Płot drewniany szczelny brązowy 150x180x4x6 (6912184867)

zakończona
99,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 59,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 69,00 zł
  • lokalizacja: Wrocław, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • wysokość: 150 [cm]
  • waga (z opakowaniem): 28.0 [kg]
  • szerokość (cm): 151 - 180 cm
Przemiotem aukcji jest:

Płot drewniany szczelny brązowy 150x180x4x6

Opis produktu
Parametry
Znacznik jakościowy: Płoty medium szary
Waga: 28 kg
Gatunek Drewna: sosna
Kolor impregnacji: brązowy
Poziom wilgotności drewna: powyżej 30 %
Typ impregnacji: impregnacja ciśnieniowa
Środek impregnujący: IMPRALIT lub KORASIT
Wymiary produktu: 150x180x4 cm
Zalecana konserwacja: raz na dwa lata
Certyfikaty: FSC
Przeznaczenie: grodzenie powierzchni, dekoracja ogrodów, parków, tarasów, balkonów, podpora do pnączy
Pozwolenie na budowę: nie
Narzędzia konieczne do montażu: Wkrętarka, poziomica
Wymiar ramy: 4,0x6,0
Wymiar wypełnienia: 7x105 mm
Formy dostawy

Przesyłki, których waga nie przekracza 30 kg a ich najdłuższy bok nie przekracza 2,0 m dostarczane są w paczkach pod wskazany adres, ich rozładunkiem i dostarczeniem pod drzwi zajmuje się kurier.

Przesyłki, których waga przekracza 30 kg a ich najdłuższy bok nie przekracza 2,20 m dostarczane są na paletach pod wskazany adres, ich rozładunkiem z samochodu zajmuje się kurier.

Przesyłki, których najdłuższy bok przekracza 2,21 m dostarczane są na paletach pod wskazany adres, w tym przypadku kupujący dokonuje rozładunku towaru we własnym zakresie.


Dostawa realizowana jest na obszarze Polski od poniedziałku do piątku - za wyjątkiem przypadających w tym okresie dni ustawowo wolnych od pracy.

W razie wykrycia naruszenia przesyłki przed jej wydaniem, Kupujący powinien postępować zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności zażądać od kuriera protokolarnego ustalenia stanu przesyłki oraz okoliczności powstania szkody. Jeżeli już po wydaniu przesyłki ujawniono ubytek lub uszkodzenie przesyłki nie dające się zauważyć przy odbiorze, Kupujący powinien w ciągu 7 dni od dnia odbioru przesyłki zawiadomić o nich firmę kurierską.

Masz pytanie? Daj nam znać!
YardLand Sp. z o.o.
ul. Rysia 1/1, 53-656 Wrocław

Infolinia dostępna
Pon. - Pt. w godz. 8:00 - 16:00
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 59,00 zł
kolejna sztuka: 10,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 69,00 zł
kolejna sztuka: 10,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

YardLand Sp. z o.o.
Rysia 1/1
53-656 Wrocław
NIP: 783-174-81-99
REGON: 365588080
KRS: 0000641049

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 30 dni

adres do zwrotu:
YardLand Sp. z o.o.
Rysia 1/1
53-656 Wrocław
 
- Kupujący-konsument, który zawarł umowę sprzedaży ze Sklepem Internetowym, może w terminie 30 dni odstąpić od niej bez podawania jakiejkolwiek przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. - Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, kupujący - konsument musi poinformować Sklep Internetowy o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży, w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą na adres Sklepu Internetowego, lub pocztą elektroniczną na adres shop@wooder.com). - Zwracany towar prosimy odesłać na adres: YardLand Sp. Z o.o, Ul. Rysia 1/1, 53-656 Wrocław.- Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby kupujący-konsument wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. - Kupujący-konsument powinien odesłać lub przekazać zwracaną rzecz na adres Sklepu Internetowego niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sklep Internetowy o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli kupujący-konsument odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni. - W razie odstąpienia od umowy sprzedaży kupujący-konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy i odpowiada tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Reklamacja może w szczególności zostać wniesiona pisemnie na adres Sklepu Internetowego lub wysłana w formie elektronicznej na adres poczty elektronicznej: shop@wooder.com. Prosimy o podanie w mailu następujących informacji: 1. numeru zamówienia 2. powodu reklamacji oraz żądanego sposóbu rozpatrzenia reklamacji Reklamowany towar prosimy odesłać na adres: YardLand Sp. Z o.o, Ul. Rysia 1/1, 53-656 Wrocław. Istnieje również możliwość złożenia reklamacji w trybie rękojmi. Czas powiadomienia kupującego-konsumenta o swoim stanowisku przez sprzedawcę w wypadku wybrania tego trybu wynosi 14 dni. GWARANCJA Sprzedawany towar jest objęty 24-miesięczną gwarancją sprzedawcy. Realizacja gwarancji odbywa się na zasadach określonych w regulaminie sklepu internetowego przepisach Kodeksu cywilnego.