Płyta gazowa Teka EH 60 4G AI AL TR ANTRACYT (6950725892)

15 monet
zakończona
819,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 10,00 zł
 • lokalizacja: Wrocław, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • marka: Teka
 • szerokość produktu (cm): 60

opis

Nasze Aukcje
Infolinia

9:00 - 19:00

71 780 77 90

Biuro Obsługi Klienta


ul. Krokusowa 2
55-040 Bielany Wrocławskie

Odbiór osobisty na magazynie: Krokusowa 2, 55-040 Bielany Wrocławskie, w godzinach od 9:00 do 16:00

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00-17:00

Telefon: 71 780 77 90
E-mail: allegro@megamedia.pl

Dostawa

Płatność przez allegro i wypełnienie formularza dostawy znacznie przyspieszy wysyłkę. W razie jakichkolwiek dodatkowych informacji dotyczących wysyłki prosimy o kontakt.

Nie wysyłamy za granicę

Tel. 71 780 77 90


Płyta gazowa Teka EH 60 4G AI AL TR
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU

Największe cechy i zalety:

4 palniki gazowe, ruszt żeliwny, antracyt

Opis:

4 palniki gazowe (1 potrójny)
sterowanie pokrętłami z zapalaczami
zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
Żeliwne ruszty
kolor antracytowy lub beż
4 palniki gazowe (1 potrójny), sterowanie pokrętłami z zapalaczami, żeliwne ruszty, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, kolor: antracytowy lub beżowy, wykończenia w kolorze mosiężnym


PARAMETRY TECHNICZNE

Dane techniczne:
Ilość palników: 4
Zabez.przeciw. gazu: tak
Zapalacz: w pokrętle
Szerokość: 60 cm
Styl: nowoczesny
Ruszt: żeliwny
Gwarancja: 24 m-ce
Sterowanie: własne

Tel.71 7807790

Wszystkie oferowane produkty są nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzą z polskiej dystrybucji oraz objęte są gwarancją producenta.

Wszystkie sprzedawane produkty znajdują się w naszym magazynie na Bielanach Wrocławskich i są wysyłane niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia.

Zapraszamy!


Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
11 miesięcy dla przedsiębiorców
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Megamedia Sp. z o.o.
Krokusowa 2
55-040 Bielany Wrocławskie
Dodatkowe informacje

 Reklamacje dotyczące wad fizycznych rzeczy sprzedanych oraz uszkodzenia przesyłki w czasie transportu NABYWCA  może zgłosić do Działu Reklamacji Megamedia Sp. z o.o. poprzez stronę  internetową  (po zalogowaniu do „Panelu Klienta" w zakładce  "Reklamacje") lub telefonicznie pod numerem (71) 780 7770, lub też  pocztą elektroniczną na adres: reklamacje@megamedia.pl. Szczegółowe  uprawnienia NABYWCY, będącego konsumentem, przewidują art. 556 – 576  ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (t.j. Dz.U. z 2014 r.  poz. 121 z późn. zm.). 


 Reklamacji podlegają wady tkwiące w towarze w chwili dostarczenia NABYWCY. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe w szczególności na skutek nieprawidłowej ingerencji NABYWCY, niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania towaru przez NABYWCĘ, napraw i wykonywanych samodzielnie zmian lub adaptacji. 

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Megamedia Sp. z o.o.
Krokusowa 2
55-040 Bielany Wrocławskie

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

 • Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827 z późn. zm.)  NABYWCA,  będący konsumentem, ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez  podania przyczyny w terminie 14 dni od objęcia rzeczy w posiadanie (od  daty dostarczenia towaru), składając do SKLEPU pisemne Oświadczenie o odstąpieniu od umowy >>, według załączonego wzoru, wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną.
   
 • W razie wysłania do SKLEPU oświadczenia o odstąpieniu od umowy  za pośrednictwem faksu lub poczty elektronicznej, oryginał oświadczenia  należy dołączyć do przesyłki ze zwracanym towarem. W takim wypadku SKLEP  prześle niezwłocznie NABYWCY za pośrednictwem poczty elektronicznej  potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy.
   
 • Zwracany towar, musi być kompletny i musi znajdować się w  stanie niezmienionym w ramach zwykłego zarządu, przez co rozumie się, że  konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy  będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny  do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
   
 • Zwracany towar powinien zostać odesłany na koszt własny NABYWCY do magazynu SKLEPU  znajdującego się w Bielanach Wrocławskich przy ul. Krokusowej 2, 55-040  Bielany Wrocławskie niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia  złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. SKLEP zastrzega sobie prawo odmowy odbioru przesyłek odesłanych przez NABYWCĘ za pobraniem.
   
 • Wszystkie dokonane przez NABYWCĘ, będącego konsumentem, płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, zostaną mu zwrócone przez SKLEP  niezwłocznie po sprawdzeniu towaru, co do jego zgodności z wymaganiami  określonymi w ust. 4 § 8 i nie później niż w terminie 14 dni od dnia  otrzymania przez SKLEP oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
   
 • NABYWCA zobowiązany jest do zabezpieczenia  odsyłanego towaru przed zniszczeniem. W przypadku zniszczenia lub  uszkodzenia towaru podczas transportu SKLEP sporządzi protokół uszkodzeń, który będzie stanowił podstawę reklamacji NABYWCY wobec przewoźnika.
   
 • Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta  (Dz.U. z 2014 r. poz. 827 z późn. zm.) prawo do odstąpienia od umowy  zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu  do umów: w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego zindywidualizowanych potrzeb; w której przedmiotem świadczenia jest  rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu  opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze  względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po  dostarczeniu; w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub  wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym  opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
   
 • Reklamacji podlegają wady tkwiące w towarze w chwili dostarczenia NABYWCY. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe w szczególności na skutek nieprawidłowej ingerencji NABYWCY, niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania towaru przez NABYWCĘ, napraw i wykonywanych samodzielnie zmian lub adaptacji.

O sprzedającym
M_Media

Dane firmy

Kontakt

 • 71 780 77 90
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
08:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

UWAGA!

Przesyłka kurierska nie obejmuję wniesienia produktów wielkogabarytowych (powyżej 30 kg)