Płyta główna MSI Z270 GAMING M3, Z270, DDR4, HDMI, (6999889367)

zakończona
100,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • producent: MSI

opis

Z270 GAMING M3PIERWSZA KREW1Złącze Gaming Device Port2Porty Lightning USB 3.1 Gen23Złącza VR Boost4Port sieciowy Killer®GAMING LAN5Pozłacane złącza audio oraz port S/PDIF6Gamingowa pokrywy złączy We/Wy

Oszałamiający wygląd, ochrona portów wejścia / wyjścia

7Solidne, wykonane z litego metalu gamingowe radiatory

Wiodąca na rynku konstrukcja radiatora, zapewniająca najlepsze chłodzenie

8Technologia DDR4 Boost

Zoptymalizowane ścieżki i odizolowane obwody podsystemu pamięci

9System PCI-E Steel Armor

Ochrona karty graficznej przed zginaniem i zakłóceniami elektromagnetycznymi (EMI)

102x złącze Turbo M.2 umożliwiajace montaż napędów o długości do 110 mm z systemem Steel Armor

Obsługa napędów zgodnych z NVMe, szybkość transmisji do 32 Gb/s przy wykorzystaniu magistrali PCI-Express x4 Gen3 , obsługa pamięci Intel® Optane™

11Technologia Mystic Light Extension

Możliwość podłączenia zewnętrznych taśm LED RGB lub innych elementów podświetlanych diodami LED i ich synchronizacja z systemem podświetlenia płyty głównej

12System dźwiękowy Audio Boost 4 z wbudowanym wzmacniaczem

Zoptymalizowany po katem gier system dźwiękowy wykorzystujący najlepsze komponenty i technologię Nahimic 2

SPERSONALIZUJ SWÓJ GAMINGOWY SPRZĘTPodłącz zewnętrzne taśmy oświetleniowe LED RGB I zsynchronizuj kompatybilne z systemem Mystic Light Sync urządzenia tak, aby przy wykorzystaniu własnych schematów kolorów uzyskać wybraną przez siebie wyjątkową stylistykę komputera, używając do tego celu tylko jednej aplikacji: Mystic Light Sync. Możesz wybrać dowolną barwę z dostępnej palety kolorów i spersonalizować wygląd komputera korzystając w tym celu ze smartfona lub aplikacji MSI Gaming App. Znudziły cię te same kolory podświetlenia? Dosłownie w sekundę możesz całkowicie zmienić wygląd swojego peceta!

W PEŁNI STEROWALNE ZŁĄCZA WENTYLATORÓWZłącza MSI FAN automatycznie wykrywają podłączone do nich wentylatory działające w trybie DC lub PWM i optymalnie dostrajają ich prędkość obrotową i jednocześnie ograniczają generowany przez nie hałas. Wykorzystanie zjawiska histerezy pozwala płynnie zwiększać prędkość obrotową wentylatorów, dzięki czemu zagwarantowano cichą pracę systemu.

KORZYŚĆ W GRZEMożesz przechytrzyć i wyprzedzić swoich przeciwników w grze korzystając z zestawu unikatowych gamingowych narzędzi MSI. Te sprytne, sprzętowe i programowe funkcje, stworzone zostały z myślą, aby gracz mógł zawsze „o krok” wyprzedzić swoich rywali i jednocześnie udoskonalał swoje umiejętności.

TECHNOLOGIA X-BOOST – ZWIĘKSZ WYDAJNOŚĆ PAMIĘCI MASOWEJPo włączeniu funkcja X-Boost automatycznie wykrywa napędy SSD i optymalizuje ich pracę. Dzięki temu komputer będzie pracował nie tylko bardzo szybko, ale również zmaksymalizowana zostanie wydajność zainstalowanej w nim pamięci masowej. W ten sposób gracz może mieć pewność, że dotrze na pole bitwy jeszcze szybciej i będzie mógł zaoszczędzić sporo czasu podczas przesyłania danych.

OBSŁUGA PAMIĘCI INTEL® OPTANE™Ten nowy cud techniki przynosi znaczącą poprawę wydajności w grach zwiększając szybkość pracy napędów i urządzeń pamięci masowej. Pozwól technologii Optane™ na buforowanie danych w celu przyspieszenia pracy urządzeń pamięci masowej i spraw, aby twój system był jeszcze szybszy!

ZANURZ SIĘ W WIRTUALNYCH ŚWIATACHChcesz bez kompromisów doświadczyć najlepszych z możliwych wrażeń w świecie VR? Dzięki współpracy z głównymi producentami sprzętu i oprogramowania VR, a także za sprawą unikatowych cech, którymi dysponują produkty MSI, a które to cechy opracowane zostały specjalnie z myślą o wirtualnej rzeczywistości, firma MSI może zaoferować zarówno graczom, jak i profesjonalistom żywy, płynny oraz realistyczny świat wrażeń VR, którego zawartość naprawdę ożywa.

WEJDŹ DO GRY Z TECHNOLOGIĄ VR BOOSTZdarza się, że w wypadku tradycyjnych portów USB użytkownik będzie obserwował zaniki i spadki jakości przesyłanego sygnału, co w znaczący sposób może wpłynąć na wydajność podłączonych do niego urządzeń. Opracowany przez firmę MSI, system VR Boost wykorzystuje specjalny, inteligentny układ, którego zadaniem jest zapewnienie czystego i wyraźnego sygnału zoptymalizowanego pod kątem urządzeń VR, które podłączane są do portu USB. Dzięki temu zagwarantowano użytkownikom przyjemne doświadczenie w świecie VR.

WZMOCNIJ SWOJĄ GRĘ DZIĘKI SYSTEMOWI DŹWIĘKOWEMU AUDIO BOOST 4Tak jak w wypadku oddzielnej, montowanej w slocie tradycyjnej karty dźwiękowej, system Audio Boost 4 wspomagany przez technologię uwydatniania dźwięku Nahimic, oddaje użytkownikom do dyspozycji niezwykły procesor dźwiękowy HD Audio, dedykowany wzmacniacz oraz wysokiej jakości kondensatory audio, które to elementy fizycznie odizolowane zostały od reszty obwodów płyty głównej. Dzięki temu zapewniono najczystszy, klarowny dźwięk, pozwalający zlokalizować wrogów z w grze z wyjątkową precyzją.

ZDOMINUJ GRĘ, DZIĘKI NAJNIŻSZYM CZASOM OPÓŹNIENIAPrzygotuj się do tego, aby zniszczyć swoich wrogów na wirtualnym polu bitwy z technologią sieciową MSI GAMING LAN. Dzięki wykorzystaniu starannie dobranych najwyższej jakości komponentów, wyeliminowano opóźnienia i zapewniono graczom najlepsze wrażenia podczas sieciowych rozgrywek online.

NIEZRÓWNANA WYDAJNOŚĆ PAMIĘCIPłyty główne MSI dostarczane są wraz z szeregiem zaimplementowanych w nich funkcji oraz technologii usprawniających działanie podsystemu pamięci operacyjnej, pozwalając tym samym modułom pamięci na szybszą pracę, lepszą wydajność overclockingu i działanie ze zwiększoną stabilnością.

AJLEPSZA KOMPATYBILNOŚĆZoptymalizowane ścieżki i w pełni izolowane obwody pamięci zapewniają doskonałą stabilność oraz wydajność płyty głównej. Nie musisz więc się już martwić o to, że system będzie się zawieszał podczas grania.

MAKSYMALIZACJA WYDAJNOŚCI URZĄDZEŃ USBPrzenoszenie ulubionych gier, muzyki i filmów za pomocą złącza USB nigdy nie było tak szybkie. MSI oferuje szeroką gamę opcji związanych z podłączaniem sprzętu USB i pozwalających i zwiększyć wydajność urządzeń USB 3.1, zapewniając tym samym błyskawiczny transfer danych!

JAKOŚĆ, KTÓRA NIGDY CIĘ NIE ZAWIEDZIEDo produkcji płyty wykorzystywane są wyłącznie komponenty o najwyższej jakości oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Rygorystyczne testy jakości prowadzone w najbardziej ekstremalnych warunkach gwarantują, że płyty główne są wyjątkowo niezawodne i cechują się wysoką wydajnością.

Dostawa i płatność
od 20,00 zł

Lokalizacja: Jarosław, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
marka2222
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.