Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Płytki Betonowe Stopy Ogrodowe wiele kolorów (6988939363)

zakończona
20,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Opis

Czas na więcej

Stwórz ścieżkę marzeń.

Stopy Ogrodowe „Klasyczne 2” to nic innego jak płytki betonowe przeznaczone na ścieżki w ogrodzie. Klika modnych kolorów pozwala na stworzenie ciekawych kolorowych śladów ścieżek. Produkt wytwarza się na wibroprasie, dzięki czemu są trwałe i mocne jak zwykle płyty betonowe. Lewa oraz prawa strona z odwzorowanymi „paznokciami. W przypadku tych płytek wystarczy je położyć na trawie, piasku lub bruku bez konieczności przygotowania gruntu.

Do wyboru kolory podstawowe lub głęboko barwione za pomocą pigmentów. Dostępne są również 2 inne wzory stóp.

Ten produkt można zakupić w dowolnej ilości. Zakup pełnej palety nie jest wymagany.
Cena dotyczy 1 szt. w kolorze do wyboru.

Barwy:

Tabela Rozmiarów:

Nazwa: Długość: Szerokość: Grubość: Szt. na palecie:
Stopa Ogrodowa Klasyczna 2 53 cm 32 cm 5 cm

według zamówienia

Informacje:

W 6 kolorach do wyboru.

Rozmiar stóp ogrodowych.

Efekt Paznokci. Wibroprasowane, grubość aż 5 cm.

Przykładowe Zdjęcia:

Oficjalna strona produktu dostępna tutaj Większa galeria Produktów dostępna tutaj Atesty oraz Deklaracje dostępne tutaj
Wszelkie prawa zastrzeżone
Dostawa i płatność
od 130,00 zł

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u Okazjoner-polska za co najmniej 1000.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
130,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
Dodatkowe informacje

Dostawa z rozładunkiem w całym kraju

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

    

Deklaracja zgodności wyrobu z dokumentem  odniesienia określona graficznie znakiem CE załączona jest do każdej  palety wyrobu (można ją również pobrać z naszej strony internetowej).  

 

Ogólne warunki gwarancji na zakupione produkty obowiązują wg następujących zasad i warunków:

1. Okres gwarancji wynosi 3 lata od daty sprzedaży produktu.

I. Dłuższy okres gwarancji  (patrz opis produktu na stronie www.firmamaja.com) dotyczy kupionych  produktów wyłącznie bezpośrednio od Firmy Maja.

2. Uprawnienia z tytułu  gwarancji Kupujący nabywa z chwilą wydania mu produktów pod warunkiem  pełnej i terminowej zapłaty za odebrane produkty.

3. Kupujący zobowiązany jest  do wstrzymania się z użytkowaniem wyrobu natychmiast po stwierdzeniu  wady i poinformowania producenta składając reklamację. Jeżeli nabywca  wbudował wyrób z wcześniej stwierdzonymi wadami, producent nie ponosi  kosztów rozbiórki i ponownej zabudowy wyrobu.

4. Reklamacja powinna zostać  zgłoszona nie później niż 7 dni od daty stwierdzenia wady wyrobu. Po  tym terminie Kupujący traci prawo do uprawnień z tytułu warunków  gwarancji.

5. Reklamacja zostanie  rozpatrzona w terminie do 14 dni (najczęściej jest to 7 dzień) od dnia  zgłodzenia reklamacji. Termin ten może ulec wydłużeniu w przypadku  konieczności wykonania dodatkowych ekspertyz.

6. Gwarancją nie są objęte wady i uszkodzenia powstałe w wyniku:

I. niewłaściwego zaprojektowania lub wykonania podbudowy,

II. niewłaściwego doboru wyrobu do rodzaju i wielkości obciążeń,

III. niewłaściwego użytkowania, niezgodnego z przeznaczeniem i właściwościami zakupionych wyrobów,

IV. niewłaściwego składowania lub transportu zakupionych wyrobów, e. niewłaściwego wbudowania wyrobu,


7. Gwarancji nie podlegają dopuszczone przez dokumenty odniesienia:

I. odchylenia w wymiarach i wyglądzie wyrobu

II. ubytki w wierzchniej warstwie wyrobu, będące następstwem eksploatacji

III. wykwity wapniowe w postaci białego nalotu

IV. odchyłki w kolorze uwarunkowane procesem produkcyjnym oraz naturalną zmiennością kruszyw.

V. mikrorysy

VI. uszkodzeń powstały wskutek zabudowy niedojrzałych wyrobów.

8. Podstawą złożenia reklamacji przez Kupującego jest posiadanie oryginalnego dokumentu potwierdzającego zakup produktów.

9. W przypadku uzasadnionej  reklamacji wadliwy produkt zostanie wymieniony na nowy wolny od wad w  terminie i na zasadach uzgodnionych przez obie strony, lub nastąpi  rozwiązanie reklamacji w inny sposób obustronnie uzgodniony.

10. W uzasadnionych  przypadkach producent ma prawo odmówić realizacji zobowiązań  gwarancyjnych w szczególności, gdy Kupujący wiedział o wadzie w chwili  zakupu produktów, gdy wada nie jest istotna lub gdy nie obniża ona  wartości i użyteczności wyrobu.

11. Wyroby II gatunku i pozagatunkowe nie są objęte gwarancją oraz nie podlegają zwrotowi.

12. Kupujący zobowiązany jest do zapoznania się z treścią niniejszej instrukcji.

13. W przypadku zakupu imitacji/ produktów lakierowanych i malowanych, więcej informacji można uzyskać klikając   tutaj.

  

Informacje Techniczne

 

Ułożenie kostki

Zanim zostanie położona kostka ważne jest aby dobrze przygotować podłoże. Zakup kostki dobrej jakości jest bardzo ważny, ale również podbudowa musi zostać przygotowana odpowiednio tak, aby kostka po ułożeniu nie zapadała się ani nie pękała w trakcie jej użytkowania. W pierwszej kolejności należy usunąć warstwę gruntu oraz dokładnie oczyścić ze zbędnych elementów np. takich jak korzenie bądź rośliny.

Ważne jest aby podbudowa pod kostkę została przygotowana w sposób przewidziany jej obciążeniem. W tym celu stosuje się na podbudowę najczęściej żwir lub grys. Tak przygotowany materiał musi zostać ubity bardzo dokładnie w celu ochrony kostki przed jej zapadnięciem się czy też mrozem.

Kolejnym krokiem jest zamontowanie np. obrzeży, palisad lub innych elementów, które będą stanowić obramowanie do kostki, uwzględniając przy tym obciążenie oraz miejsce.

Następnie kostkę montujemy na podsypce z piasku lub żwiru. Często można spotkać się również z metodą układania kostki na podsypce z dodatkiem cementu do pisku w celu uzyskania lepszej stabilności.

Teraz uważając na przygotowaną poprzednio podsypkę układamy kostkę począwszy od części którą już ułożyliśmy.

Należy pamiętać o zachowaniu odstępów między elementami . Zbyt małe fugi lub ich brak może spowodować odpryski na krawędziach. Odstępy (fugi) należy wypełnić piaskiem i po ułożeniu kostki oraz jej oczyszczeniu gdy zaistnieje taka potrzeba uzupełnić piasek ponownie. Zaleca się kilkumilimetrowe odstępy.

Wzór przygotowania nawierzchni pod kostkę brukową


Górna warstwa produktu

Dopuszczalne są miejscowe odchylenia na produktach betonowych, które mogą powstać podczas procesu wytwarzania danego produktu technologią wibroprasowania . Takie minimalne odchylenia nie mają wpływu na jakość produktu.

Różnice w odcieniach

Odcienie na wyrobach betonowych mogą powstać z wielu przyczyn. Między innymi poprzez:

- Porę roku lub procesu produkcji (np. partie materiałów do produkcji).

- Również w tej samej partii mogą występować różnice w odcieniach np. warunki dojrzewania (temperatura, wilgotność, poprzez zmianę pogody w trakcie produkcji i padania na produkt rozproszonego światła w dojrzewalniach).

- W trakcie eksploatowania wyrobu (zabrudzenia mechaniczne, sól, natężenie).

Odpryski

Na wyrobach betonowych np. takich jak kostka brukowa, płytki chodnikowe itp. ułożonych zbyt blisko siebie bez zachowania kilkumilimetrowych fug lub ze źle przygotowanym podłożem mogą pojawić się odpryski na krawędziach tych produktów. Takie naprężenia nie wytrzymuje najtwardszy beton jak i również skały. W przypadku wystąpienia takich „odprysków” nie można mówić o wadliwym produkcie, lecz o źle przygotowanym podłożu lub o niewłaściwym ułożeniu.

Nadmiar

W trakcie produkcji wyrobów mogą powstać na ich powierzchni „naddatki„ materiałów wynikające ze stopniowego zużycia forem lub stępli. Taki produkt nie obniża wartości produktu i nie stanowi podstawy do reklamacji a w trakcie układania lub eksploatacji ulega zanikowi.

Wymiary

Kostka brukowa według obowiązującej normie w Polsce (aprobacie technicznej) może mieć odchylenie od wymiaru nominalnego na długości i szerokości ± 3 mm i od nominalnej wysokości ± 5 mm.

Wykwity (biały nalot)

Zjawiskiem jakie można zaobserwować na produktach betonowych jest biały nalot tzw. wykwit. To zjawisko jest zupełnie naturalne i powstaje w trakcie reakcji cementu, ponieważ cement odpowiadający normą, używany do produkcji wyrobów betonowych zawiera wapno.

W trakcie normalnego użytkowania wyrobów betonowych, opadów deszczu, wykwity ulegają zanikowi . Wykwit, jest zjawiskiem nie mającym wpływu na właściwości użytkowe wyrobów betonowych i jest dopuszczalny przez aprobaty techniczne i nowe normy oraz nie podlegają reklamacji.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Firma Kamienairska Maja Wyrób Kostki Brukowej Janusz Świt
Raszów 7
58-424 Pisarzowice
Dodatkowe informacje

Cały regulamin dostępny jest tutaj: http://www.sklep.firmamaja.com/regulamin


Warunki reklamacji: https://www.firmamaja.com/gwarancja.htm

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Firma Maja
Raszów 7
58-400 Kamienna Góra

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Uwaga!

Usługa dostawy "za pobraniem"  oznacza, że klient, który taką opcję wybierze zobowiązuje się do  zapłacenia i odebrania przesyłki. W przypadku nieodebrania przesyłki "za  pobraniem" (zapłata przy kurierze) firma Maja obciąży zamawiającego  kwotą w wysokości 160 zł brutto za każdą paletę (w dwie strony 320 zł od  palety)!


Ogólne warunki gwarancji na zakupione produkty obowiązują wg następujących zasad i warunków: 1. Okres gwarancji wynosi 3 lata od daty sprzedaży produktu. 2. Uprawnienia z tytułu gwarancji Kupujący nabywa z chwilą wydania mu produktów pod warunkiem pełnej i terminowej zapłaty za odebrane produkty. 3. Kupujący zobowiązany jest do wstrzymania się z użytkowaniem wyrobu natychmiast po stwierdzeniu wady i poinformowania producenta składając reklamację. Jeżeli nabywca wbudował wyrób z wcześniej stwierdzonymi wadami, producent nie ponosi kosztów rozbiórki i ponownej zabudowy wyrobu. 4. Reklamacja powinna zostać zgłoszona nie później niż 7 dni od daty stwierdzenia wady wyrobu. Po tym terminie Kupujący traci prawo do uprawnień z tytułu warunków gwarancji. 5. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie do 14 dni (najczęściej jest to 7 dzień) od dnia zgłodzenia reklamacji. Termin ten może ulec wydłużeniu w przypadku konieczności wykonania dodatkowych ekspertyz. 6. Gwarancją nie są objęte wady i uszkodzenia powstałe w wyniku: I. niewłaściwego zaprojektowania lub wykonania podbudowy, II. niewłaściwego doboru wyrobu do rodzaju i wielkości obciążeń, III. niewłaściwego użytkowania, niezgodnego z przeznaczeniem i właściwościami zakupionych wyrobów, IV. niewłaściwego składowania lub transportu zakupionych wyrobów, e. niewłaściwego wbudowania wyrobu 7. Gwarancji nie podlegają dopuszczone przez dokumenty odniesienia: I. odchylenia w wymiarach i wyglądzie wyrobu II. ubytki w wierzchniej warstwie wyrobu, będące następstwem eksploatacji III. wykwity wapniowe w postaci białego nalotu IV. odchyłki w kolorze uwarunkowane procesem produkcyjnym oraz naturalną zmiennością kruszyw. V. mikrorysy VI. uszkodzeń powstały wskutek zabudowy niedojrzałych wyrobów. 8. Podstawą złożenia reklamacji przez Kupującego jest posiadanie oryginalnego dokumentu potwierdzającego zakup produktów. 9. W przypadku uzasadnionej reklamacji wadliwy produkt zostanie wymieniony na nowy wolny od wad w terminie i na zasadach uzgodnionych przez obie strony, lub nastąpi rozwiązanie reklamacji w inny sposób obustronnie uzgodniony. 10. W uzasadnionych przypadkach producent ma prawo odmówić realizacji zobowiązań gwarancyjnych w szczególności, gdy Kupujący wiedział o wadzie w chwili zakupu produktów, gdy wada nie jest istotna lub gdy nie obniża ona wartości i użyteczności wyrobu. 11. Wyroby II gatunku i pozagatunkowe nie są objęte gwarancją oraz nie podlegają zwrotowi. 12. Kupujący zobowiązany jest do zapoznania się z treścią niniejszej instrukcji. 13. ZWROTY ZAKUPIONYCH TOWARÓW 13.1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", (Dz.U.2000 Nr 22, poz. 271), Zamawiający może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach: 1) świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu, o którym mowa w art. 7 ust. 1 tej ustawy, 2) dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania, 3) umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym, 4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, 5) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu, 6) dostarczania prasy, 7) usług w zakresie gier hazardowych. 13.2. W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Zamawiający powinien odesłać towar należycie zapakowany w terminie 10 dni od jego otrzymania na adres Firmy Kamieniarskiej Maja Wyrób Kostki Brukowej Janusz Świt Koszty zwrotu towaru są pokrywane przez Zamawiającego. 13.3. Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nieużywanego (nienoszącego jakichkolwiek śladów używania) oraz oryginalnie opakowanego, jeżeli towar występował w opakowaniu. 13.4. Jeśli wszystkie ww. warunki zwrotu towaru zostaną spełnione, zwrot pieniędzy w wysokości ceny odesłanego towaru nastąpi niezwłocznie, poprzez wykonanie przelewu przez Firmę Kamieniarską Maja Wyrób Kostki Brukowej Janusz Świt na wskazane przez Zamawiającego konto.

O sprzedającym
Okazjoner-polska
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

6

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Janusz Świt
Firma Kamieniarska Maja Wyrób Kostki Brukowej Janusz Świt
Raszów 7
58-424 Pisarzowice
REGON: 230199727
NIP: 614-000-19-65

Kontakt

  • 518****** (pokaż)
  • 757****** (pokaż)
poniedziałek
09:00 - 17:00
wtorek
zamknięte
środa - sobota
09:00 - 17:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

 Kontakt z Nami Kontakt z biurem od Poniedziałku do Soboty 8:00 - 20:00 Tel/Fax. Biuro: 757447303, Email: biuro@firmamaja.com Sprzedaż od Poniedziałku do Soboty 9:00 - 20:00 Sprzedaż: 518804313, Email: sprzedaz@firmamaja.com Adres Sklepu: www.sklep.firmamaja.com Wszelkie zapytania o produkt lub sugestie prosimy kierować na adres: pomoc@firmamaja.com 

Pozostałe informacje

Polityka jakości i bezproblemowe zwroty. Przesyłki są ubezpieczone więcej informacji pod nr 518804313

Wyświetlenia:207
Numer oferty:6988939363
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry