PŁYTA TARASOWA- płukana, Polbruk, 50x50x7 cm (7112990684)

13 dni do końca

parametry

 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 40 [kg]

opis

PMT-BUD s.c.

ul. Nakielska 4,

01-106 Warszawa

Tel.:

729 628 116

e-mail:

sklep@pmt-bud.pl

Dokładne koszty określone są w cenniku dostaw.

W przypadku wyboru opcji Paczka w Ruchu prosimy o podanie numeru kiosku lub jego adresu w uwagach po zakupie. Adres znajduje się tu: PACZKA W RUCHU

W przypadku większych zakupów proponujemy:

- dostawa palety do 450 kg: 98,40 zł brutto;

- dostawa palety do 1000 kg: 160 zł brutto.

Akceptujemy następujące formy płatności:

- przelew PAYU;

- przelew na konto;

- płatność w siedzibie firmy;

- płatność przy odbiorze;

- w niektórych przypadkach płatność kierowcy przy dostawie.

W przypadku odbiorów własnych z siedziby firmy prosimy o wcześniejsze uzgodnienie przyjazdu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16.

Podstawą do reklamacji uszkodzonych towarów w transporcie jest tylko i wyłącznie protokół uszkodzenia spisany przez kuriera w chwili dostarczenia paczki. Prosimy sprawdzać paczki przy kurierze.

Zwrot paczki do 30 kg jest zawsze darmowy.

Nie wysyłamy za pobraniem farb i tynków mieszanych w kolorze na zamówienie.PŁYTA TARASOWA PŁUKANA Polbruk, 35x35x5 cm.

Płukana faktura przełamuje surowy charakter zwyczajnego chodnika. On też może być ładny. Kwadratowe formy pokrywa naturalne kruszywo w odcieniach szarości. Dzięki Płytom chodnikowym polskie drogi zyskały na estetyce i stały się bardziej przyjazne dla swoich użytkowników.

Dane techniczne:

Grubość:

 • 7 cm;

Wymiary:

 • 50x50 cm;

Ilość na palecie:

 • 40 szt.;

Waga:

 • 1835 kg/pal.;

Kolor:

 • szary;
 • grafit;
 • żółty;
 • brąz.

Podana cena obowiązuje przy odbiorze własnym od producenta Polbruk: Warszawa lub Pruszków i dotyczy 1 szt. Sprzedaż na pełne palety. Transport i rozładunek HDS kalkulowany indywidualnie- napisz lub zadzwoń. Palety zwrotne, fakturowane w wysokości 43,05 zł/szt.

W ofercie posiadamy szeroką ofertę produktów firmy Polbruk.

--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­-----------------

Zadzwoń i potwierdź dostępność koloru kostki. Może się zdarzyć, że termin

realizacji wydłuży się.Zobacz nasze pozostałe aukcje:
Dostawa i płatność

Lokalizacja: WARSZAWA, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

PMT-BUD s.c.
Nakielska 4
01-106 Warszawa
Dodatkowe informacje

Przedstawiamy sugerowaną instrukcję postępowania w przypadku uszkodzonych przesyłek. To pomoże nam w sprawnym i szybkim rozpatrywaniu reklamacji.


 Każdy kupujący powinien sprawdzić przesyłkę w chwili odbioru, zwłaszcza jeśli przedmiotem zakupu były farby, impregnaty i inne materiały płynne. Pisząc sprawdzenie mamy tu na myśli otworzenie przesyłki przy kurierze i sprawdzenie jej pod względem zgodności z zamówieniem przesłanego towaru oraz czy nie został uszkodzony (pęknięte opakowanie, wycieki, itp.). Otworzenie może nastąpić po poświadczeniu odebrania przesyłki, a kurier ma obowiązek poczekać, żeby kupujący mógł sprawdzić zawartość przesyłki. W przypadku zastrzeżeń co do zawartości lub uszkodzenia ma on obowiązek wypisać protokół uszkodzenia.
1. WYSYŁKA KURIEREM- kupujący ma prawo sprawdzić przesyłkę przy kurierze przy kurierze, który w przypadku uszkodzenia ma obowiązek wystawić protokół uszkodzenia. Protokół ten zawiera datę i godzinę więc dobrze by było, żeby się ona zgadzała z datą i godziną odbioru paczki. Nasze paczki w płynami są zawsze oznaczane naklejkami "ostrożnie szkło" oraz naklejkami wskazującymi w jaki sposób powinny być transportowane. Prosimy nie sugerować się instrukcjami od kuriera, że ma on 7 dni na wystawienie protokołu- bardzo trudno jest udowodnić, że szkoda powstała przed doręczeniem przesyłki. 


2. PACZKOMAT- w przypadku reklamacji prosimy zastosować się do procedury reklamacyjnej w Paczkomacie. Kupujący ma powinien sprawdzić paczkę przy Paczkomacie. Przy wykryciu uszkodzenia przesyłki trzeba stosować się do wytycznych wyświetlanych na ekranie. Uszkodzoną przesyłkę należy zostawić w Paczkomacie. Jeśli szkoda została odkryta w późniejszym terminie uskzodzenie należy zgłosić do najbliżeszego punktu In-Post. 


3. PACZKA W RUCHU- kupujący powinien sprawdzenić przesyłkę w punkcie odbioru. W przypadku uszkodzenia przesyłki prosimy do zastosowanie się do instrukcji osoby prowadzącej Paczka w Ruchu. 


W PRZYPADKU NIE ZASTOSOWANIA SIĘ DO POWYŻSZYCH INSTRUKCJI DROGA DO ROZPATRZENIA REKLAMACJI MOŻE ULEC WYDŁUŻENIU.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

30 dni

Adres do zwrotu

PMT-BUD s.c.
Nakielska 4
01-106 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

sprzedający
Dodatkowe informacje

Zwrot towarów jest darmowy w przypadku zakupu towarów do 30 kg.

O sprzedającym
PMT-BUD_SC
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

6193

 

6

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 729628116
poniedziałek - piątek
07:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Działamy na rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej farb, impregmatów, lakierów, zapraw tynkó oraz szeroko pojętej chemii budowlanej. Naszą działalność uzupełaniamy dystrybucją materiałów ściennych oraz kostek brukowych. W naszym punkcie handlowym mamy do Państwa dyspozycji mieszalniki farb: Tikkurila, Beckers oraz Jedynka oraz mieszalnik tynków Fast. Nie ograniczamy się tylko do sprzedaży na polskim rynku. Realizowaliśmy zlecenie transportowe kostek brukowych i chemii budowlanej zarówno samochodami 24 t. jak i przesyłki kurierskie do Niemiec, Szwajcarii, Szwecji, a także do Stanów Zjednoczonych. Nasza firma jest przygotowana do handlu z firmami spoza UE.

Pozostałe informacje

Ze względu na zbyt niskie temperatury w okresie zimowym zastrzegamy sobie prawo do przełożenia wysyłek towarów wrażliwych na zmiany temperatury na okres kiedy pogoda na to pozwoli. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że materiały płynne (impregnaty, farby, itp.) będą po odbiorze przez kuriera z naszego magazynu będą przechowywane w temperaturze powyżej 5 st. C. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.