pochwa do bagnet Mauser 98/05 krótkiego liścia !!! (6483359338)

zakończona
53,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List polecony priorytetowy 10,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
  • lokalizacja: Polska
  • okres: do 1945

Przedmiotem licytacji jest widoczna na załączonych zdjęciach oryginalna BARDZO ŁADNA, pochwa do pruskiego i tureckiego bagnetu Mauser M 99/05 zwanego "LIŚĆ".

Pochwa jest zachowana w doskonałym stanie - nic dodać, nic ująć. Potężny bagnet jak widać wchodzi do niej bez problemu i dławiki trzymają go doskonale. W tym przypadku skracany, pruski M71. Widoczny bagnet jest przedmiotem innej aukcji.

UWAGA !!!

Zdjęcie 1 i 6 załączone zostały jedynie w celach poglądowych, widoczny na nich bagnet jest przedmiotem innej aukcji. W tej aukcji licytacji podlega jedynie widoczna na fotografiach pochwa.

UNIKAT W TYM STANIE !!!

Pochwa doskonale zachowane - piękna i zdrowa !!! - patrz zdjęcia.

RZADKOŚĆ !!!

POLECAM DO KOLEKCJI !!!

Uprzejmie proszę aby osoby, które nie będą w stanie uregulować należności za wylicytowany przedmiot w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia aukcji nie brały udziału w tej licytacji.

Przed przystąpieniem do licytacji proszę o zapoznanie się z zasadami opisanymi w zakładce INFORMACJE OD SPRZEDAJĄCEGO, licytacja w mojej aukcji oznacza akceptację zawartych tam zasad.Dodano 2016-09-10 18:11

WYMIARY ok:

-długość całkowita 28 cm

-wchodzi w nią głownia o długości 27 cm

Zdjęcia przedmiotu
kliknij, aby powiększyć
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Raiffeisen Bank Polska S.A. w Warszawie 80 1750 0012 0000 0000 0764 3136
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa priorytetowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua
użytkownik
cena
k...0
53,00 zł poniedziałek 19 września, 16:47:19
L...r
52,00 zł poniedziałek 19 września, 21:49:54
r...4
49,00 zł sobota 10 września, 09:12:10

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

UPRZEJMA PROŚBA i INFORMACJA. Przesyłkę wysyłam zaraz po zaksięgowaniu na moim rachunku bankowym pełnej płatności za wylicytowany przedmiot. Płatność proszę zrealizować w ciągu pięciu dni od daty zakończenia aukcji. Uprzejmie proszę aby osoby, które nie będą w stanie uregulować należności za wylicytowany przedmiot w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia aukcji nie brały udziału w tej licytacji. Rozumiem, że ktoś może być w podróży służbowej, nieobecny w kraju, mieć skomplikowaną sytuację czy mieć brak środków na koncie. Wszystko to rozumiem i dlatego proszę w takich sytuacjach nie licytować w mojej aukcji. W przypadku wylicytowania za przedmiot ceny 1000 zł lub wyższej, 2 % podatek PPC pokrywa Kupujący. Istnieje możliwość przesłania dodatkowych fotografii lub załączonych o wyższej rozdzielczości. W związku z faktem, że wystawiany przeze mnie przedmiot pochodzi z mojej kolekcji, istnieje możliwość obejrzenia go przed zakończeniem aukcji. W sprawie umówienia terminu spotkania proszę o kontakt mailowy. Informuję również, że nie odwołuje ofert i nie wysyłam za pobraniem. Przystępując do tej licytacji potwierdzasz że zrozumiałeś i zaakceptowałeś podane tutaj warunki. Jeśli nie jesteś zdecydowany na zakup, masz wątpliwości lub nie akceptujesz opisanych warunków nie licytuj proszę. Dziękuję i za zrozumienie. UWAGA: "0" komentarzy. Osoby, które właśnie aktywowały konta na allegro, a także użytkownicy, którzy nie dokonali pełnej aktywacji konta lub z zerową liczbą komentarzy, lub dużą ilością negatywów proszę aby nie brały udziału moich aukcjach. Oferta takiej osoby zostanie usunięta z licytacji. Przepraszam nowych użytkowników allegro za tę kłopotliwą próbę uchronienia się przed naciągaczami i oszustami. Zainteresowanych aukcją a będących nowym użytkownikiem proszę o indywidualny kontakt mailowy przed przystąpieniem do aukcji.