PŁÓTNO ŚCIERNE 100MM GR60 KL361JF KLINGSPOR (6541288259)

zakończona
295,50 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
  • lokalizacja: Poznań
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowe

Kontakt

WPH ELMET S.A.
ul. Obodrzycka 67
61-249 Poznań

pon-pt.: 7:00 - 16:00

Sklep z narzędziami »
Sklep instalacyjno-elektry­czny »

e-mail: allegro@elmet.com.pl
tel.: 61-873-16-53
tel. kom.: 509-902-193

Płatność i wysyłka

Towar wysyłamy w ciągu 48 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym.

W tytule przelewu należy wpisać nazwę z Allegro oraz tytuł aukcji.

Korzystamy z usług firmy kurierskiej.

Rzetelność

Jesteśmy godnym zaufania kontrahentem. Posiadamy certyfikat Rzetelnej Firmy.

PŁÓTNO ŚCIERNE 100MM GR60 KL361JF KLINGSPOR

ROLKA 50 METRÓW

Zalety:
Wysokiej jakości uniwersalne płótno ścierne. Optymalna zdolność dopasowania się do kształtów przedmiotu obrabianego.

Charakterystyka:
Zastosowanie: drewno, metale uniwersalnie, tworzywa sztuczne, stal, stal szlachetna, metale nieżelazne
Spoiwo: żywica syntetyczna
Ziarno: elektrokorund
Nasyp: pełny
Podłoże: płótno JF
Szerokość: 100 mm
Granulacja: 60
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

  • 61 873-16-54
    infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Regulamin 1. Uczestnictwo w aukcji - kup teraz - jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu. 2. Prosimy o nieskładnie zamówień, których nie mają Państwo zamiaru zrealizować lub odebrać. Niewywiązanie się z kupna może skutkować wystawieniem komentarza negatywnego lub zawieszeniem konta. 3. Po dokonaniu zakupu proszę wypełnić formularz transportu. 4. Jeśli adres wysyłki jest inny niż podany w Allegro, prosimy o wpisanie nowego adresu w formularzu transportu. 5. Wysyłki realizujemy firmą Siódemka oraz Pocztą Polską. 6. W momencie odbioru przesyłki klient zobowiązany jest do sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera. 7. W przypadku dostarczenia paczki uszkodzonej lub niekompletnej, klient zobowiązany jest spisać wraz z kurierem protokół szkody - jest on niezbędny, aby wysłać nowy towar wolny od wad. Brak spisanego protokołu oznacza potwierdzenie przez klienta przyjęcia przesyłki bez zastrzeżeń. 8. Wysyłkę realizujemy do 72h po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. W wyjątkowych przypadkach czas zrealizowania wysyłki może ulec zmianie. 9. Zobowiązujemy się dostarczyć towar bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. 9. Ceny wszystkich produktów są cenami brutto. 10. Jeżeli nie są Państwo zadowoleni z dokonanego u nas zakupu istnieje możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. 12. W przypadku odstąpienia od umowy, klientowi zwracane są wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. 12. Koszty odesłania towaru ponosi kupujący. 13. Po otrzymaniu przez naszą firmę przesyłki jest ona weryfikowana. Aby otrzymać zwrot wartości zakupionego towaru należy wypełnić formularz o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość znajdujący się na stronie www.elmet.com.pl/download/formularz.pdf), zwrócić towar w nienaruszonym stanie wraz z oryginalnym opakowaniem oraz dołączyć oryginał dokumentu sprzedaży. 14. Zwroty prosimy przesyłać po wcześniejszym ustaleniu na podany przez nas adres. 15. Nie odbieramy przesyłek wysłanych za pobraniem. 16. Większość sprzedawanych przez nas w serwisie aukcyjnym Allegro towarów przy zakupie niekomercyjnym posiada gwarancję 24-miesięczną. Wyjątek stanowią towary kupowane w celach komercyjnych, które posiadają gwarancję 12-miesięczną lub towary, do których można wydłużyć gwarancję do 36 miesięcy - najczęściej po wypełnieniu formularza znajdującego się na stronie producenta sprzętu.

reklamacje

W przypadku reklamacji towarów wadliwych, uszkodzonych fabrycznie Sprzedawca gwarantuje ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa Klient. Klient składa reklamację na adres allegro@elmet.com.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.