go także zastosować do podgrzewania cieczy chłodzącej przepływającej przez parownik/reduktor w wózkach widłowych zasilanych gazem co umożliwia łatwe uruchomienie silnika. Podgrzewacz pompowy EPS Elektrowarm, to nowoczesne, szybkie w działaniu urządzenie grzejne służące do podgrzania bloku cylindrów w silniku spalinowym lub parowników w wózkach widłowych. Wyposażony jest w grzejnik elektryczny o mocy 1000W, zasilany prądem o napięciu 230V oraz pompę tłoczącą.

Podstawową jego zaletą jest zwarta, kompaktowa budowa. Takie wykonanie daje możliwości montażu w niemal w każdej komorze silnika. Odległość pomiędzy złączką wejściową, a złączką wyjściową wynosi 75 mm (tyle przewodu należy wyciąć). Średnica złączki (16 mm) pasuje do większości samochodów osobowych i dostawczych. Zapewnia to możliwość uniwersalnego stosowania i prostą instalację. W przeciwieństwie do podgrzewacza grawitacyjnego ma wewnętrzną pompę cyrkulacyjną , dzięki czemu jest bardziej efektywny i szybciej rozgrzewa silnik (w czasie jazdy, kiedy podgrzewacz nie pracuje, przepływ cieczy przez pompę jest swobodny). W podgrzewaczu zamontowany jest termostat, który automatycznie wyłącza urządzenie przy około 55 stopniach Celsjusza i włącza je ponownie przy około 50 stopniach. Temperatura ta osiągana jest na wewnętrznym termostacie. Z powodu strat przesyłowych sam silnik nagrzewa się do ok 35-40 stopni Celsjusza. Dodatkowo podgrzewacz wyposażony jest w topikowy bezpiecznik temperaturowy, który w razie awarii termostatu trwale wyłącza grzejnik i pompę podgrzewacza. Przy użyciu podgrzewacza, zimowy rozruch silnika jest tak prosty jak latem.

Model D-12-8003 posiada wszelkie wymagane w Europie certyfikaty i badania, oraz jest chroniony w urzędzie patentowym RP.

Na innych aukcjach są oferowane podgrzewacze pompowe o mocach 1100W, 1500W, 1850W, 2900W oraz podgrzewacze grawitacyjne do podgrzewania agregatów awaryjnego zasilania o mocach od 600W do 7200W.

KOMPLET WYSYŁKOWY

 • podgrzewacz - produkt nowy z gwarancją

 • montażowe opaski zaciskowe 2 szt.

 • trójniki przyłączeniowe umożliwiające opcjonalny równoległy montaż w układzie chłodzenia (patrz schemat poniżej)

 • zintegrowany kabel zasilający 1 m

ZALETY I KORZYŚCI Z UŻYTKOWANIA PODGRZEWACZA SILNIKA D-12-8003

 • łatwy rozruch silnika w zimowych warunkach

 • szybsza możliwość przełączenia na gaz w samochodach z instalacją LPG

 • oszczędności pieniędzy - mniejsze zużycie paliwa

 • ekologia - mniej szkodliwych spalin

 • dłuższa żywotność silnika - mniejsze zużycie w niekorzystnych warunkach pracy

 • komfort podróży - szybsze nagrzewanie wnętrza samochodu

 • przy cenie 400 pln zwrot inwestycji już w pierwszym sezonie zimowym

Jeśli nadal masz wątpliwości, zobacz co mówią fachowcy:

http://www.motofakty­.pl/artykul/rozruch-­zimnego-silnika.html

MONTAŻ PODGRZEWACZA

Podgrzewacz należy podłączyć szeregowo lub równolegle (przy pomocy dołączonych trójników) do przewodu nagrzewnicy, lub innego przewodu krótkiego obiegu w silniku w taki sposób, aby zaznaczony na podgrzewaczu kierunek przepływu cieczy skierowany był do silnika. Rysunek poniżej przedstawia możliwe sposoby i miejsca włączenia podgrzewacza. Montaż równoległy przy pomocy dołączonych trójników jest wymagany jeśli w naszym pojeździe nie ma swobodnego przepływy przez tzw. mały obieg (silnik - nagrzewnica). Dzięki trójnikom można ominąć nagrzewnice oraz ewentualne przeszkody. Oferowany osobno zawór jednokierunkowy oraz duży trójnik umożliwiają montaż równoległy pomiędzy tzw. "małym i dużym " obiegiem chłodzenia (mały obieg- silnik nagrzewnica, duży obieg - silnik chłodnica). Podstawowym wymogiem podczas instalacji jest montaż podgrzewacza poniżej górnego poziomu cieczy w układzie chłodzenia oraz swobodny przepływ przez układ chłodzenia.

Czas grzania przy temperaturze -7 stopni Celsjusza dla silnika 2000ccm wynosi 25-40min. Maksymalna wydajność pompy: od 7 do 10L/min. Waga podgrzewacza: 720g.

O FIRMIE I WYROBACH

Firma EPS Elektrowarm jest krajowym liderem w dziedzinie produkcji i dystrybucji rozwiązań służących do ułatwiania zimowego rozruchu. Oferowane podgrzewacze są zaawansowane technicznie i nie należy ich porównywać z innymi "produktami garażowymi" jakich wiele na innych aukcjach.

UWAGA WAŻNE: nasza firma produkuje i sprzedaje podgrzewacze od ponad 20 lat. Na wielu aukcjach można zakupić podgrzewacze grawitacyjne do montażu na dolnym przewodzie chłodnicy. Skuteczność podgrzewaczy grawitacyjnych jest uzależniona od swobodnego przepływu przez układ chłodzenia. Duży obieg na zimnym silniku jest zamknięty termostatem co z kolei wymaga wykonania otworu w termostacie. Jeśli wykonamy otwór o średnicy 3-4 mm to przepływ wciąż będzie zbyt mały. Jeśli wykonamy znacznie większy otwór to nasz silnik w ogóle może nie uzyskać optymalnej temperatury. Dlatego powstały nasze podgrzewacze na mały obieg wyposażone w pompę, które nie mają tych wszystkich wad.

Wystawiamy faktury Vat.

W celu dodatkowych informacji proszę pisać lub dzwonić:

.

tel: 605 601 120

agasen@box43.pl

.

nr konta: 30 1140 2004 0000 3602 4772 2300

Zobacz koniecznie nasze inne podgrzewacze oraz całą ofertę

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • mBank 30 1140 2004 0000 3602 4772 2300
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka48 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3 dni
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Opis procedury reklamacyjnej, oraz prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem agasen@box43.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, oryginał dokumentu zakupu, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: agasen@box43.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: EPS ul. Bukietowa 14 43-302 Bielsko-Biała Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Brak odstąpienia od umowy: Zwracany towar musu być oryginalnie zapakowany w stanie nie budzącym wątpliwości co do jego używania przez klienta, oraz musi zawierać oryginał dokumentu zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT). Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; zawartej w drodze aukcji publicznej; o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Bielsku-Białej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.