Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

PLECAK SZKOLNY MŁODZIEŻOWY VINTAGE ZESTAW KOLORY (6922296662)

1 osoba kupiła 1 sztukę
do wyczerpania przedmiotów

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury
 • Bohater:
  brak
 • Marka:
  Inna
 • Rodzaj:
  Plecak szkolny
 • Kolor:
  Biel, Czerń, Odcienie brązu i beżu, Odcienie różu, Odcienie czerwieni, Odcienie fioletu, Odcienie niebieskiego, Odcienie pomarańczowego, Odcienie szarości i srebra, Odcienie zieleni, Odcienie żółtego i złota, Wielokolorowy
 • Płeć:
  Chłopcy, Dziewczynki

Opis

                                                       PLECAK SZKOLNY MŁODZIEŻOWY VINTAGE

Stan: Nowy

Styl: Vintage

Kolory: Niebieski, czarny, jasny niebieski, szary, brązowy, fioletowy, różowy

Pojemność: 20-35L     

Bardzo prosimy o wskazanie wzoru po dokonaniu zamówienia.

Prosimy o zapoznanie się z czasem dostawy.

Wysyłka

Towar wysyłany jest do Klienta bezpośrednio z zagranicznego magazynu. Maksymalny czas oczekiwania na zamówienie to 45 dni roboczych od daty zaksięgowania przelewu.

W większości przypadków przesyłka przychodzi jednak szybciej. Maksymalny czas dostawy wynika z opóźnień przewoźnika bądź okresów świątecznych.

Jeśli maksymalny czas dostawy zostanie przekroczony, gwarantujemy pełny zwrot środków w ramach ubezpieczenia bądź ponowne zamówienie towaru.

Po przyjęciu w Polsce, przesyłka dostarczona zostanie przez Pocztę Polską.

Czas realizacji należy liczyć w dniach roboczych, czyli bez dni wolnych: świąt, sobót i niedziel http://www.dnirobocze.pl

Wszystkie przesyłki polecone posiadają swój indywidualny numer śledzenia. Przesyłki zwykłe mogą nie mieć możliwości śledzenia w systemie Poczty Polskiej. Numer śledzenia przekazywany jest Klientowi na jego polecenie.

Brak możliwości zamówienia za pobraniem. Przy przesyłkach międzynarodowych dostawa za pobraniem nie jest możliwa.

Koszty przesyłki

Każda przesyłka wysyłana jest indywidualnie. Z tego powodu koszt wysyłki liczony jest dla każdej zamówionej sztuki osobno.

Odbiór osobisty

Brak możliwości, ponieważ towar wysyłany jest z zagranicy

Dostawa i płatność
od 21,49 zł

Lokalizacja: Chiny, Chiny

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
21,49 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Dodatkowe informacje

Towar wysyłany jest z zagranicy. Czas realizacji to średnio 25 dni roboczych (do 45 dni roboczych maksymalnie). Każda przesyłka może zostać objęta procedurą celną. W przypadku dodatkowych należności celnych, pomagamy przygotować odpowiednie dokumenty. Przesyłki nadawane jako "list ekonomiczny" mogą nie być kompatybilne z systemem śledzenia Poczty Polskiej.

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
1 miesiąc dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

 

A. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się produkty najwyższej jakości, pozbawione jakichkolwiek wad. Za ewentualne wady odpowiadamy na zasadach określonych w przepisach Kodeksu cywilnego (w szczególności w art. 556 oraz art. 556(1)–556(3) KC.).   
 

B. Jeżeli chcesz zareklamować produkt, możesz to zrobić: - pisząc na adres email: b2c.gooddeal@gmail.com lub; - korzystając z formularza kontaktowego dostępnego w treści Oferty.
 

C. Ze względu na to, że towar wysyłany jest z zagranicy, reklamacje rozpatrywane są na podstawie przesłania filmu przedstawiającego problem z otrzymanym towarem. W sytuacjach niejasnych lub dotyczących towaru znacznej wartości, może wystąpić potrzeba odesłania towaru do magazynu zgodnego z lokalizacją wskazaną w  aukcji (jeśli lokalizacją są Chiny, podajemy dokładny adres do odesłania).   
 

D. Poprawnie składana przez Ciebie reklamacja, powinna zawierać co najmniej: - Twoje imię i nazwisko oraz adres, - numer oferty na Allegro, nr SO i datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem Twojego żądania, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji możemy zwrócić się do Ciebie o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Ciebie adres e-mail. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, oferowane w naszej ofercie produkty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Prosimy o kontakt
w celu ustalenia
00-000 adresu do wysyłki
Dodatkowe informacje

Ze względu na to, że towar wysyłany jest z zagranicy, reklamacje rozpatrywane są na podstawie przesłania filmu przedstawiającego problem z otrzymanym towarem. W sytuacjach niejasnych lub dotyczących towaru znacznej wartości, może wystąpić potrzeba odesłania towaru do magazynu zgodnego z lokalizacją wskazaną na aukcji (jeśli lokalizacją są Chiny, podajemy dokładny adres do odesłania). Wszelkie reklamacje muszą zostać zgłoszone drogą mailową pod adresem b2c.gooddeal@gmail.com lub w formie pisemnej na adres firmy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać: Imię, nazwisko, adres, adres e-mail, datę zawarcia umowy, przedmiot reklamacji oraz wskazanie żądań i uzasadnienie reklamacji. Jeżeli reklamacja dotyczy uszkodzenia przesyłki lub przesyłki z brakującą zawartością, do uznania reklamacji wymagane jest sporządzenie protokołu szkody w placówce pocztowej, do której doręczony został towar lub w obecności doręczyciela, jeżeli doręczenie nastąpiło pod adresem wskazanym przez Kupującego.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Towar wysyłany jest z różnych magazynów
dlatego prosimy o kontakt przed dokonaniem zwrotu
w celu ustalenia właściwego adresu

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Poradnik allegro - szczegółowe informacje dotyczące zwrotów: http://faq.allegro.pl/24545/24539/odstapienie-od-umowy-i-zwrot-towaru Kiedy nie można odstąpić od umowy zawartej na odległość? http://ezakupy.uokik.gov.pl/faq/kiedy-nie-mozna-odstapic-od-umowy-zawartej-na-odleglosc/

O sprzedającym
GoodDeal24
98,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

1721

 

20

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,3

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Little Moon LTD
85 Great Portland Street
WIW 7LT Londyn
NIP: 10630126

Kontakt

 • 730****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Nasza firma zajmuje się międzynarodową logistyką i zapewnianiem dostępu to towarów z pominięciem zbędnych pośredników. Dzięki temu oferujemy najniższe ceny oraz dostawę bezpośrednio z zagranicznych magazynów.

Nasza siedziba znajduje się w Londynie, skąd organizujemy dostawę towarów z magazynów na całym świecie.

Pozostałe informacje

DOKONANIE ZAKUPU OZNACZA AKCEPTACJĘ PONIŻSZEGO REGULAMINU

I Dostawa

1.   Towar wysyłany jest z magazynów w Azji.

2.   Czas od złożenia zamówienia do momentu wysłania towaru liczony jest w dniach roboczych czyli bez sobót, niedziel i świąt obowiązujących w Polsce i kraju dostawcy. Standardowy termin doręczenia wynosi od 10 do 35 dni roboczych od momentu wysłania. W wyjątkowych sytuacjach może on wydłużyć się do 45 dni roboczych.

3.   Jeśli przesyłka nie dojdzie w przeciągu 45 dni roboczych. Klient ma prawo do zwrotu wszelkich poniesionych kosztów.

4.   Little Moon LTD nie odpowiada za zaginięcie przesyłki z towarem, jeżeli Kupujący poda nieprawidłowy, lub niepełny adres doręczenia. Za adres właściwy do doręczenia uznaje się ten podany w formularzu: „Adres do wysyłki”

5.   Jeżeli przesyłka nie zostanie w terminie odebrana przez kupującego zostanie on obciążony kosztami zwrotu.

6.   W przypadku zamówienia kilku różnych przedmiotów określonych na aukcji, ich przesyłka może zostać zrealizowana przez różnych dostawców i w osobnych przesyłkach.

7.   Little Moon LTD zastrzega, że numer śledzenia zamówienia(może pokazywać wyniki z opóźnieniem)

8. W przypadku zamówień na własny użytek (niewielka ilość towaru w paczce) Zgodnie z postanowieniami art. 23 i art. 24 Rozporządzenia Rady (WE) Nr 1186/2009 z dnia 16 listopada 2009 r. ustanawiającego wspólnotowy system zwolnień celnych, zwolnione z należności celnych przywozowych są przesyłki zawierające towary o niewielkiej wartości. Za towary o niewielkiej wartości uważa się towary, których rzeczywista wartość nie przekracza 150 EURO na przesyłkę

(ok. 369 zł na dzień 20.03.2017) - do tej kwoty zakupy są zwolnione z cła. Natomiast jeżeli wartość przedmiotu przekracza 22 euro może zostać naliczony VAT (decyzję podejmuje urząd celny).

9. Każda przesyłka wysyłana jest indywidualnie. Z tego powodu koszt wysyłki liczony jest dla każdej zamówionej sztuki osobno.

II Płatność

1. Nie wystawiamy faktur VAT (nie jesteśmy płatnikami VAT EU). Na życzenie wystawiamy rachunek sprzedaży.

2. Kupujący wyraża zgodę na wystawienie rachunku w formie elektronicznej.

3. Wszelkie płatności realizowane są za pośrednictwem systemu PayU.

III Przetwarzanie danych

Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówienia Skorzystanie z oferty oznacza akceptację klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Informuje się jednocześnie, że podawanie danych nie jest obowiązkowe. Każdy ma prawo do dostępu do swoich danych oraz do ich poprawienia. W sprawach nieuregulowanych zastosowanie mają przepisy prawa polskiego.

Wyświetlenia:7365
Numer oferty:6922296662
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry