Plecak Torebka Klucze SUPER ZESTAW 3w1 (6988972338)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • płeć: produkt damski
  • materiał dominujący: skóra ekologiczna
  • wielkość: mała (nie mieszcząca A4)
  • cechy dodatkowe: na zamek
  • dostawa z Polski: nie
  • kolor: biel, czerń, ecru, odcienie brązu i beżu, odcienie czerwieni, odcienie fioletu, odcienie niebieskiego, odcienie różu, odcienie szarości i srebra, odcienie żółtego i złota, wielokolorowy, inny kolor

opis

Plecak w najmodniejszym wzorze

Must Have tego sezonu

Dodatkowo w zestawie mniejsza torebka oraz organizer na klucze

Idealny zestaw na uczelnię i do codziennych stylizacji

materiał: skóra ekologiczna

KOLORY DO WYBORU (proszę o informację w wiadomości)

1.  RÓŻOWY

2. CZARNY

3. BEŻOWY

4. SZARY

Przedmioty wysyłamy bezpośrednio od producenta z zagranicznych magazynów Z tego względu czas dostawy wynosi od 14 do 45 dni.

Zazwyczaj jednak paczki docierają do odbiorcy w 30 dni

Dostawa i płatność
od 14,00 zł

Lokalizacja: Azja, Europa, Chiny

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
7,00 zł
maksymalnie w paczce
2
Dodatkowe informacje

Przedmioty wysyłamy bezpośrednio od producenta z zagranicznych magazynów Z tego względu czas dostawy wynosi od 10 do 45 dni Zazwyczaj jednak paczki docierają do odbiorcy do 30 dni W niektórych wyjątkowych przypadkach dostawa może przedłużyć się do 60 dni

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
JuKaKids1
92,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

23

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,7

Czas wysyłki

4,4

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,8

Kontakt

poniedziałek - piątek
08:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Składając ofertę na naszej aukcji akceptujesz poniższy regulamin:  

1. Sprzedawca działa na podstawie modelu sprzedaży dropshipping. Oznacza to, że jest pośrednikiem między zbywcą a kupującym. Nie jest import_erem towarów wystawionych na aukcjach.  

2. Sprzedawca jest przedstawicielem zagranicznych dystrybutorów oraz producentów. Zajmuje się obsługą zamówień i transakcji dokonywanych poprzez Allegro. Świadczymy usługi pośrednictwa wyłącznie pomiędzy zbywcą a osobami prywatnymi.  

3. Prezentujemy oferty producentów/dystrybutorów i pośredniczymy w nabyciu ich dla kupującego.  

4. Pośredniczymy finansowo w przekazaniu kwoty należnej producentowi/dystrybutorowi za towar oraz wysłanie produktu. Kwoty na rzecz producentów i dystrybutorów przekazujemy przez nasz rachunek bankowy. Robimy to na życzenie Klienta oraz w jego imieniu. W skład ceny końcowej zakupionego towaru, wchodzi cena samego towaru, który jest nabywamy od producenta/dystrybutora, cena transportu oraz cena usługi pośrednictwa.      

5. Kupując na aukcji jednocześnie kupujący wyraża zgodę na udostępnianie swoich danych osobowych dystrybutorom/producentom, a także przewoźnikom (w tym firmom kurierskim oraz Poczcie Polskiej) w celach niezbęnych do realizacji złożonego zamówienia.    

6. Klient składając ofertę na naszej aukcji, tym samym nabywa usługę pośrednictwa w zakupie towaru poza terenem Unii Europejskiej w jego imieniu.    

7. Za moment wykonania umowy uznaje się dostarczenie towaru pod wskazany adres przez klienta.      

8. Produkty, które prezentujemy na naszych aukcjach są własnością producentów z Azji.      

9. Czas oczekiwania wynosi od 15 do 35 dni roboczych od momentu wysłania. Nie liczymy sobót, niedziel oraz świąt polskich i chińskich. Towar zamawiamy w ciągu 24h. Zagraniczny kontrahent ma do 10 dni roboczych na wysłanie towaru i rejestrację w międzynarodowym systemie pocztowym. Wszystkie przesyłki są rejestrowane i wysyłane pocztą międzynarodową bezpośrednio od producenta/dostawcy z Chin lub Hong Kongu. Do Państwa docierają za pośrednictwem Poczty Polskiej. Najczęściej paczki dochodzą po 15 dniach roboczych od wysłania, choć nie odpowiadamy za pracę poczty chińskiej, która czasem może dłużej przetrzymać przesyłkę. Każda przesyłka jest ubezpieczona w 100% wartości. Oznacza to, że jeśli przesyłka nie dojdzie do klienta do 45 dni roboczych od chwili wysłania, wówczas otrzymują Państwo 100% zwrot kosztów zakupu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia w dostawach powstałe z winy spedytora zagranicznego. Na życzenie kupującego podajemy międzynarodowy numer przesyłki, który jest dostępny w ciągu 10 dni roboczych od nadania.      

10. Pośrednik nie ponosi odpowiedzialności za odmowę przyjęcia przesyłki lub za nieodebranie przesyłki po podwójnym awizo z poczty. Kupujący ma obowiązek odebrania zamówionej przesyłki! Towar nieodebrany przez adresata uważa się za dostarczony. Pośrednik nie ponosi odpowiedzialności za nieodebranie paczki przez kupującego, przez co zwrot należności jest niemożliwy.    

11. Nie wystawiamy FV, nie jesteśmy płatnikiem vat.    

12. Po upływie 45 dni roboczych lub wcześniej za naszą zgodą, można ubiegać się o zwrot kosztów pobranych za świadczenie naszej usługi wynikającej z jej nieprawidłowego przeprowadzenia.    

13. Jako dzień zawarcia umowy pomiędzy stronami uznajemy dzień otrzymania wpłaty od kupującego.    

14. Na wpłatę czekamy 7 dni. Po tym czasie zwracamy się z prośbą do Allegro o zwrot prowizji.    

15. Nie ma możliwości odstąpienia kupującego od zawartej umowy, jeśli zakupiony przedmiot został już do niego wysłany przez zagranicznego dystrybutora (dostawcę) i jest w trakcie dostawy. W takiej sytuacji, zwrotu można dokonać po doręczeniu przedmiotu.    

16. Zwrot gotówki jest możliwy po odesłaniu towaru lub w momencie kiedy termin realizacji upłynie a towar nie dotarł. Kupujący zobowiązany jest do zwrotu towaru jedynie wtedy, gdy już go otrzyma.    

17. Towar wysyłany jest na adres podany w formularzu dostawy.      

Regulacje celne:  

W przypadku zamówień na własny użytek cło i VAT nie występują: Zgodnie z postanowieniami art. 23 i art. 24 Rozporządzenia Rady (WE) Nr 1186/2009 z dnia 16 listopada2009 r. ustanawiającego wspólnotowy system zwolnień celnych zwolnione z należności celnych i przywozowych są przesyłki zawierające towary o niewielkiej wartości (wysyłki komercyjne, np. rzeczy zmówione przez internet - zamówienie wysyłkowe) wysyłane bezpośrednio z państwa trzeciego do odbiorcy znajdującego się we Wspólnocie. Za „towary o niewielkiej wartości” uważasię towary, których rzeczywista wartość nie przekracza 150 EUR na przesyłkę.