POCZTEX KOPERTA 0,5KG - Przesyłki KURIERSKIE FV23% (6541968863)

zakończona
16,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • lokalizacja: Żelazków
 • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 10.00 do 16.00
 • PREFERUJEMY KONTAKT MAILOWY - 24H/7DNI

  telefon
  888 550 449

  email

  LuxMy222@gmail.com

  godziny otwarcia
  Pon-Pt / godz. 10-16
  adres

  Skarszew 21A
  62-817 Żelazków

Produkty wysyłamy najszybciej jak to jest możliwe! Zapewniamy 110% bezpieczeństwa! Wszystkie przesyłki pocztowe nadawane są Pocztą Polską, każda z przesyłek jest rejestrowana z możliwością śledzenia jej losów! Nie nadajemy przesyłek nierejestrowanych! Zawsze jest opcja wyboru przesyłki za pobraniem - płatnej przy odbiorze.
Paczki pocztowe wysyłamy:
 • Paczkomat/kurier wysyłamy:

Wpłaty prosimy dokonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

Nr. konta
63 1870 1045 2078 1274 5128 0001

Regulamin dostępny na naszej stronie o mnie. Przeczytaj go! Kupując na naszych aukcjach akceptujesz wszystkie zapisy regulaminu!

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z naszym regulaminem. Dokonanie zakupu na tej aukcji jest równoznaczne z akceptacją wszystkich zapisów regulaminu.

Do każdej sprzedaży klient będący konsumentem otrzymuje paragon fiskalny, klient będący firmą na życzenie pełną POLSKĄ fakturę VAT 23%. Dowód zakupu jest podstawą jakichkolwiek roszczeń.

Z uwagi na sprzedaż różnymi drogami może dojść do braku towaru na magazynie, niezwłocznie o tym informujemy oraz dokonujemy pełnego zwrotu środków - z możliwością zakupu zaraz po uzupełnieniu stanu magazynowego! Kupując na tej aukcji akceptujesz tą ewentualność!

W przypadku jakichkolwiek reklamacji lub dodatkowych pytań wszelkich informacji udzielamy drogą mailową w celu zachowania ciągłości korespondencji.

PARAGON LUB PEŁNA POLSKA FAKTURA VAT 23%

Etykieta kurierska z usługą:

POCZTEX Expres 24

POCZTA POLSKA S.A.

Koperta do 0,5kg

(dokumenty lub niewielkie przedmioty)

W CENIE UBEZPIECZENIE DO 5000 ZŁ

Oferujemy etykietę na paczkę z wykupioną usługą najlepszej firmy kurierskiej POCZTEX - kuriera Poczty Polskiej. Oferta dotyczy koperty bąbelkowej, papierowej lub firmowego opakowania, której zawartość wraz z opakowaniem nie przekracza 0,5kg. W cenie odbiór przesyłki od klienta oraz dostarczenie pod wskazany adres na etykiecie. KONIECZNOŚĆ WYDRUKU ETYKIETY!

Czas gwarantowany przez POCZTEX na doręczenie przesyłki to 24 godziny! Bezpieczna wysyłka z możliwością śledzenia przez stronę Poczty Polskiej oraz POCZTEX!

KUPUJESZ W SKLEPIE - FAKTURA VAT 23%!!

Cena rynkowa 34 zł u nas jedyne 16,99 zł brutto!!

STAŁA WSPÓŁPRACA LUB DODATKOWE USŁUGI? - PISZ!

Instrukcja:

1. Dokonaj zakupu na naszej aukcji!
2. W trakcie płatności w formularzu podaj dane Nadawcy oraz Odbiorcy wraz z numerami telefonu, orientacyjną wagę oraz wymiary. Podaj też preferowany termin odbioru przesyłki przez kuriera, pamiętaj, iż musi być to termin co najmniej następnego dnia - ewentualnie skontaktuj się!
3. Otrzymasz od nas etykietę z odpowiednimi danymi, KONIECZNIE sprawdź czy wszystko się zgadza!
4. Przygotuj przesyłkę, dobrze ją zabezpiecz - pamiętaj, iż musi mieć określone wymiary oraz być w standardowym kształcie. Naklej na przesyłkę otrzymaną etykietę lub podaj ją kurierowi, pamiętaj aby podpisał potwierdzenie nadania! Do realizacji tej usługi musi zostać użyta otrzymana od nas etykieta.

Wymiary minimalne: 10cm x 16cm

Wymiary maksymalne: (długość + szerokość + wysokość) nie więcej niż 250 cm, przy czym największy wymiar (długość) nie może przekroczyć 150 cm,

Szczegóły: Ofertą aukcji jest etykieta wysyłana droga elektroniczną po dokonaniu zamówienia oraz wskazaniu wszystkich wymaganych danych. Zamówioną etykietę wysyłamy najszybciej jak to jest możliwe, zwykle tego samego dnia. Etykieta jest wysyłana na e-mail podany w allegro. Termin odbioru przesyłki to najszybciej kolejny dzień od zamówienia - w szczególnych przypadkach może być to ten sam dzień po ustaleniu warunków. Za przewóz przesyłki odpowiada firma POCZTEX, wszelkie roszczenia należy kierować do niej, reklamacje również należy składać bezpośrednio w firmie kurierskiej. W cenę każdej przesyłki wliczone jest ubezpieczenie do 5000 zł, z możliwością zwiększenia po dopłacie. Aby skorzystać z ubezpieczenia należy spisać protokół odbioru przesyłki bezpośrednio przy doręczeniu, w przeciwnym wypadku reklamacja może zostać nieuznana. Nie mamy żadnego wpływu na firmę kurierską POCZTEX oraz na jakiekolwiek jej decyzje. Każdy klient zobowiązuje się do nadawania paczek zgodnych z regulaminem przewoźnika POCZTEX oraz zgodnych z ofertą danej aukcji - wszelkie zmiany lub niestandardowe przesyłki wiążą się z naliczaniem przez firmę POCZTEX dodatkowych kosztów którymi obarczony zostanie nadawca.
Jedna sztuka na aukcji to jedno przesyłka o podanych parametrach.
Po więcej szczegółów proponujemy skontaktować się z pomocą techniczną POCZTEX (Infolinia: 43 842 08 42) lub zapytać w okienku placówki (z tą etykietą nie można nadać w okienku, należy oddać ją kurierowi wraz z przesyłką).

.

.
....................­....................­....................­.................
.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 63 1870 1045 2078 1274 5128 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 100
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

SPRZEDAŻ WYŁĄCZNIE WYSYŁKOWA! BRAK MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO - OFERUJEMY WYSYŁKĘ ZA POBRANIEM Skarszew 21A 62-816 Żelazków

kontakt

 • 888 550 449
  Kontakt telefoniczny tylko w wybranych godzinach - od poniedziałku do piątku między 10:00 a 16:00.
 • LuxMy222@gmail.com
  PREFERUJEMY KONTAKT MAILOWY w celu zachowania ciągłości korespondencji - dostępny 24/7.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
LuxMy
Skarszew 21A
62-817 Żelazków
Polska
 
Zwrot dotyczy wyłącznie KONSUMENTÓW. Chęć dokonania zwrotu związana jest z koniecznością powiadomienia drogą mailową, konieczne jest też podanie danych do zwrotu (numer konta), oraz odręcznego wniosku o odstąpienie od umowy wraz z dowodem zakupu (paragon lub faktura). Zwroty przyjmowane wyłącznie wysyłkowo - brak możliwości dostarczenia przesyłki pod wskazany adres osobiście.

reklamacje

Reklamacje prosimy zgłaszać drogą mailową w celu utrzymania ciągłości korespondencji. Na każdą reklamację udzielamy odpowiedzi w najkrótszym możliwym czasie. Staramy się zapewnić maksimum zadowolenia z transakcji!

pozostałe informacje

UWAGA! Z uwagi na sprzedaż produktów różnymi kanałami zastrzegamy możliwość braku towaru na stanie magazynowym po zakupie na aukcji! Nie jesteśmy w stanie w sposób idealny korygować produktów w ofercie. W takiej sytuacji niezwłocznie zwracamy wpłacone w całości pieniądze tą samą drogą którą wpłynęły (jeśli jest taka możliwość) - czyli przez PayU lub przelewem bankowym. Jak tylko powróci możliwość zakupu produktu niezwłocznie informujemy o możliwości ponownego dokonania wpłaty za zamówienie i realizacji! Zależy nam na maksymalnym bezpieczeństwie kupujących - nie chcemy przetrzymywać twoich pieniędzy ani chwili! Staramy się aby takie sytuacje występowały możliwie najrzadziej. GRATISY w aukcji, jeśli takie występują, są dobrowolnym i nieodpłatnym dodatkiem do produktu sprzedaży, nie stanowią jednak elementu oferty. W przypadku braku GRATISU na stanie lub innego powodu gratis może zostać zmieniony na inny lub nie załączony wcale. Kupując na naszych aukcjach akceptujesz takie ewentualności!