Płytka 40/40/5 lux płukana płytka chodnikowa (6999623258)

zakończona

parametry

  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • grubość kostki/płyty: 5 cm
  • rodzaj: płyta pełna
  • waga (z opakowaniem): 17.6 [kg]

opis

Usługi Budowlano-Brukarskie

Cena, która zaskakuje. Obsługa, którą zapamiętujesz. Jakość, która zdumiewa.

Kontakt: 500 021 983 r_szmitek@o2.pl Piekary śląskie ul. Królowej Jadwigi
6,5 zł
7,38 zł

płytka lux 40/40/5

Piękna a zarazem klasyczna płytka występuje w 12 kolorach lux, 4 kolorach gładkich, oraz kilku wymiarach. Tak spora ilość pozwala na efektywne projektowanie oraz zastosowanie w naszych ogrodach oraz ścieżkach.
Galeria
Inne kostki i płytki z tej serii w innych kolorach oraz strukturach dostępne na pozostałych aukcjach allegro.
Wszystkie ceny kostki loko zakład produkcyjny Radom przy odbiorze własnym na pełne palety.
Zapraszamy na nasz ogród pokazowy w celu obejrzenia wszystkich wyrobów na żywo, Bobrowniki ul. Topolowa Gmina Będzin.
Możliwość odbioru: Radom, Skaryszew, Grójec, Kielce, Zwoleń, Piekary Śląskie, zapytaj o szczegóły.
Małe ilości możemy wysłać przesyłka kurierską paletową do tony,każda rozpoczęta tona to kolejna przesyłka.
Dostawy są wyliczane indywidualnie w zależności od ilości zakupionego asortymentu oraz miejsca i sposobu dostawy.
Do obliczenia dostawy potrzebujemy tj. Ilość asortymentu jaki Państwa interesuje wraz z nazwą i kolorem, miejsce dostawy wraz z kodem pocztowym, nr, telefonu. Te dane prosimy przesłać jako pytanie do sprzedającego. Bez tych danych nie jesteśmy w stanie obliczyć kosztów dostawy.
Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje.

Dlaczego my?

  • Posiadamy doświadczenie w usługach brukarskich od 2004 roku,od tamtego momentu pracowaliśmy na asortymencie wielu producentów i oczywiście nadal podejmujemy nowe wyzwania i próbujemy nowe materiały. Te które nie posiadają zastrzeżeń i z których klienci byli zadowoleni i są na dal oferujemy państwu na sprzedaż. Pracujemy tylko i wyłącznie na najlepszych materiałach na Polskim rynku i taki asortyment też oferujemy na sprzedaż. Nie są to koniecznie najtańsze materiały aczkolwiek na pewno w najlepszym wykonaniu.

Sprawdzony sprzedawca

Formy płatności

Kontakt

Usługi Budowlano-Brukarskie
500 021 983
od poniedziałku do soboty od 9;00 do 17;00
r_szmitek@o2.pl

Piekary śląskie
ul. Królowej Jadwigi

Dostawa

Organizowanie dostaw oraz cena odbywa się w zależności od ilości zakupionego asortymentu oraz miejsca dostawy.
Możliwość wysyłki kurierem przy małych zamówieniach oraz transport samochodowy przy większych zamówieniach.

Gwarancja zadowolenia

Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu (bez podania przyczyny) w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Zwracany towar nie może być używany, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia.

Sprawdź przesyłkę

Prosimy sprawdzić w obecności kuriera, czy przesyłka: opakowanie i zawartość, jest w stanie nienaruszonym.

Jeżeli powstała szkoda lub zauważono brak, prosimy spisać protokół odbioru. Odpowiedni formularz posiada kurier.

Regulamin

Prosimy o przemyślane zakupy iż nie ma możliwości zwrotu materiałów zakupionych na naszych aukcjach. Wszystkie towary sprzedajemy bezpośrednio z magazynów producenta i wszystkie dostawy odbywają się prosto z magazynów, co uniemożliwia zwroty.

O nas

Doświadczenie w usługach brukarskich od 2004 r.
Każdy klient który zakupi u nas materiały brukarskie może liczyć na fachowe doradztwo z naszej strony względem wykonania zabudowy naszych materiałów.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność

Lokalizacja: Piekary Śląskie, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Usługi Budowlano-Brukarskie Szmit Radosław Szmit
Królowej Jadwigi 1/1/11
41-943 Piekary Śląskie
Dodatkowe informacje

Gwarancja dotyczy wyrobów w pierwszym gatunku i opłaconych zgodnie z ustalonym terminem. Okres gwarancji wynosi 2 lata. Producent odpowiada za wady ukryte i nie możliwe do stwierdzenia w trakcie zakupu tj. -niewłaściwe z zastosowania nieodpowiednich materiałów -powstałe w trakcie procesu technologicznego -wynikające z niespełnienia warunków określonych przez Polskie normy i aprobaty. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia wyrobów , które zabudowano na niewłaściwej i niezgodnej z zaleceniami przez Producenta podbudowie, oraz uszkodzenia powstałe w wyniku -niewłaściwego składowania i transportu -niewłaściwego i niezgodnego z zaleceniami Producenta doboru i montażu produktów -niewłaściwego i niezgodnego z przeznaczeniem -zabudowa niedojrzałych produktów -stosowania do odlodzenia środków odladzających a w szczególności soli takich jak NaCl, CaCl, MgCl2 Reklamacji nie podlegają i nie są traktowane jako wady -dopuszczalne przez Polskie Normy i Aprobaty Techniczne właściwości wyrobów, różnice w jednolitości tekstury i zabarwienia, -ubytki betonu będące efektem eksploatacji i naturalnego zużycia betonu, -produkty wadliwe w ilości do 5% kupionej ilości -wahania kolorystyczne wyrobów spowodowane w szczególności 1-naturalnymi odchyleniami kolorystycznymi surowców: kruszyw, piachu, cementu 2-pojawieniem się wykwitów wapiennych 3-zróżnicowaniem warunków atmosferycznych 4-zabrudzeniami nanoszonymi w trakcie eksploatacji Odbiorca zobowiązany jest do zapoznania się z parametrami technicznymi wyrobów W przypadku zabudowania produktów z wadami widocznymi przed zabudową.Producent nie ponosi kosztów związanych z ich wymianą. Nie ponosimy kosztów wynikających z czasu rozpatrywania reklamacji jakie poniósł Odbiorca. Producent może odmówić realizowania zobowiązań gwarancyjnych gdy wada nie obniża wartości użytecznej produktu lub jeżeli Odbiorca wiedział o wadze w chwili zakupu. Odbiorca traci uprawnienia z tytułu gwarancji jeżeli nie zawiadomi nas niezwłocznie po ujawnieniu wady listownie lub mailowo. Warunkiem przyjęcia reklamacji jest przedstawienie -pisemnego zgłoszenia reklamacyjnego -oryginałów zakupu paragonu lub faktury -etykiety towarowej umieszczonej na palecie Producent zobowiązany jest rozpatrzyć reklamację w terminie do 14 dni od daty otrzymania pisemnego zgłoszenia,a jeżeli zachodzi konieczność przeprowadzenia oględzin reklamowanych wyrobów termin ten wynosi do 21 dni. W przypadku uznania przez Producenta zasadności reklamacji, Producent ustala z Odbiorcą termin i sposób usunięcia wady przez wymianę uszkodzonych elementów lub ich przecenę, bądź inny sposób załatwienia reklamacji.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Usługi Budowlano-Brukarskie Szmit Radosław Szmit
Nieznanego Żołnierza 26a
41-922 Radzionków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W przypadku zwrotu zakupionej kostki brukowej czy galanterii betonowej klient ponosi wszystkie koszty transportów, załadunków oraz rozładunków. Kostka sprzedawana na aukcjach allegro jest dostarczana do klienta bezpośrednio z zakładów produkcyjnych i nie ma możliwości ich zwrotów do producenta, musi być dostarczana na nasz skład w Piekarach śląskich.

O sprzedającym
rszmicio
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

3

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Nasza firma zajmuje się sprzedażą wyrobów betonowych oraz galanterii betonowej najlepszej jakości oraz z najdłuższą gwarancją co świadczy o jakości wyrobów. 

Na rynku jesteśmy od 2003 roku a usługami brukarskimi zajmujemy się od 2004r.

Potrafimy doradzić klientowi jak dany asortyment dostosować oraz zamontować na danym terenie czy inwestycji tak aby spełniał swoje funkcje przez wiele wiele lat a nie kilka miesięcy. Sami korzystamy z pomocy specjalistów którzy robią wszelkiego rodzaju odwierty czy badania geologiczne terenu na którym jest wykonywana inwestycja aby w odpowiedni sposób wykonać daną inwestycje.

Zapraszamy do zakupu naszych materiałów oraz korzystania z naszych usług brukarskich oraz wykonywania wszelkich ogrodzeń, kanalizacji, odwodnień, równania terenów.

Pozostałe informacje

Ceny wszystkich wyrobów betonowych są podane loko zakład produkcyjny

podany w aukcji. Należy doliczyć do nich koszty transportu chyba że

towar będzie odbierany osobiście prosto z zakładu produkcyjnego.

Za palety jest pobierana kaucja zwrotna uzależniona od producenta zwracana w momencie zwrotu palet do 2 miesięcy od daty zakupu.

Zwrot palet możliwy do najbliższego miejsca producenta lub na nasz magazyn Radzionków, Ul. Nieznanego Żołnierza 26a.

Palety możemy również odebrać od państwa sami lub kurierem (koszt ustalany indywidualnie dla każdego klienta)

Sprzedaż odbywa się na terenie całej Polski.

Organizujemy transporty w atrakcyjnych cenach z rozładunkiem HDS oraz bez rozładunku w dużo niższych cenach.