Plecak szkolny Star Wars ! Licencja ! 41 cm (6922315821)

zakończona
66,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 12,00 zł
Zakupy od 300 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Kępno, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • bohater: star Wars
 • marka: Inna
 • płeć: chłopcy
 • rodzaj: plecak szkolny
 • wysokość (cm): 41
 • szerokość (cm): 29
 • głębokość: 15
 • kolor: czerń, odcienie szarości i srebra

Witam na mojej aukcji !!!

Oryginalny na licencji plecak szkolny

STAR WARS !!!

Idealny dla miłośników fantastyki.

Na przodzie Szturmowcy !!!

Plecak dwukomorowy,

po bokach siateczka na napoje.

Wymiary :

wysokość - 41 cm

szerokość - 29 cm

głębokość - 15 cm


© AllegroPromo

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u modnastka za co najmniej 300 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 16150011551011800256200000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

P.H.U. "NIKA"
Wrocławska 47
63-600 Kępno
NIP: 619-108-89-18
REGON: 301532008
Nasza firma zajmuje się internetową sprzedażą odzieży dziecięcej najlepszych polskich oraz tureckich producentów. Stawiamy zarówno na bezpieczeństwo jak i komfort naszych dzieci. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno odzież licencyjna jak również spełniającą wymagania Oeko -Tex . Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami . Regulamin : 1.Zamówienia można składać 24 h / dobę we wszystkie dni w roku kalendarzowym . W wypadku dni ustawowo wolnych od pracy , realizacja zamówienia nastąpi w pierwszym dniu roboczym. 2.Wszystkie dane do wysyłki otrzymacie Państwo od ALLEGRO w formularzu zamówienia .W tytule proszę o podanie NICK-u , ułatwi nam to identyfikację Państwa przelewu . 2.Wszystkie rozmiary , opisy przedmiotu , staramy się przedstawiać rzeczowo i dokładnie 3.Termin płatności to 5 dni roboczych.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
P.H.U. "NIKA"
Wrocławska 47
63-600 Kępno
 
Odstąpienie od umowy : 1.Konsument , który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny ,w terminie 14 dni od wydania rzeczy(Art.27 ) . W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności za zakupione towary . Nie pokrywamy kosztów przesyłki zwrotnej . Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: modnastka@op.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres firmy . Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): P.H.U.NIKA Jacek Woś ul.Wrocławska 47 63-600 Kępno Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] . 2.W razie odstąpienia od umowy , konsument powinien zwrócić towar w stanie niezmienionym . Zwrot powinien nastąpić NIEZWŁOCZNIE ( nie później niż 14 dni ).

reklamacje

Wysyłka towaru następuje w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania kwoty na naszym koncie. Towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej . Zamówienia realizujemy tylko z dowodem nadania , który będzie stanowił ewentualną podstawę reklamacji względem Poczty Polskiej. Brak otrzymania przesyłki w terminie 14 dni od momentu nadania na poczcie, powoduje wszczęcie przez nas procedury reklamacyjnej. Reklamacje : Kupujący może złożyć reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem mailowym , lub w formie pisemnej na adres firmy . Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, -wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 1.Osoba składająca reklamację z uzasadnionego powodu ( tj. wada fizyczna rzeczy ) ma prawo do zwrotu, wymiany towaru lub obniżenia jego ceny. 2.W przypadku reklamacji towaru prosimy o wykonanie opisu oraz dokumentacji fotograficznej i przesłanie na adres e-mail oraz odesłanie towaru wraz z dowodem zakupu . Brak dowodu zakupu powoduje odrzucenie reklamacji i odesłanie towaru na koszt kupującego. 3.Termin rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania przez nas towaru. W przypadku uznania reklamacji pokrywamy koszt wysyłki zwrotnej. 4.Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem. 5.Towar reklamowany nie może nosić śladów użytkowania tzn. być brudny, zaplamiony , przepocony . 6.Towar powinien być zapakowany w oryginalne opakowanie , metki powinny być przymocowane na stałe do wyrobu. 7.Reklamacji nie podlega fizyczne zużycie rzeczy : - suwaki -zapinki, zatrzaski, -cyrkonie ,dżety ,klamry itp. 7. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur : Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Poznaniu . Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Oświadczam jako Sprzedający PHU NIKA Jacek Woś , że zobowiązuję się dostarczyć Kupującemu rzeczy bez wad , z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.